Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

lagos28
Příspěvky: 45
Registrován: úte říj 26, 2010 9:58 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

spravně kolego,za čarou mužeš,ale dal radše neskoušej,,,vim co řikam
ned úno 27, 2011 5:14 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

To Johnny_P a schimi Ne dělám obyčejného skladníka jelikož jsme si spočítal že než dělat někomu otroka být jednou nohou v kriminálu tak to raději půjdu jezdit ještěrkou kde si vydělám to samé co na autě a když na to přijde jdu udělat melouch a mám víc než Vy na MKD.
ned úno 27, 2011 6:03 pm

lagos28
Příspěvky: 45
Registrován: úte říj 26, 2010 9:58 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

:driver: :driver: :driver: :driver: :driver: :driver: :driver: :driver: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy:
ned úno 27, 2011 7:12 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

ty se moc nesměj raději zaplat pokutu jinak budeš plakat jako želva. :lol: :banana: :hvizd:
ned úno 27, 2011 7:35 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Hoši proč tady melete píč....iny když víte hovno o co jde? Trasa Kufstein-Innsbruck má speciální onmezení,které jinde v Rakousku neplatí. TAkže euro 0-2 nesmí na tuhle trasu vůbec,euro 3,4 a 5 pouze přes den, NE!!! v noci. Platil jsem tam tu samou cenu 300 euro,jelikož mě chytli na Kundlu měsíc po zavedení zákazu jízd pro euro 4. Máš možnost pokutu zaplatit,nebo si jít 14 dní sednout do Rakouska (takhle to nabídli mě) a DASka s tím nic neudělá,jelikož je to přestupek jasně prokázanej a nejde to nijak zpochybnit.
Pegos neznám tvojí finanční situaci,ale já taky nemám zbytečných 300euro měsíčně,jelikož živím rodinu,platím hypotéku,apod. Takhle může mluvit někdo,kdo nemá žádný závazek,bydlí u maminky,která mu navaří a celá výplata mu zbyde pro sebe,to se pak dělaj ramena.
ned úno 27, 2011 9:41 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Hroch.R420 u maminky nebydlím již 24 let 22 let jsem ženatý s jednou a tou samou ženou( schodou okolností je to Němka) má finanční situace je vcelku dobrá něco jsem si vydělal za komančů neco jsme si vydělal v Německu a ted holt dělám tady v ČR. Vždy jsem si koupil jen to na co jsme měl a když nebylo dost peněz tak mi nezbylo nic jiného než jít někam na melouch. Jelikož mám svářečák a podobné věci není problém si melouch najít. No a v neposlední řadě jelikož mám něco odslouženo v ozb. složkách tak mám rentu. Jak se prostě říká voják se stará voják má jo také bych nerad platil zbytečných 300 Eu, ale holt když udělal dop. přestupek tak sklopím uši a zaplatím to.
ned úno 27, 2011 10:03 pm

Tinky_linky
Příspěvky: 186
Registrován: pát lis 19, 2010 5:19 pm
Bydliště: CB

Příspěvek

jenom takovej dotaz nikdy jsem tam nejel ale proc je tam takovyhle omezeni? nebo co se tam nachazi ze je to tam tak narocny emise... :roll:
Mercedes Actros 1848
Audi A6 3.0TDi
Suzuki GsxR 1000
ned úno 27, 2011 10:07 pm

Uživatelský avatar
Tomik
Příspěvky: 4855
Registrován: sob pro 15, 2007 9:31 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

coby,chudej a hladovej stát :D
2x Nissan atleon 210
ned úno 27, 2011 10:09 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

No ono v samotném Rakousku máš spoustu všelijakých zákazů a omezení nejhorší na tom je že se to mění i během roku prostě v rakousko je taková malá zelená země. Je tu někde ode mě odkaz kde je to většinou napsáno přesto je lepší koukat po aktualizacích.
ned úno 27, 2011 10:10 pm

grifin6

Příspěvek

RAKOUSKO ???... :savle: :savle: :savle: .....jeste ze tam nejezdim us cca 11let.
pon úno 28, 2011 6:33 am

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Jj přesně tak také jsem byl rád když jsem tam přestal jezdit ted už pouze na dovolenou a hezky v klídku a pokoji.
pon úno 28, 2011 5:43 pm

nuklearni
Příspěvky: 24
Registrován: čtv pro 17, 2009 8:01 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

pegos nedelas nehodou skladnika v intersparu tam takovej jeden skladnik je co odpovida tomu jak jsi se popsal
úte bře 01, 2011 4:49 pm

Hroch.R420

Příspěvek

Pegos nevím jakým stylem jsi přišel k bydlení,ale podle tvých zásad (nekoupím si nic na co nemám) ti spadlo asi do klína,takže tuhle otázku řešit nemusíš. A je dost lidí,kteří bydlení nedostali od rodičů,nezdědili domek po babičce,nedostali dekret za "komárů",apod,takže jestli dneska nechtěj bydlet v podnájmu a platit za něco co nikdy nebude jejich,jiná možnost než hypotéka není,chápeš? A posmívat se tady někomu,že nemá 300 euro bokem i když platí hypotéku je dost hloupý,kord když máš ke svýmu platu ještě státní plat.
úte bře 01, 2011 6:14 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

Milej Hrochu jseš tak trochu mimo mísu nikomu jsme se nesmál pouze jsme se podivil, že nemá 300 Eu na zaplacení pokuty tot vše k té pokutě. A co se týká mého příjmu bydlení a podobně na vše jsem si musel vydělat a věř někdy to bylo dost kruté a státní plat nemám to zas pleteš hrušky s jabkama. tož asi tak a již se k tomu nebudu raději vyjadřovat ono stejně by to nemělo smysl.
úte bře 01, 2011 9:00 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

Tomik:
coby,chudej a hladovej stát
:valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: vtipné,trefně ironické a výstižné :clap:

... a ještě si myslí, že je pořád Rakousko-Uhersko a hlavním městem je Vídeň a župy jsou Pešť a Presburg :D
Brandon Walsh
úte bře 01, 2011 9:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů