Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

A druhej :D Že sem vůl lezu :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv dub 23, 2020 9:24 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

Předevčírem ostré vnitro,razime názor po cz ani km leer.akce Olomouc opava.oblibena střešní izolace IPA,nebo jak se to jmenuje,rolky na paletách,chodí to jak zulc.30 palet 25 tun ,kurt ani jeden, žádný.slovy nula :D .minule jsem to vezl někde z Litvínov,taky Opava,atoho prajzaka pamatuji do dnes na vykládce.resil kurty,že to má odřené, poničené,zápisy. Dohadování atd.tak sem tam teď dojel,ten samej hňup tam byl,sundám plachtu,už se nafukuje nějakým moudrum čumí jak pero, říká,to nemáte zakurtovane???to jsem ještě neviděl, každý to doveze podrene od kurtů a stejně pobulene... :D (přes roušku nepoznal)A to jsem rubal na ecce homo stim :D
pát dub 24, 2020 8:46 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

Piráte:-D Když se s tím jede jak má, není problém :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát dub 24, 2020 9:57 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

Vnitro se nekurtuje.uz ze zásady.alegie na Němce,Bag,atd.takze mrdat :D
pát dub 24, 2020 10:24 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

to jožin: Jsi toho skladníka pěkně ojebal. Myslel si jak bude mít dopravu grátis a ono ejhle. Někteří na tom mají udělaný byznys. Vyjebe tě za to že to máš odřený "poničený", strhne ti cenu na dopravě a pak to prodává v akci.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 25, 2020 1:53 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

co jsem vezl IPu v rolich tak byla ještě ve folii fest stažene balíky. Kurtu hodim jen na lehký dotah ráčny, nemůže se nic dojebat ani vyklopit.
ned dub 26, 2020 1:40 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

4215-presne tak.typ potizisti.jen mu spadla brada jak to videl..chodil tam a zpet,nic neobjevil..driver,nic se nemuze dojebat?nemyslim,jak to stahnes fest i pres ten roh ponic ten rantl a tu roli nikdo neche.ten jsem kupovel jednu,na kotec,prodavac hlasil ze to je uplne v poho,ja s tchanem,co dela strechy,v klidu rekli at nam da jinou,nepopraskanou.vymenily a jeli domu.
ned dub 26, 2020 4:48 pm

Uživatelský avatar
vodic216
Příspěvky: 505
Registrován: sob lis 10, 2012 6:46 pm
Bydliště: Martin

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

Obrázek
Je to montáž, alebo to môže byť skutočnosť?
úte dub 28, 2020 8:51 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

No nevim, je to tam nějak nadivoko ty poslední 4.. Ale Indonézie, Indie, Čína a Jižní Amerika to je jinej svět :D

Jinak dnes mě odbočil chlap se sólem v Plzni doprava a zastavil kvůli autu, bo se neztočil.. Trčel mu zadek tak 20cm do mýho pruhu.. Vlezl bych se vpohodě ale Máňa(jako každá ženská) to toho musela kecat a asi ve 30km/h mi to natvrdo zahvízdla, i když sem já brzdil nohou :shock:
Bylo to 2km od vykládky a ani se to nehlo :wink: Tak Kurtujte soudruzi, kurtujte!
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř dub 29, 2020 9:22 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

Moja poslední fůra pro Quehenberger..
Obrázek
:dance:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 15, 2020 2:18 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

ten první je celkem na nic na kurtovaní... kdyby se to pohlo tak mas kurty volný. Já u byt polizei, tak pulka odesilatelu pokrachuje....
V tydnu v nemecku mi nemec pomohl nalozit ADR a i nějaky sudy zakurtoval. V cz ti to hodí na auto a čus... porad si jak chceš
pát kvě 15, 2020 2:35 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

Nevim kterej první myslíš, ale teď mě ještě došel trénovat kancelářskej s foťákem, že nemám vzadu do kříža jednu :doh: Kurty už sem neměl, chtěl sem tam dát ještě 3x špannlatu, prej né to se rozjede.. Tak tam telefonoval hodinu a pak prej ať jedu :roll: Tak sem tam dal ty špannlaty, ikdyž je nechtěl a jedu, nevím co to mělo znamenat :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 15, 2020 2:42 pm

153
Příspěvky: 1142
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pát črc 22, 2022 9:25 am, celkem upraveno 1 x.
pát kvě 15, 2020 4:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

To je ovšem malinko "čuňárna" pane kolego :D Nicméně dříve, když ještě nebyli oka na boku návěsu nebo krátký kurty, tak sem takhle taky měl pár gitrů stáhlejch :oops: Třeba každý druhý ale na pravé straně v oku byl, tak by to jako celek šlo :think:

No právě štapler mě trochu rozhodil, že nechce vpředu kurtnu přes paletu do kříže, ale chtěl tam 4 kurty.. za mě OK, ještě tam teda je jedna OSB deska na stojáka, a když sem to dorval, ty balíky OSB(teď teda vezu "sololit") se prohnou(je to vidět na fotce) tak o 2cm mezi "nožkama" a nemůže se to vživotě rozjet, jak ukazujou v každým lágru na nástěnce.. Leda by to bylo volný, nebo praskla kurtna :think: No a právě dozadu chtěl zas jen 3.. Měl sem poslední kurtnu, tak sem jí tam dal žejo, a pak přijde tendle "chytrák" z kanclu, co nevez ani matraci na vozejku a chce přes 4kurty ještě jednu do kříža :wall: Vzadu.. Mimochodem gumy i mezi balíkama :roll: A abych pravdu řek, tak první kurt je taky na oko, bo sem jich měl málo, tak sem vytáh i tenhle říznutej tak do 40% :oops: No bylo mi jasný, že budu kurtovat podle příručky.. šéfovy příručky :roll: 16kurtů, gumy, balíky zapáskovaný a omotaný tlustou termofólii(ta zapíkací) a ještě pod ní kartonáž přes rohy.. se vživotě nehne :wink: Odjížděl sem tedy takhle:
Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát kvě 15, 2020 4:47 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Kurtujte, soudruzi, kurtujte.

Příspěvek

první obrazek sem myslel, to železo
pát kvě 15, 2020 4:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti