Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

no protože ty bys vytočil i mrtvolu, jsi neskutečná štěnice
6.10 11:42
6.10 14:32
6.10 14:43
6.10 14:59
6.10 16:20
6.10 16:42
- to jsou časy tvých dnešních příspěvků jen v tomhle tématu.
- jako já nevím, ale jen dnes už si půl dne proseděk u počítače a já asi nepotřebuju moudra od někoho, kdo na tohle má čas, to si stejně dobře poradím i sám, možná ještě lépe.
- abys ty nebyl nakonec jeden z těch, co si tady hraje na velkého frajera a kamion má akorát tak jako pozadí plochy na PC, tento dojem jsem nabral jak z toho kolik času prosedíš u PC, tak i z toho, že místo abys sem něco hodil a byl pokoj od blbce, tak ty radši budeš zesměšňovat, urážet a plodit ty svoje nesmysly o tom jak to je a není.
- i kdybych seděl jen někde na pumpě na wifi a neměl co dělat, tak si určitě najdu lepší práci, než se otravovat s jedním volem.
- jednou třeba dostaneš rozum a pochopíš, že než se dohadovat s blbcem, tak je lepší na jeho příspěvky a dotazy vůbec nereagovat, třeba za pár let....


Gepas:
Zkoušel jsem si to jen tak odhadem vypsat a snad není problém.
Prosím ještě to úhrnem = celkem, čeho celkem?

zdenekjihlava:
Tady ty kolonky mám vypsané, to je celkem v pohodě.
ned říj 06, 2013 5:05 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

No ty kjávo tak já se tady snažim poradit jak můžu kde komu a ještě jsem za špatnýho??? Ty se mi asi zdáš.

Kdybys napsal rovnou k čemu to potřebuješ a nedělal ze sebe tajemnýho jak hrad v karpatech. V deset večer ti asi šéf bude těžko kopírovat stazku, to je každýmu jasný, ale ty nemůžeš napsat rovnou že ti vlastně žádnej šéf nemůže vofotit.

Už tady byly různý matroše, který s ničim nesouviseli, jenom je něco zajímalo, ale rovnou to vždycky napsali. Študáci co píšou seminárky, stopaři, nadšenci (tuhle se tu někdo ptal jak se vlastně řaděj kvalty), frajeři z leasingovky tu hledaj auta, ale každej kruci řekne proč a z jakýho důvodu. Kdybys napsal pro mě za mě, že jsi z inspektorátu práce a potřebuješ to vědět kvůli bůhví čemu, určitě by ti někdo hned pomohl, ale když si hraješ na tajemnýho.

A opět se dostáváme k tomu, že je spousta vzorů a každej to chce jinak. Sklápěčkáři, rukaři, MKD, každej má jinej vzor a jinak vypisuje! Já vlastně nikdy v různejch firmách nevypisoval stejný stazky. Nehledě na to, že ne všechny kolonky musej bejt vypsaný že ano. Prostě protože je neni potřeba vyplňovat

Já jsem zvědavej kdy se z toho snu co mi trvá celej tejden probudim...
ned říj 06, 2013 5:11 pm

jk
BAN
Příspěvky: 187
Registrován: sob srp 31, 2013 9:45 pm
Bydliště: kaplice

Příspěvek

dovol abych ti napsal že jsi OBERKOKOT, co ti je do mně, já se ti tu ty šulínku pětkrát snažil něco vysvětlit a ty jsi stále jak kolovrat a tudíž jsem nabyl dojmu, že pokud nezvládneš vypsat předtištěný kolonky a nebo se zeptat v práci, tak nemáš co dělat ani za tim kulatým čemu se říká volant. Tak se laskavě sklidni. Já ve svým věku nemám zapotřebí se dohadovat s nějakým usmrkancem.
ned říj 06, 2013 5:13 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a co dyby napsal nedele 0,00 - 23,59 se nedela protoze je to odvozeny od slova nedele :lol: :lol: :lol:

toto tema je na rekord blbosti :wink:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 5:19 pm

Uživatelský avatar
Gepas
Příspěvky: 3381
Registrován: pát črc 03, 2009 10:54 pm
Bydliště: skoro Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nejspíš tam, kde je to "úhrnem" napsáno, já to nikde nepostřehl...
Gepasovo - aneb toulky mladého začátečníka po naší oblíbené domovině....
http://www.gepasovo.cz
ned říj 06, 2013 5:23 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

zdenekjihlava

Příspěvek

proste napis do pitovky z bodu a do bodu je to 700 km tam 10 hod jizdy a pak vykladka
jo a ještě tam dopiš ...po vykládce, na kterou sem se doštrachal pozejtří místo zejtra, páč mi upadli asi 3 kola, sem se z toho všeho uplně posral..... :D :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned říj 06, 2013 5:30 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :D :D :D :roll: :roll:
Zijte dlouho a blaze.
ned říj 06, 2013 5:32 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

mel jsem kolegu co naprosto vazne napsal do putovky Otrokovice -Jivaskila /finsko/ 1400 km 24 hod jizdy a hotovo.zadne prejezdy hranic ani trajekt o pauzach nemluve :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned říj 06, 2013 5:36 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

zdenekjihlava

Příspěvek

kdysi za komanče jsme v polsku, když jsme nevěděli co, psali noc- parkoviště Ursus, nebo parkoviště zajonc :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned říj 06, 2013 5:41 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja kdysi za komance napsal taky Brno - Brno 6,00 -15,00 a nikdy to nikomu nevadilo kde sem jezdil a kolikrat sem se tocil :lol: vsichni sme byli spokojeni
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 5:44 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

taky jsem slysel ze kdosi napsal ve ve Francii LAS LES kdyz parkoval nekde v lese :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned říj 06, 2013 5:44 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

no v zásadě zastávám názor, že doklady maj bejt pokud možno nečitelný, aby se v tom různý šťouralové moc nehrabali ...aspoň to tak kdysi platilo --bohužel je "jiná doba" :roll: ale sám se přiznám, že pokaždý něco zapomenu napsat-dopsat, ty papíry jsou akorát k vzteku někdy :D :D :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned říj 06, 2013 5:49 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

v dobe kdy je skoro kazde auto vybaveno gps sledovanim aby se ridic nedej boze treba neflakal je psani putovek prezitek z ck monarchiie aneb co nedokaze Nemec z puskou to dokaze Anglican z tuskou jak rikali nas letci za ww2 v Anglii :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned říj 06, 2013 5:58 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no loni sem byl u stel.. a putovku sem taky nevidel kdyz ji psal kolega. o je taky vyhoda kdyz se jezdi ve dvojce :lol:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
ned říj 06, 2013 5:58 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Akorat musi byt kolega gramotny a aktivny jinak to pises cele sam :lol:
Zijte dlouho a blaze.
ned říj 06, 2013 6:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti