Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Dandes
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 25, 2012 11:23 am
Bydliště: Šumperk

Pozdní výměna Premid krabky

Příspěvek

Letos někdy na jare sefove presidlily sidlo firmy z Moravy do Prahy, a tudíž se menili i SPZky, jenze jsem si to nejak neuvedomil a nevymenil jsem do peti dnu krabku, trvalo mi to pul roku, včera me kvůli tomu stavili celnici a jde to do spravniho rizeni, predpokladam ze mi to sefik da k uhrade, proto se ptam stalo se to uz nekomu z Vas, kolik to tak muze delat Kaček?
stř lis 27, 2013 8:16 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Za škodu způsobenou zaměsnavateli odpovídáš 4.5násobkem své průměrné mzdy. to je ofiko stránka věci. Škoda musí být jasná a vyčíslená, musíš s ní souhlasit, musí být sepsán záznam o škodě. pak teprve ti může něco srazit ze mzdy. Pokud ale dostáváš peníze bokem, tak je to na jeho libovůli kolik si nechá.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
stř lis 27, 2013 9:24 pm

Dandes
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 25, 2012 11:23 am
Bydliště: Šumperk

Příspěvek

Inu počkám jak to dopadne, snad to nebude moc drahý, díky.
čtv lis 28, 2013 5:13 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

No promiň ale výměna krabky je snad věcí firmy, né tvoje. jestli vám to navíc účtují přes fakturu, tak ani nemůžeš vědět na jaké číslo je. To už bys měl jako odpovídat za i za kalibraci tachografu, STK atd? Kdybys byl ve firmě technikem, tak to chápu ale takhle ne.
sob lis 30, 2013 3:24 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

No a pokud mu šéf řekl, ať se někde staví a vymnění pixlu? Ono jí totiž taky musíš včas vracet.
sob lis 30, 2013 5:49 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů