Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No celkově na drtivé většině sklopek, stavebních aut a jeřábů to ztrácí smysl. V noci skoro nejezdíme a auta většinou stojí na firmách, nehledě na to, že když to přejedu rotační tryskou na vapce, tak to bude zachvilku otrhané, šikovný bagrista ti dodrbe korbu i s nálepkama. Na zadní čelo to nebude mít ani smysl dávat, protože ty jejich návrhy na polepení nemám jak splnit - balená si s nálepkou poradí po jedné fůře.
Pro mě je to zase jenom buzerace, jak to když se musely měnit jinak zakřivený zrcátka.

Miluju EU a obzvláště nejchytřejší kancelářské krysy :kun:
úte úno 08, 2011 9:13 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

přesně tak,když by radši cyklistům a motorkářům nařídili povinné výstražné vesty a kolojisti by taky měli celodeně svítit
2x Nissan atleon 210
úte úno 08, 2011 9:38 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Když naše auto v noci může přehlídnou ženská v osobáku, tak myslím že reflexní pruhy už toho moc nezachrání.... Zas na druhou stranu když člověk jede osobákem po ouzké silnici, proti němu motorka a on se z toho nakonec vyklube jednooký bandita s kamionem, taky to není nic příjemného.... jenže ani tohly tyhle pruhy neřeší :wink:
Můj názor je, že nové věci by měly být nařizovány na nové auta, ono by se to postupem času obměnilo a aď se s těma vynálezama poperou výrobci a nemusí nad tím dumat lajci jako my, co brusel viděli jen na mapě, natož aby měli inteligenci tamních ouředníků :lol:
úte úno 08, 2011 11:11 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

zpětně to být nemusí
čtv úno 24, 2011 6:25 pm

Širon
Příspěvky: 339
Registrován: stř lis 03, 2010 7:26 pm
Bydliště: nedaleko Jihlavy

Příspěvek

Jo a kam si to nalepím já? Na auto to na boudu lepit nebudu :mad: ,na bok dobrý tam jsou ty trabantolapy tam dám pás tak 2,5m dlouhej,pak dvě kola za sebou to nic a pak to není kam dát páč tam jsou schody ,hadice a ruka.Na vleku nemám místo páč je to jen šasi a to je užší než celkovej půdorys a tak by pás nemusel bejt vidět, pak kola a zase nic. No a nevím kam vzádu páč na klanice to nemá smysl to je hned dole a na nárazníku mám odrazový tabule + prudkost a jimý místo tam není.Jo a jsem zvědavej ktrerej šulín poleze každejch 10-15km na návěs aby to udržel čistý a tudíš funkční.Nebo si kolem dokola svařím rám abych dodržel obrys a tam si to nalepím nebo nevím kam. Jo je potřeba bejt vidět ,ale někdy když ouřada vymyslí nějakou věc a auto vidí jen na kalendáři to je mazec.Jen řekni nahlas že děcka cestou do školy + kolisti budou nosit vesty a basta.To tě ukamenujou že je to proti lidskejm právům co budou mít na sobě a že je to diskriminuje a takový ty kecy.Ty jako řidič ji musíš mít páč jsi ůčastník ,ale oni ne. To je to stejný.Přikaž kolistovi aby si nastříkal kolo reflexní barvou jinak nesmí na silnici to bude keců. Tady v tom státě tě buzerujou za málo světla,za rohem jinej kokot za moc světla,ale jen jistou skupinu,ne všechny.To mě s..e.
čtv úno 24, 2011 8:13 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Širon-herkulesem na klády! :lol:
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
čtv úno 24, 2011 9:25 pm

Štolfa V.
Příspěvky: 574
Registrován: ned říj 05, 2008 8:22 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

cuisine kde jsi vyčetl že zpětně to být nemusí? když vycházím z odkazů které tu byly tak se dočtu pravý opak
čtv úno 24, 2011 9:42 pm

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak dneska jsem byl s tímhle na evidenčce
Obrázek
vlek už tu blbost má, tak jsem se ptal jak to bude u starších aut, a technik mi řekl, že zatím to vypadá, že se to na starší auta dodělávat nemusí. :D jenom ať je to pravda 8)
pát bře 18, 2011 2:43 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

dobrá volba vleku ale příště panav :lol: :lol: :wink:
pardon za OT
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát bře 18, 2011 3:07 pm

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Příspěvek

pát bře 18, 2011 8:58 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Tak to je super. Už jsem se bál, že si tím xindlem budeme muset "zkrášlit" auta.
ned bře 20, 2011 1:10 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

To by byla mooc dobrá zpráva,na auto se mi to moc dávat nechce,ale je fakt že asi ti kdo často jezdí na slovensko a do zemí kde to mají povinné to asi budou muset stejně nalepit :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
ned bře 20, 2011 3:13 pm

Uživatelský avatar
Leoš H
Příspěvky: 2668
Registrován: pát zář 26, 2008 10:30 am
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak jsem byl zase na technické, a technik hned jak mě viděl hlásí , tak jsme se na to obrysové značení informovali. Od října musíme kontrolovat jen nová auta jestli to mají na starší se to nevztahuje :woot:
Tak jsem v klidu a můžu utrácet za důležitější věci než je lepící páska 3M :D
pát bře 25, 2011 4:30 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Po dlouhé době jedna dobrá zpráva.
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
pát bře 25, 2011 9:36 pm

Martin 19.33
Příspěvky: 267
Registrován: pon led 31, 2011 5:32 pm
Bydliště: Brno-Venkov

Příspěvek

taky si zhluboka oddechuju...
sob bře 26, 2011 12:39 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů