Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

gretzky píše:Mack má naprostou pravdu, podnikat může každej, ale chce to vyvinout větší úsilí než se chce po zaměstnanci
Tak tak ale toho advtrucker zrejme nevsim....


To Díťe spětt no hlavne ze jsem te teda rozesmal... vis ze ani nevim jak to bylo za totace vse skvele vymysleny protoze sem chodil do 6 tridy a byl sem rad ze nam zrusili rustinu :!: :D

To advtrucker chapu ze nechces uvest firmu ve ktere delas ja bych to taky neuved. Ovsem podle tvych reci tady bych te tipoval tak 35-40 a to teda sry ale oproti me a joginovi ses teda prece jen starsi partie(ale nechci se te dotknout vsichni budeme uz jen starsi a starsi)
Jinak tvoje firma o 17 vozech je docela velka mel sem na mysli ze firma od 5 do 7 aut(ovsem s prihlednutim ke stari vozum ja mam na mysli tak max 2 roky jako u nas) ktery jsou beztak na leasing si firma opravdu nemuze proste dovolit dalsiho sofera...pises tu 10000kc psanych ale! kdyby tvuj sef napsal tech 30 tis za ty hodiny co pises ze pracujes oficialne tak vez ze jeste loni by za tebe odvedl cca 10000,-(a to tu nepisu kolik by si odvedl ty z tech 30 zbylo by ti asi 27.500,-) statu x 12 mes je 120 tis coz je cca 3 leasing na auto(nevim ale jak tam mate stary vozy) Myslis si ze to ma pro nej cenu jen proto aby si mel ty vysokej duchod :?: :?: navic pises ze si teda mladej tak si z tech penez proste plat penzijni a urazovy a budes mit taky tech 27.500 ale davno vic penez na fondech nez by ti dal za tvoje odvody stat...
Je to proste vsechnio hodne slozity pro vsechny no....

Ale hlavne prosim nezavidte sefum vily,bazeny(ve kterych se stejne nemaj zas koupat) audiny(ktery sou na leasing a staci abys jim jednou naboril nakladak a neboudou to mit z ceho leasovat) ...kazdej at ma co ma....Tohle se mi v cechach nelibi vsichni mohli prece neco mit a startovaci lajna v 89 byla plus minus pro vsechny stejna(az na moji generaci ktera drepela na zakladce :D )
pon led 14, 2008 11:49 pm

Danda01
Příspěvky: 76
Registrován: úte kvě 08, 2007 3:00 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Jinak vsem ucastnikum fora a Pitbulovi extra se omlouvam za desnej OFF topic :!: :!: :!: :!:
pon led 14, 2008 11:51 pm

pitbulls
Příspěvky: 108
Registrován: sob led 05, 2008 4:11 pm
Bydliště: Sokolov

Příspěvek

Danda01 píše:Jinak vsem ucastnikum fora a Pitbulovi extra se omlouvam za desnej OFF topic :!: :!: :!: :!:
Já jsem v poho, rád si to přečtu, ale myslím, že by to zasloužilo nový téma. :D

P.S. Není podnikatel jako podnikatel, není řidič jako řidič. :housle:
úte led 15, 2008 12:51 am

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Danda to napsal dobre. Btw. afvtrucker sak muzes zacit podnikat a udelat s tim neco ne? zaloz firmu naber zamestnance kteri se u tebe budou mit tak suprove.
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
úte led 15, 2008 9:26 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

To tady nečtu (už je toho moc)....chcete nějaký příspěvky přesunout a vytvořit tak nové téma? Jak by se mělo jmenovat???
úte led 15, 2008 9:30 am

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

mohlo by se to jmenovat: Proč je dobre porušovat zakony, nebo ještě lepší: Podpořte vrahy...něbo něco podobnýho...ani se mi nechce věřit co tady čtu...takový blbce jsem ještě neviděl...
chlapci, je evidentně jasné, že vůbec nevíte o čem mluvíte....nemáte vůbec představu o čem je práce dálkového řidičre a už vůbec ne o nějaké profesionalitě...

já nic pánum podnikatelům nezavidím, ale to, že toho dosalhli tím, že porušují předpisy jak se dá, a honí lidi dvakrat tolik než můžou asi moc fer není že?...nemyslíš, že třeba nějaká továrna by byla dvakrat bohatší, než je kdyby tam lidi dělali dvakrat tolik, než je povoleno? to ale nejde...to si můžou dovolit jen dopravci...tedy pokud seženou dostatek hnupů, kteří ještě rádi pojedou 20 hodin v kuse...a těch je jak vidno stále dost...
úte led 15, 2008 10:38 am

Dany
Příspěvky: 531
Registrován: čtv kvě 24, 2007 9:04 pm
Bydliště: Lázně Bělohrad

Příspěvek

Koukám,že tady z toho co píše ADVTRUCKER má každý z těch mladých pilotů akorát prdel,ale já s tebou na 100% souhlasím.
úte led 15, 2008 10:47 am

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale ja s tim aetrem souhlasim ma se to dodrzovat. A taky si myslim ze je to jen o lidech kdo chce tak ho dorzuje a kdo ne tak proste jezdi jak che a když tě do toho nuti dopravce? tak Volba je na každem člověku dycky mužeš jit někde jinde. A co se bavim s klukama kamošema co jezdi MKD tak si nikdo nejak extra nestezuje. my cesi jsme narod věčnejch nespokojencu. :roll:
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
úte led 15, 2008 11:26 am

gretzky
Příspěvky: 125
Registrován: pát dub 06, 2007 10:52 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Zpátky k těm psycho, EEG, nevíte jak přesně má to lejstro vypadat? Obvoďák mi dal vybrat ze 2 druhů, na netu sem našel další druhy.. Jde mi o to, že všechny ty papíry sou si dost podobný, ale chtěl bych ten správnej, ať za rok nemusim zase znova kvůli tomu, že tam bude ňákej řádek málo euro :shock:
Specielně, jestli je to pro všechny skupiny stejný. (C,C+E,D,D+E,T,T+E)
V dnešní době je jedno jak kdo jezdí, jestli bourá nebo ne, hlavní je mít všechny papíry vpořádku a auto nový, nebo aspoň novej lak :)
úte led 15, 2008 12:43 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

No a jak to taky může skončit ..... zrovna nedávno havaroval v Práglu meziměstský autobus jisté spolešnosti nakonec to vypadá že řidič byl těžce přetažený ... ( při 320 hodinách odježděných za měsíc se vůbec nedivím) ... a za nehodu patrně bude moci jeho epileptický záchvat ....
Je to přesně důsledek toho jak šéfové honí své zaměstnance a jak je škubou .... řidiči aby si potom jakš takš vydělaly lítají nad svoje možnosti ... A jak jsem měl možnost tady číst některé příspěvky mladičkých exotů připomíná mi to jisté jednání vedoucích pracovníků v Čsad ... když se řidič ohradil že mu Liazka nebrzdí a tudíš nepojede bylo mu s usměvem řečeno že ani nemusí ... za branou jich čeká dalších dvacet a práce se dala nějakému mladému nadrženému blbečku kterému to bylo uplně jedno hlavně že dostal auto a mohl jet ...
Jestliže by všichni řidiči dodržovaly Aetr byli by majitelé donuceni jej dodržovat také ... jenže tady jsou tací co zkrátka budou porušovat a obcházet všechno jenom proto aby si zajezdily ...
Takže svým způsobem si za to mohou šoféři sami ... a je velká škoda že je ještě nenapadlo založit velkou odborovou oprganizaci která by se za ně dokázala postavit ...
Jinak došlo Vám už někdy že jednou příjde stáří ... ( jestli se ho dožijete ... ono už monoho řidičů umřelo ve spánku když kamion sjel ze silnice ) ... a vám dojde že jsete z toho života vůbec nic neměli furt v háji za pár kaček .. případnou rodinu skoro neznáte ... jjednou za měsíc na chvilku doma ... děti odrostou ani nevíte jak ... málokterá ženská tohle překousne ... Zničená záda ... když si budete stěžovat u doktora tak Vám řekne ... chcete aby Vás nebolely záda ??? tak slezte od volantu ..... Ledviny v háji , játra jak by smet , revma kroutícíé s klouby od průvanu ... a neb následek frajersky otevřeného okénka ... v mládí se to nepocítí ale v kostech se to krásně skladuje ...
a tohle všechno jenom proto aby se Váš šéf dopravní firmy měl dobře ... mohl si jezdit po dovolených ... koupat ve vyhřívaném bazénu před svým baráčkem a mohl si užívat radovánek se svojí milovanou rodinou

Krásně dřete a ničíte své zdraví a místo toho aby ste se sjednotily a snažily se vydobít za pomoci Aetru nějaké ulevy se tady snažíte přijít na to jak to všechno obejít a jak makat ještě víc ... bravo ...

Ještě že jsem měl tu možnost a sice jezdím cca 180h/měsíc a beru podstatně víc jak ten Česan který musí odjezdit 320h/mesíci ... většinu dne trávím s rodinou a tak mám možnost hrát si s dětmi být s manželkou a mám i čas na své koníčky ....

Jinak někdo tu psal že byl rád že mu zrušily ruštinu ... mě ji nezrušily já se ji učil aji na učilišti hezky až do konce .... ale za celou tu dobu sem si zapamatoval jen dvě věty ...
Tavarišči učiťelnica izviňiťe miňja , ja zabil vsjo .
Ja ňipaňimaju što eto ty gavariš . :lol: :lol:
úte led 15, 2008 1:16 pm

pitbulls
Příspěvky: 108
Registrován: sob led 05, 2008 4:11 pm
Bydliště: Sokolov

Příspěvek

for gretzky - jak vypadá ten formulář neřeš - policajti do při normální kontrole po tobě stejně chtít nemůžou

for petr truck - líp bych to nenapsal :clap:
úte led 15, 2008 1:26 pm

gretzky
Příspěvky: 125
Registrován: pát dub 06, 2007 10:52 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

No obvoďák to neví pro co já to potřebuju a já to taky nevim. Psycholog mi řek, že mu musim říct jaký to dopravně psychologický vayšetření vlastně chci a já to taky nevim, takže sem zase tam kde sem byl. Něco mi to připomíná, všichni musej mít TO, nikdo neví co TO je, a tak dál...
úte led 15, 2008 1:37 pm

gretzky
Příspěvky: 125
Registrován: pát dub 06, 2007 10:52 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

to petr.truck: Já bych se moc nechlubil tim, že ani ruštinu sem ve škole nepobral, pak sou ty nehody, samý lejstra, odbory a řidiči vlasně řídit ani neuměj.. Co takhle zavést povině maturitu k řízení aut nad 7t? Když povezu hovna, tak se mi to bude hodit, že :D
úte led 15, 2008 1:41 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Obrázek

tohle jsem dostal jako výsledek a mam to v autě v papírech ke kontrole až mě orgáni lapnou :wink:
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte led 15, 2008 3:15 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ještě to poopravim, měl jsem ted půjdu na prohlídku asi příští tejden a měli by sme dostat nový lejstro kde bude prohlídka + tohle.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
úte led 15, 2008 3:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů