Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No já to dělal taky u nich a přijeli za náma. tady jsme to měli tak že jeden autoškolák to zařídil a tak že prijeli za k nám a papíry nám poslali počtou. ale ty ženský co nám to dělaly byli pohodářky dobře se nám s nima kecalo :wink:
pon říj 08, 2007 1:02 pm

Uživatelský avatar
Petr.DC
Příspěvky: 87
Registrován: ned zář 23, 2007 10:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Čau, nevíte kdo by mi v Plzni a okolí udělal rychle psychotesty? A za dobrou cenu....Díky
úte říj 16, 2007 9:07 am

Uživatelský avatar
Bohousek1
Příspěvky: 470
Registrován: pon črc 30, 2007 9:45 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Petr.DC zkus Dr Wittnerova tel. 377401358
.::: Bohousek1 :::.
http://www.sdruzeniridicu.cz/
http://www.proridice.eu/
...Ridici pro ridice...
úte říj 16, 2007 2:13 pm

Uživatelský avatar
Petr.DC
Příspěvky: 87
Registrován: ned zář 23, 2007 10:22 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Díkes, už sem se objednal....
úte říj 16, 2007 2:28 pm

sára
Příspěvky: 5
Registrován: úte říj 30, 2007 10:54 am

Příspěvek

Tady je odkaz na firmu,která provádí kompletní vyšetření řidičů zajišťují to po celé republice za tři hodiny bylo vyšetření hotové, nemají to drahé a slíbili, že budou sledovat termíny dalších vyšetření. Naprostá spokojenost.

http://www.neurops.eu/
pát lis 02, 2007 9:45 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

zejtra to děláme tak trenuju v podnikový putice -dám vědět jestli sem dement :wink: :mad: :D
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát lis 02, 2007 8:06 pm

riko
Příspěvky: 936
Registrován: sob dub 15, 2006 10:49 am
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek

konečně to mám taky za sebou :banana: ,sice 2.700,- v řiti :cry: ,ale co nadělám :evil:
úte pro 18, 2007 4:20 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Člověk ze sebe dělá debila a ještě si zato zaplatí :wall:
nepochopím na co jsou té blbce co řídí ty psychotesty otázky typu-trápíte rád zvířátka? Jaký je váš sexuální život? jak je veliký tenisový kurt? a další podobné hňupiny.
pak tam byla otázka jakým vozidlem jezdíte, každý samozřejmě napsal nákladním. prý ten kdo to tam napíše tak už předem neudělal. tak to všichni přepisovali-konkrétní stroj, značka, jak dlouho s tím ten či onen jezdí a proč tu práci dělá. je to firma NEUROPS ten kdo to u nich dělal nebo dělat bude mi zřejmě dá za pravdu
úte pro 18, 2007 4:40 pm

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

slyšel jsem z důvěryhodnýho zdroje že neurops dělá šmelinu..ty testy jsou hodně levný..ale prej nějak falešný nebo co...nevzpomínám si přesně v čem falešný..otec byl taky u týhle firmy..je to o docela dost levnější než u konkurence..a pak se na to někde ptal proč je to levnější a řekli mu, že ty testy nejsou legálně udělaný....a že kdyby šlo do tvrdýho tak prostě nejsou platný..ale papír má a nikdo to snad kontrolovat nebude..
takže na tuhle firmu pozor!
úte pro 18, 2007 7:41 pm

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No ja myslim že neurops je celkem good. ty testy mi prisli normal psychotesty nic tezkyho stejne to kazdy udela spis ceskej stat zase vymyslel takovouhle picovinu. je to jen o penezich
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
úte pro 18, 2007 8:17 pm

Vít
Příspěvky: 667
Registrován: pon led 29, 2007 7:38 pm
Bydliště: hlavní město

Příspěvek

Teď o víkendu jsem to taky podstoupil, ale vím prd, co to bylo za firmu, tyhle otázky jsem tam neměl. Takových pitomostí jsem pohromadě snad ještě neviděl - zaškrtávat nebo podtrhávat tisíc čtverečků a 300 stupidních otázek. Jestli se rád dívám do ohně, vadí-li mi pohled na krev, jestli se ukájím při vichřici, jaké jsou důvody nevěry... Ty vole, jestli z tohodle poznaj, najedu-li naschvál tatrou do autobusu plného dětí, tak já jsem papež. A ještě budu úplně dojat, pokud mi to strhnou z platu.
Zítra bych se měl dovědět, jestli jsem psychopat, anebo stále řidič nákladního automobilu.
úte pro 18, 2007 8:36 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no a me by zajimalo zda jde z toho i poznat kdyz si z tech otazek delas prdel (blba otazka, blba odpoved) pac jak to tak slysim tak bych skutecne daval uplne nesmysly
úte pro 18, 2007 9:13 pm

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak hlavně se tam spoustu otázek opakuje. takže když na stejnou otázku akorát jinak položenou odpoviš jinak tak poznaž že třeba kecáš.
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
úte pro 18, 2007 9:31 pm

Uživatelský avatar
Foxer
Příspěvky: 41
Registrován: ned pro 09, 2007 2:15 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Ty psychotesty vytvořil asi někdo kdo má v hlavě nasr... .Nedávno jsem to také podstopil a větší blbost jsem nikde neviděl. :mad:
Čest práci !
stř pro 19, 2007 3:33 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

talas.m píše:Člověk ze sebe dělá debila a ještě si zato zaplatí :wall:
nepochopím na co jsou té blbce co řídí ty psychotesty otázky typu-trápíte rád zvířátka? ....
A otom ty psichotesty jsou ... na základě poměrně nelogických otázek získat o daném člověku správný usudek , o jeho jednání , chování a hlavně myšlení . Všechno je spojeno se vším .

Jestliže někdo na otázku trápíte rád zvířátka odpoví ANO ... Je psichologovi okamžitě jasné že dotyčný nemá co za volantem pohledávat , jsou tři druhy lidí a tři různé způsoby odpovědi

1,- Tupec (primitivní jedinec) ,- odpoví ANO ,- neuvědomuje si svoji společenskou nebezpečnost a na ostaních mu moc nezáleží chová se sobecky , takový člověk za volantem velkého vozu nemá co pohledávat .

2,- Sadista který není blbý ,- odpoví NE ! sice rád terorizuje zvířata ale ví že se to nesmí a uvědomuje si že tím že se prokecne bude malér .. Svoji uchylku má jako zálibu ale jinak je neškodný a když je chytřejši jak psicho , je v pohodě .

3 ,- Naprosto normální člověk ,- odpoví NE ! takové zvrácenosti by se nikdy nedopustil konec konců kdo dokáže ublížit zvířeti a má z toho potěšení je jen krůček k tomu ulížit člověku

Stejně tak je to s ostatními otázkami

Jinak podle toho jak se řidiči chovají na silnicích bych řekl že ty psichotesti by nemělo udělat 99% řidičů a co je nejhorší ani profesionálů ... Mezi veřejností probíhá názor že šoféři náklaďáků ( camionů ) jezdí jako prasata . Bohužel ono již několik let je to pravdou . Od řidiče profesionála by se očekávalo že bude ohleduplný , předvídavý , tolerantní a upřednostnovat defenzivní způsob jízdy tak aby dobře reprezentoval nejenom sebe , svého zaměstavatele ale i celou skupinu řidičů profesionálů . Dokavať se nezmění chování nás !profíků " budeme v očích B-éčkařů nekulturní prasata co neumí nic jiného než točit volantem , své mindráky si vyléváme na ostatních z pozice toho silnějšího ... V očích ostatních lidí tohle řemeslo ztratilo své kouzlo propadli jsme se do lidských bažin vepřových výkalů ... můžeme si za to koneckonců sami stačí se podívat jak se na silnicích chováme a nejen vůči ostatním ale i sami mezi sebou !!!

Jak je možné že na silnici zastavím u přechodu pro chodce a Pražský nákladní valníkový Mercedes 4x2 prolítne kolem mě naprosto bez přibrždění... Co je to za řidiče ??? Jestliže bude alespoň trochu inteligentní musí mu dojít že když autobus spomaluje u přechodu a posléze zastavuje není to jen tak pro legraci ale asi proto že je tam chodec !!!! V tu chvíli se daný řidič choval jako střelec který míří nabitou zbraní proti zcela bezmocnému člověku ... Jak se bude tvářit on až jednou někdo takto ohrozí jeho člena rodiny ??? Možná to byl někdo komu je jedno jestli právě zardousil sousedovic kočku a tak mu je putna že mu může vstoupit chodec před vůz ..... Jenom upozorňuji že k přechodu jsem zpomaloval dobře 80metrů a nákladní vůz v době když jsem začal zpomalovat jel cca 100 metrů za zádí busu ... což je dostatečná doba na to aby zvládnul reagovat a jestliže to nezvládne nemá co za volantem dělat !!!!

A od toho jestli má někdo správné usudky , používá hlavu slouží psichologům vhodně mířené naprosto nelogické otázky .... ( jak pro koho nelogické .... )
čtv pro 20, 2007 4:20 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů