Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

to budeš hodnej

co se týče mě, tak nevím jak jsem dopad, ale já tě mám v PRDELI
Však ty jsi sám psal, jak si dopadl a teď nevíš, no tak kdo je potom nedostatečný :-)
Kdybys mě měl v pr*eli jak píšeš, tak celý den nesedíš u PC a nepíšeš to co píšeš, jenže tím jak pořád musíš dokolečka dokola reagovat je evidentní, že mě až tak v pr*eli asi nemáš :-)
ned říj 06, 2013 7:40 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

cerealis24

Příspěvek

no :think: mě nějak ani nedošlo, že by na stazce mohla být "nesrozumitelná" kolonka ... ale budiž ,,,víš ono není ostuda, říct hele kluci začínám umím prd , nebo prostě sem trubka nějak to nechápu.....(ostatně já se za trubku považuju občas každou chvíli :D :D )

určitě si viděl v kanclech "ceník odpovědí" :wink: :lol: :lol: můžeš se ptát na cokoliv , je otázka, jestli každý pochopí na co se přesně ptáš....
např. můžu předjet traktor na plné čáře????? většina to bude považovat za provokaci ,,,, a nebo chceš vědět přesné znění konkretního zákona.....mě znění až tak nezajímá...vometu ten trktor při první příležitosti ...atd. a tak podobně .....tak teď už víš, že ses dostal do jámy lvové,,,je jen na Tobě jak se s tím popereš , určitě nejsi první ani poslední :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned říj 06, 2013 7:42 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

Tak hele tyčinko, když si seš tak jistej tim, že jsme ti tu v dobrý víře nechtěli pomoct tak ti jenom ocituju trochu toho co jsi sám psal, defakto nás uváděl v omyl sám.

Tady prostě bohapustě kecáš:
Tady jsem dal dotaz, odpověď: řekni si šéfovi, napíšu že tu možnost nemám a krom urážek a posměšků od většiny

1. JK ti napsal hned druhej přízpěvek
co myslíš ostatníma papírama? celní nebo puťovky? ptej se.....ono je to fakt brnkačka
na tos napsal žes začátečník, což každej pochopí a že:
Chtěl bych vidět všechny vyplněné papíry, které se odevzdávají dispečerovi, nebo majitelovi firmy.

2. Jsme ti oba dva napsali, že ty stazky chce každej jinak, že se máš zeptat šefa, dispa ať si řeknou jak to chtěj. Už zde jsi měl napsat, že žádnýho šéfa nemáš, ale ty ne. Ty radši napíšeš
Ono ani tak nejde o ty hranice atd., to už se doptám, jestli tam hranice psát nebo ne,
Takže já i JK soudíme, že asi teda někde pracuješ a prostě v tom plaveš, ale vzhledem k tomu, že prostě každej to chce jinač je nejlepší se zeptat šéfa.

3. Na to konto jsi usoudil, že jsme asi úplný tupci, protože
Já se tady pořád opakuju proto, aby ostatní věděli, že mi rada řekni si šéfovi nepomohla a že pořád sháním někoho, kdo by mi jednu svoji puťovku oskenoval.
Komu by ta rada taky pomohla v pátek v noci a v sobotu přes den až do noci...

Můžu se tě zeptat jak jsme do tý doby mohli tušit o co ti vlastně jde? A že šéfa žádnýho nemáš?

No a pak už jsi jenom urážel a urážel. Já to chápu. V 15ti jsem chtěl taky vědět co nejvíc o tom co mě zrovna zajímalo, ale když chceš něco vědět musíš se umět zeptat.

A povězte mi někdo k čemu to chtěl, on mi to asi už nenapíše protože jsem ten zlej co mu nepomohl a jenom melu pantem nebo co.
Prosím prosím, ukojte někdo mojí zvědavost...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ned říj 06, 2013 7:54 pm

cerealis24
Příspěvky: 17
Registrován: pát říj 04, 2013 2:35 pm

Příspěvek

no mě nějak ani nedošlo, že by na stazce mohla být "nesrozumitelná" kolonka ... ale budiž ,,,víš ono není ostuda, říct hele kluci začínám umím prd , nebo prostě sem trubka nějak to nechápu.....(ostatně já se za trubku považuju občas každou chvíli Very Happy Very Happy )

určitě si viděl v kanclech "ceník odpovědí" Wink Laughing Laughing můžeš se ptát na cokoliv , je otázka, jestli každý pochopí na co se přesně ptáš....
např. můžu předjet traktor na plné čáře????? většina to bude považovat za provokaci ,,,, a nebo chceš vědět přesné znění konkretního zákona.....mě znění až tak nezajímá...vometu ten trktor při první příležitosti ...atd. a tak podobně .....tak teď už víš, že ses dostal do jámy lvové,,,je jen na Tobě jak se s tím popereš , určitě nejsi první ani poslední Wink

Připadáš mi takový nejvíc v pohodě tady v tom chaosu teda.
Ono nešlo o to, že by tam byla nesrozumitelná kolonka, ano u některých jsem se chtěl ujistit a měl jsem tady hodit to co jsem měl a zeptat se, v tom si měl naprostou pravdu.
Možná by se někdo ozval, že to tak může být a žádná chyba tam není a měl bych klid.
Abych to upřesnil, tak jsem ani neměl dotazy k nesrozumitelné kolonce jako spíš, jestli při průjezdu hranic psát ten stejný čas 2x, nebo ne, nebo jestli je to jedno, apod. už mám z 99% vyřešeno.
Ale tak dopracoval jsem se nějakého konce, co jsem tak zhruba chtěl, takže téma vyplňování puťovky, už považuju za vyřízené.
Jinak kdyby ti to nevadilo, tak bych poslal pár dotazů přes soukromou zprávu a ne, rozhodně se nejedná o dotazy k puťovce, jde čistě o techniku.


Tak hele tyčinko, když si seš tak jistej tim, že jsme ti tu v dobrý víře nechtěli pomoct tak ti jenom ocituju trochu toho co jsi sám psal, defakto nás uváděl v omyl sám.

Tady prostě bohapustě kecáš:
Tady jsem dal dotaz, odpověď: řekni si šéfovi, napíšu že tu možnost nemám a krom urážek a posměšků od většiny

1. JK ti napsal hned druhej přízpěvek
co myslíš ostatníma papírama? celní nebo puťovky? ptej se.....ono je to fakt brnkačka
na tos napsal žes začátečník, což každej pochopí a že:
Chtěl bych vidět všechny vyplněné papíry, které se odevzdávají dispečerovi, nebo majitelovi firmy.

2. Jsme ti oba dva napsali, že ty stazky chce každej jinak, že se máš zeptat šefa, dispa ať si řeknou jak to chtěj. Už zde jsi měl napsat, že žádnýho šéfa nemáš, ale ty ne. Ty radši napíšeš
Ono ani tak nejde o ty hranice atd., to už se doptám, jestli tam hranice psát nebo ne,
Takže já i JK soudíme, že asi teda někde pracuješ a prostě v tom plaveš, ale vzhledem k tomu, že prostě každej to chce jinač je nejlepší se zeptat šéfa.

3. Na to konto jsi usoudil, že jsme asi úplný tupci, protože
Já se tady pořád opakuju proto, aby ostatní věděli, že mi rada řekni si šéfovi nepomohla a že pořád sháním někoho, kdo by mi jednu svoji puťovku oskenoval.
Komu by ta rada taky pomohla v pátek v noci a v sobotu přes den až do noci...

Můžu se tě zeptat jak jsme do tý doby mohli tušit o co ti vlastně jde? A že šéfa žádnýho nemáš?

No a pak už jsi jenom urážel a urážel. Já to chápu. V 15ti jsem chtěl taky vědět co nejvíc o tom co mě zrovna zajímalo, ale když chceš něco vědět musíš se umět zeptat.

A povězte mi někdo k čemu to chtěl, on mi to asi už nenapíše protože jsem ten zlej co mu nepomohl a jenom melu pantem nebo co.
Prosím prosím, ukojte někdo mojí zvědavost...

Znovu už po xté, koho zajímá v jaké jsem teď situaci, tak rád zašlu přes soukromou zprávu, nebudeš první co se zeptá, stačilo napsat soukromou zprávu, že chceš vysvětlení, tak jako několik ostatních.

To že si mi napsal alespoň ty papíry které jsou potřeba, to jsem taky psal, že mi to pomohlo a že to byl dobrý příspěvek.
Když si to po mě přečteš, tak to tam je.
To co ty a jk soudíte, to soudíte, ale není to pravda... já jsem nikde nepsal, že jsem zaměstnanec ve firmě, to jste vy tak brali, ale nikde jsem to nepsal.
No a tušit o co mi jde jste mohli podle toho, že hned v prvním příspěvku mám, že bych chtěl vidět vyplněné papíry o to mi přece celou dobu šlo...
Ono může být každému jedno proč to chci a když mu to jedno není, tak napíše soukromou zprávu jak už jsem několikrát uvedl a dostane vysvětlení.
Důvod nějaký prostě mám, proč to sem nechci napsat, to je podle mých příspěvků snad taky jasné.
Jinak ty moje další příspěvky byly hlavně mířené na jk, protože mě tady začal urážet, to si zase tak k srdci neber.
ned říj 06, 2013 8:09 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

ale ty si musíš kluku uvědomit, že dneska už neni vůbec jedno co kde někdo plácne na web.

1. jak jsme ti psali každej to má jinak a ty bys pak kvuli nam dostal potenciálně vynadáno.

2. Jako teda jestli ti někdo poslal scan stazky i s razítkama, tak to bych já nikdá neudělal. Protože neni jednodušší způsob k podvodům.

3. Nezlob se na mě, ale nebylo vůbec jasný proč to chceš. co chceš jasný bylo, ale ne proč.
ned říj 06, 2013 8:18 pm

Radys

Příspěvek

Sak co vic tam chces psat do nudle?:)
ned říj 20, 2013 8:18 pm

Radys

Příspěvek

Sak co vic tam chces psat do nudle?:) (mala putovka)
ned říj 20, 2013 8:19 pm

Martina86
Příspěvky: 6
Registrován: pon bře 13, 2017 12:47 pm

Re: Pomohl by někdo prosím s papírama? - (doba řízení apod.)

Příspěvek

Zdravím. ..sem taky začátečník a chtěla bych vás poprosit jak psát faktury. ...
Nemáte nějaký vzor. .?
Na netu toho je hodně ale nevím když se jede třeba z Čech do Německa tak jak to do faktury napsat. ..

Diky
pon bře 13, 2017 4:02 pm

pilotckalof
Příspěvky: 33
Registrován: pon pro 19, 2016 10:47 am
Bydliště: hodonin

Re: Pomohl by někdo prosím s papírama? - (doba řízení apod.)

Příspěvek

taky by me zajimaly odkazy na nejake faktury....
úte bře 14, 2017 2:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů