Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
tb88
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 21
Registrován: úte zář 04, 2012 7:53 pm
Bydliště: Karlovarský kraj

Příspěvek

jo pravda, asi založim vlastní téma
sob lis 17, 2012 10:30 pm

l.kazda

Příspěvek

zakladat nic nemusíš,politická debata už tady je
sob lis 17, 2012 10:34 pm

velbloud
Příspěvky: 16
Registrován: pon zář 10, 2012 1:19 pm
Bydliště: Plzeň

Navigtor 12 FREE

Příspěvek

Chtěl bych se zeptat, zdali někdo má někdo zkušnost s free verzí s open street mapami. Když se podívám na web open street map, tak např. Plzeň je úžasně zmapována, všechny objekty mají nejen číslo orientační, ale i popisné, ovšem navigator, který by měl používat shodné mapové podklady, tak nejen, že nemá čísla popisná, ale i u orientačních je jich tak půlka. Přitom jsem po instalaci stáhl aktuální mapové podklady, tak bych očekával, že budou identické. Netušíte někdo, kde by mohl být zakopán pes? Díky.
čtv pro 13, 2012 5:45 pm

lukasV

Příspěvek

Ahoj, mapy su spracovane super. OpenStreetMap ked som skusal na navigaciu mal problem s tym, ze obcas neboli prekryte cesty (nebola vytvorena krizovatka aj ked tam realne bola) a navigovalo ma to cez cele sidlisko obklukou dalej.
čtv pro 13, 2012 5:54 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mám trošku problém a prosím vás o pomoc... koupil sem si gps modul, napichl do pc, 2h laboroval pak se mi i začal ukazovat na pc, ale bohužel pc se nemuže nějak spojit s tím modulem... měl někdo podobny problémy?
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned kvě 19, 2013 1:14 pm

noryn.k

Příspěvek

VE slozce s navigaci nainstaluj ovladac ze slozky GPS DRIVER/USB
pát dub 11, 2014 9:16 pm

Uživatelský avatar
Jirda
Příspěvky: 126
Registrován: ned říj 03, 2010 1:57 pm
Bydliště: Kadan

Příspěvek

nevěděl by někdo kde sehnat nejnovější automapu.pl, kdyžtak SZ dík
pát čer 13, 2014 5:40 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

čau kluci, mam potíže s navigátorem 10, zničeho nic mě to hodilo že vypršela licence, měl sem to přes time stopera, vše běhalo roky fajn, jenže sem si tam teď dohrával mapu jedný země a je konec:D smáznul sem to znovu nahrál, vše jako dřív, zadal cestu přes timestopera, ale furt to píše licence vypršela, odinstaloval sem to s i přes revounistalera a pořád to píše konec licence, mám i automapu, ale mám raději víc navigací, kdyby ta jedna něco nenašla, má někdo podobnou zkušebnost?? díky
pon črc 14, 2014 7:55 pm

Beden
Příspěvky: 342
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:45 pm

Příspěvek

Pořešeno instalací navigátora 11.-)
ned črc 27, 2014 1:37 pm

Uživatelský avatar
Depešák
Příspěvky: 209
Registrován: ned led 13, 2013 4:54 am
Bydliště: Basildon

Příspěvek

Zdravím, nevíte někdo, jestli PC Navigator truck 11 funguje i pod windows 10? Díky.
řidič kamionu je jako pes, spí v boudě,žere z misky a chčije na kolo...
stř pro 28, 2016 10:04 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů