Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

splintet1
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 186
Registrován: úte led 13, 2015 10:56 am
Bydliště: Prahs

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

To,ze neses nasledky za vlastni rozhodnuti nema nic spolecneho s demokracii.Za totace si lidi taky nesly nasledky za vlastni rozhodnuti a to mnohdy tvrdci nez dnes.
ned úno 19, 2017 12:21 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 11:40 am, celkem upraveno 1 x.
ned bře 05, 2017 5:31 pm

Uživatelský avatar
calbony
Příspěvky: 101
Registrován: pon úno 09, 2009 4:24 pm

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

blbosti ne píše:
čtv úno 16, 2017 2:16 pm
Otázka Calbony. To mi ten právník z UP bude zastupovat i v předem prohraném boji ??? Vše je doloženo zakázky, CMR. Zjistili si u zaměstnavatele v Německu od kdy tam jezdím a zažádali si o výpis z DK, pokud by nevyhověli vyžádali by si to přes soud.
Nechci s nikým vyčurat, chtěl bych se dohodnout, ale už jednou mě vyzvali a já je díky parazitovi kterému jsem naslouchal poslal do šípku. Teď mě to štve ani né ta škoda, ale přístup co jsem zvolil. Pak jsem zjistil, že parazit má miliony exekucí a nikde dlouho nevydrží. Za blbost se musí platit.
Čau každý má nárok na právní zastoupení bez rozdílu jestli je to do předu prohraný boj nebo nikoli.
Tudíž i u soudu ke kterému se dostavíš máš nárok na přidělení právníka tzv. exof.
Tudíž ten co ti bude radit a je fuk jestli je to do předu prohrané je v dané problebamitece slovíček a postupů znalý.
Aspoň nebudeš poslouchat rady z netu nebo parkingu a najde se nějaká možnost přiměřeného řešení pro obě strany.
stř bře 15, 2017 3:43 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

A neplatí to náhodou jen v případech, pokud je dotyčný obžalován na základě trestního zákona?
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
stř bře 15, 2017 10:03 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

calbony píše:
stř bře 15, 2017 3:43 pm
blbosti ne píše:
čtv úno 16, 2017 2:16 pm
Otázka Calbony. To mi ten právník z UP bude zastupovat i v předem prohraném boji ??? Vše je doloženo zakázky, CMR. Zjistili si u zaměstnavatele v Německu od kdy tam jezdím a zažádali si o výpis z DK, pokud by nevyhověli vyžádali by si to přes soud.
Nechci s nikým vyčurat, chtěl bych se dohodnout, ale už jednou mě vyzvali a já je díky parazitovi kterému jsem naslouchal poslal do šípku. Teď mě to štve ani né ta škoda, ale přístup co jsem zvolil. Pak jsem zjistil, že parazit má miliony exekucí a nikde dlouho nevydrží. Za blbost se musí platit.
Čau každý má nárok na právní zastoupení bez rozdílu jestli je to do předu prohraný boj nebo nikoli.
Tudíž i u soudu ke kterému se dostavíš máš nárok na přidělení právníka tzv. exof.
Tudíž ten co ti bude radit a je fuk jestli je to do předu prohrané je v dané problebamitece slovíček a postupů znalý.
Aspoň nebudeš poslouchat rady z netu nebo parkingu a najde se nějaká možnost přiměřeného řešení pro obě strany.
jak píše Kuntík, v občanskoprávních sporech na exofo nemáš nárok, pouze v trestním řízení, kurňa hoši !!!
ned bře 19, 2017 5:13 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

jestli po tobě jdou tvrdě, musíš to hrát taky, pokud něco posereš nemusíš se z dluhů vyhrabat do konce života, spoustu těch co skončili s miliony dluhu začali taky s pár desítkami tisíc. Od teď s nimi musíš mít vše písemně. Jejich cílem je hodit ti exekučku, jako truckerovi bude kde brát. Teď záleží, jestli přijdeš třeba o dvacku nebo o kilo + penále a náklady na rozhodnutí. Já myslím, že jednatel se s tebou už bavit nebude, myslí si o tobě že jsi vůl a udělají tě přes exekuce. A protože asi vůl seš, tak bych dal zálohu tomu právníkovi a i když to prohraje, tak to nebude 10:0, ale "jen 2:1, čili se s toho neposereš. Jinak ta firma je mi celkem sympatická, kdyby se v dopravě nikdo tak nesral a hned to kosili, tak by to bylo někde jinde.
ned bře 19, 2017 5:36 pm

ajazelko
Příspěvky: 62
Registrován: úte úno 17, 2009 3:46 pm
Bydliště: Louny

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

Ahoj,zcela jistě jsi měl nějakou nevyčerpanou dovolenou a X desítek hodin měsíčně přesčasů.Takže jsi si dobral zbytek dovolené a za nezaplacené přesčasové hodiny jsi si vybral náhradní volno.
čtv srp 03, 2017 8:43 pm

lubos007
Příspěvky: 13
Registrován: sob čer 18, 2016 6:32 pm
Bydliště: Kutná Hora

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

Dobrý den, dal jsem výpověď dohodou se kterou zaměstnavatel nesouhlasil a napsali mi že nesouhlasí že dva měsíce. Poslechl jsem asi blbosti od kolegů a do práce jsem už nenastoupil a začal jsem jinde. Teď mi přišla výzva na zaplacení úmyslné škody 56000Kč která je složena z nějaké pokuta a škoda za neodjetou fůru. Nevíte jestli jen mlží nebo jak se to řeší ???


Tak o tom ani neuvažuj,jestli mlží nebo ne nevím ale pokud bude chtít,vydusí Tě.Zajištění náhradního řidiče,ušlé zisky,vícenáklady,je toho mraky.Kolega to teď u soudu projel a bude platit 75 000,-Kč.Úplně stejný postup.Jedině vytahat špínu na zaměstnavatele a v případě že to nestahne dusit.taky.Zdar
pát srp 04, 2017 6:46 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: ŠKODA NA PŘEPRAVĚ

Příspěvek

Měl jsi se spíš zeptat na příslušných místech,než někde na parkovišti nebo u čerpačky,např. na UP,tam určitě nemlží,pokud jsi u něj nechtěl ty 2 měs.dělat,měl jsi třeba marodit nebo dobrat dovolenou atd.,ale určitě ne svobodomyslně odejít jak se ti líbí,nehledě na to,že jsi asi ani neměl v ruce zápočták.
No a pokud jde o pokutu,která je "jen" pětimístná,to je ještě dobrý,spočítej si,kolik auto dokáže vyfakturovat za 2 měsíce,včetně smluvních pokut za včasné nedodání zboží atd.nevím,co všechno by ještě mohl vytáhnout.
...rád se svezu s čímkoliv...
stř srp 09, 2017 12:09 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 15 hostů