Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jaro45
Příspěvky: 11
Registrován: pon kvě 16, 2011 5:16 pm
Bydliště: Prievidza

Bezpečnostné kryty

Příspěvek

Chlapi chcel by som upriamit vasu pozornost na produkt, ktorý sa konecne po dlhom case objavil aj u nas nielen v Angllicku.

Stojí to aspon za pozretie, pre tych co nevedia o co ide.

http://bezpecnostnekryty.sk/
úte kvě 17, 2011 6:25 pm

Uživatelský avatar
Čonkin
Příspěvky: 991
Registrován: sob srp 02, 2008 11:47 am
Bydliště: hl.m.P.

Příspěvek

Nevím, co je na tom extra. Znám x dopravců, kteří to normálně používají. I když v trochu jiném provedení.
Chodí to dobře, ale neseje to...
www.bm-autocross-team.euweb.cz
úte kvě 17, 2011 6:32 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Stačí kapnout trochu barvy a máš to to samý. 8)
úte kvě 17, 2011 7:28 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

osobně v tom nevidim, kromě snad "estetiky" žádnej přínos....leda tak pro omluvte mě..tupce, kteří stejně nemaj za volantem co dělat....divim se, že takovou....nedělaj i na osobáky :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte kvě 17, 2011 7:36 pm

jaro45
Příspěvky: 11
Registrován: pon kvě 16, 2011 5:16 pm
Bydliště: Prievidza

Příspěvek

Velky kamionisti z ceskych okresiek, keby ste boli aspon raz v anglicku tak by ste usudili pozitivum veci, a vase pohodlie.... kto chce dokaze si veci zjednodusit a len.... bude obsmrdat s klucom na matice lebo je "sofer" ja osobne som si to kupil a som spokojny :D
úte kvě 17, 2011 7:45 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

však já Ti to nehanim...jen sem napsal co si o tom myslím...... :D :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte kvě 17, 2011 8:04 pm

Radek.V
rychsip
Příspěvky: 220
Registrován: sob kvě 13, 2006 5:43 pm
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek

...jasně dobrá věc,ale co když nějaký vtipálek pujde kolem a tu krytku ti schválně přesadí třeba o jednu šestinu:-) (pokud jsem to pochopil dobře a jsou to jenom krytky matic)
úte kvě 17, 2011 8:17 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

No někde se prodávají ještě jiné a u těch byla ještě jedna vlastnost, že se při příliš velké teplotě začaly kroutit - což má člověka upozornit, že se mu třeba hřeje kolo :-) Aneb jak udělat z nedostatku přednost, že :lol: Ale jinak.... až to začnou dělat v chromu, nebo aspoň červené, tak o tom pouvažuju ale ta žlutá mi prostě na auto nesedí :wink:
úte kvě 17, 2011 10:54 pm

Uživatelský avatar
schimi
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 898
Registrován: stř říj 21, 2009 11:46 am
Bydliště: Příbram

Příspěvek

Je to určitě dobrá věc,ale poněkud nevhodná na české poměry :(

Angličan: "jé, to je dobrý výrobek,ten si taky koupím"
Čech: "jé,to je dobrý výrobek,ten mu ukradnu"

Kdysi jsem si koupil chromové "čepičky" na ventilky na osobák, vydržely tam 3 dny, pak jsem si je koupil ještě jednou, ty tam byly týden, tak jsem si dal obyčejné a mám je tam pořád.

mirazapletal: kdyb jsi si ty webowky přečetl celé a nekoukal jen na obrázek, tak by jsi se dozvěděl,že si můžeš v obj. formuláři vybrat barvu jakou chceš, takže např. i tvou oblíbenou růžovou :D :D :D
Brandon Walsh
stř kvě 18, 2011 8:07 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

:mrgreen: :mrgreen: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :valetsesmihy:

Angličan: "jé, to je dobrý výrobek,ten si taky koupím"
Čech: "jé,to je dobrý výrobek,ten mu ukradnu"
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř kvě 18, 2011 2:35 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

Angličan: "jé, to je dobrý výrobek,ten si taky koupím"
Čech: "jé,to je dobrý výrobek,ten mu ukradnu"
To bylo to první co mě napadlo :D !!
Kdysi jsem si koupil chromové "čepičky" na ventilky na osobák, vydržely tam 3 dny, pak jsem si je koupil ještě jednou, ty tam byly týden, tak jsem si dal obyčejné a mám je tam pořád.
S tímhle mám taky zkušenost... Nové alu disky kovové čepičky vydržely na autě dva dny... Není co dodat.

Já nic takovýho nepotřebuju. Před každou jízdou si celé auto obejdu překontroluju a mám klid. Těch cca 15min mě nezabije, jedu v klidu a je to lepší než pak čekat ve škarpě x hodin. To je pak času habakuk!
stř kvě 18, 2011 5:29 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Něco podobnýho sem viděl na busech v Praze. Snad s tim rozdílem, že na každym kole měli dva páry, a každej z párů byli hrotem proti sobě. A nebyla to snad ani krytka, tušim že to byla jen podložka pod maticí...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
stř kvě 18, 2011 6:42 pm

Ma'a Nonu
Příspěvky: 668
Registrován: pát črc 03, 2009 7:46 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

To není podložka pod matkou, ale takobej kroužek, kterej se nasadí přes matku. Já osobně na tom nevidím nic špatnýho, hodí se to do provozu, kde se střídaj vozidla (MHD, přepřahy návěsů atd).
stř kvě 18, 2011 6:51 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

No já se na stránky právěže díval a ikdyž sem se o různých barvách dočet, ta na objednávce si můžu vybrat jen žluté :wink: Takové to Fordovo - objednat si můžete jaoukoliv barvu vozu, pokud bude černá :lol:
stř kvě 18, 2011 6:59 pm

jaro45
Příspěvky: 11
Registrován: pon kvě 16, 2011 5:16 pm
Bydliště: Prievidza

Příspěvek

no tieto slovenske maju celkom dobru vlastnost, ked som ich nasadil nemohol som ich za nic na svete dat dole, stacilo sa s autom prejst a koleso zahriat na prevadzkovu teplotu, kryty sa zahriali malililinko sa roztiahli a uz isli primerane... ked koleso znovu vychladlo napr v noci ked som siel spat zasa sa stiahli a sli tazsie dole... kludne spim a su tam :)
stř kvě 18, 2011 7:02 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů