Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak problém s přehříváním vyřešen. Skutečně bylo na vině vadné víčko chladiče, jak zjistili v Carrieru již při druhé návštěvě :roll: , jenže se někdo seknul a objednal nové víčko špatné. Asi při páté návštěvě už začali kontrolovat i svou předchozí práci a přišli na to. Víčko správné měli hned na skladě a po jeho osazení a doplnění okruhu agregát mrazí jak má. Celé mi to přijde jen jako snaha vytáhnout z mého šéfa prachy :evil:
úte bře 17, 2015 1:59 am

Uživatelský avatar
Robin
Příspěvky: 164
Registrován: pát kvě 29, 2009 6:57 pm
Bydliště: Královehradecko

Zadní pozičky

Příspěvek

Ahojda, měl bych dotaz. Máte někdo zkušenost s doděláním zadních horních poziček na frigu od Schmitze? Mám tam ty dvě základní a rád bych se pokusil tam nechat dodělat ještě 4 na celkových 6. Vypadá to pak moc hezky. Asi bude pěkná pakárna do toho nerezového jeklu nechat vyřezat díry. Zkoušel jste to někdo? Budu rád za tipy, předem moc díky Smile
...............
pát bře 20, 2015 5:03 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dnes jsem zjistil úbytek antifreezu v agregátu. Za 2,5 měsíce ubylo cca 1,5litru. Jde o normální úbytek řekněme v důsledku odmražování, nebo mám někde hledat netěsnost? Jen dodám, že chladim naprosto minimálně, prakticky každý den mrazim. Díky za rady a tipy :wink:
stř čer 03, 2015 5:18 pm

slobo
Příspěvky: 697
Registrován: stř srp 19, 2009 2:09 pm
Bydliště: ICTY local in The Haague

Příspěvek

Carrier
Donald Trump deal

vedení společnosti oznámilo,
že rozhodnutí odejít do Mexika :arrow:


Obrázek
Monterrey,
Mexico:
A city of 1 million people that's about to get 1,400 new jobs taken from an Indianapolis Carrier plant.
This is a look at what that city ...
http://media.theindychannel.com/photo/2 ... 40_480.JPG


vedení společnosti oznámilo,
že rozhodnutí odejít do Mexika :arrow: ruší.


:naughty:
Donald Trump pohrozil vedení podniku, že pokud přesunou do Monterrey v Mexiku jediné pracovní místo,
osobně se postará,
aby firma už v USA neprodala ani jediný kus klimatizační jednotky

http://aeronet.cz/news/video-manazer-am ... z-titulky/



Obrázek
sob pro 03, 2016 2:38 am

Sportback
Příspěvky: 116
Registrován: ned bře 23, 2014 11:56 am
Bydliště: Zlin

Příspěvek

Takového člověka typu Donalda by jsme tady potřebovali a vubec celá evropa!!
sob pro 03, 2016 12:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů