Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: Olda, -Ondra-, martin_100, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano

Re: AETR

Příspěvek

Naprosty souhlas stvym nazorem co jsi napsal.neni co dodat.
čtv bře 19, 2020 7:36 pm

raspi

Příspěvek

jezdi na treti kartu,mysleno ve dvojce,a zacinaji jakoby Mikulov,to vubec nekomenuji.
A ještě v pátek před odjezdem k moři jezdí MHD nebo linku bez karty, což při běžné silniční kontrole nikdo nepozná.

Prostě to musíš nějak vymyslet. A to teď už se to alespoň trochu plánuje.
Rozumné cestovky ano. Ale některé průvodkyně naslibují klientům extra nástupní a výstupní místa a nějak si neuvědomují, že to je docela podstatné zdržení. Zajímavé je to, že tohle mi nikdy neudělal průvodce, ale pouze průvodkyně 50+ let. Vždy když slyším to jejich "Ale jistě že vám tam zajedeme, máme šikovné řidiče", tak "zvyšuji" hlas, jelikož je mi jasné, že moc dobře vědí o co jde. To samé když jedu někam poprvé, tak ty jejich keci, že tady nám prý běžně řidiči zastavovali a přitom kolem samé zákazy zastavení, vjezdy nad 3,5t, není se tam kde otočit, atd.
úte bře 24, 2020 3:11 pm

4215

Příspěvek

To taky znám sem normálně kamiony jezdí, pak se dovíš, že největší auto tam bylo Avie a když od tama couval, tak udělal spojku.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte bře 24, 2020 10:26 pm

jose rabano

Příspěvek

Jak je nikdo nekontroluje,proc by neco dodrzovali?jen a jedine v polsku jsem videl bus na kontrole,50lidi venku a bus konec jizdy,dojel.bud srot,nebo ojeb s kolcama/kartou.oni se stim neserou a to je spravne.pak neresi ten Split a mostni pilir co neuhnul.
stř bře 25, 2020 8:22 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“