Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
l.kazda

Příspěvek

jak to vybehaj, to asi neklapne,no nevim,zitra to s nema budu resit
čtv kvě 01, 2008 10:25 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Příspěvek

Tak by Vám mněli zaplatit autoškolu!Rˇidiču je nedostatek,přece Vás nehodí přez palubu :?: :?:
čtv kvě 01, 2008 10:31 pm

Romis007
Příspěvky: 22
Registrován: čtv bře 20, 2008 1:53 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

to:palics dej vědět jak Ti to dopadlo.Šéfové budou mít asi smůlu a šoféři také :mad:
pát kvě 02, 2008 7:46 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Ale to je i můj případ. Nevim co mám dělat, asi budu zatim jezdit bez profesáku..
pát kvě 02, 2008 12:04 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

palics píše:Tak ja sem panove dojezdil taky,a to kvuli fy.Hanzalik. jen proto ze to maj vsechno na haku,a nemuzou ridicum rict ze posledni moznost prodlouzeni profesaku byla v breznu.na tescu si to udelali a na nas ostani se sproste vysrali.
Já ti říkal, že to je luxusní firma, ale bohužel jsem na tom stejně jako ty...
pát kvě 02, 2008 12:06 pm

Romis007
Příspěvky: 22
Registrován: čtv bře 20, 2008 1:53 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Hoši je mi vás líto :cry: :cry: :cry: ,ale ruku na srdce.Bylo tady hodně diskuzí a profesáky máme u sebe,každý měl tu možnost si to pohlídat.
pát kvě 02, 2008 6:17 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

palics píše:Tak ja sem panove dojezdil taky,a to kvuli fy.Hanzalik. jen proto ze to maj vsechno na haku,a nemuzou ridicum rict ze posledni moznost prodlouzeni profesaku byla v breznu.na tescu si to udelali a na nas ostani se sproste vysrali.
tohle nějak nechápu?? jestli ti profesák platí tak si ho jen necháš vyměnit za novej a automaticky se ti prodlužuje na těch pět let.Nebo se snad pletu??
pát kvě 02, 2008 10:11 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

Nevim jak to tam je,ale palicsovi uz profesak vyprsel...tedy uz mu neplatí....tak mi to aspon rikal.... :(
pát kvě 02, 2008 10:28 pm

Uživatelský avatar
Pegos
Příspěvky: 950
Registrován: pát bře 14, 2008 9:21 pm
Bydliště: liberecko

Příspěvek

aha tak to je jiná já byl naštěstí v listopadu na školení.
pát kvě 02, 2008 10:57 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

jj nevim jak palics....jestli zapomnel nebo netusil ze uz mu konci profesak....však on tu v nedeli napíše :wink:
pát kvě 02, 2008 11:05 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

Radku ....říkáš to dobře pokud ti vyprší děláš znova zkoušky a někoho kdo to dělá a dělá i C,E... pokud si ho jdeš jen prodloužit.... tak se zkouškou od toho sameho co to dělá C,E.... ale je to jen prodloužení... pokud ho ztratíte... tak je to same jako prodloužení...mají vás i vaše zkoušky v centrálním registru,školitel kterej vám to dělá má objednanej test online. Jinak bych řekl že profesák je majetkem řidiče a ten je povinen se starat o to jakej tam má datum a ne aby se o to starala firma... pokud teda nemáte firemní školení ale pokud si na to dáš bacha tohle by se stát nemělo....Někde sem četl že stát chce zabránit cizím řidičum aby se u nás zaměstnávaly a proto chtějí aby POZOR řidič přišel do firmy tím vším vybaven.Pěkná blbost abych si jako novej zaměstanec bral pučjku skoro 100litru abych pro někoho mohl jezdit ... to vyjde levněji se na to dívat.....
sob kvě 03, 2008 1:54 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Jenomže ty zkoušky zatím nikdo nedělá..
sob kvě 03, 2008 1:00 pm

Uživatelský avatar
kenry
Příspěvky: 296
Registrován: úte pro 05, 2006 11:47 am
Bydliště: Praha 9

Příspěvek

si ne ale já to planuju někdy po prázdninách ted mám ten novější tak to pak pujdu jen vyčenžovat pani na OU je velice ochotná... bezplatně .... dobré ne...?
sob kvě 03, 2008 2:09 pm

Triodit
Příspěvky: 18
Registrován: ned srp 19, 2007 12:12 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

palics píše:Tak ja sem panove dojezdil taky,a to kvuli fy.Hanzalik. jen proto ze to maj vsechno na haku,a nemuzou ridicum rict ze posledni moznost prodlouzeni profesaku byla v breznu.na tescu si to udelali a na nas ostani se sproste vysrali.
Neřeš to zajdi na úřad a řekni že jsi ho stratíl,jelikoš funguje přechodné obdobý tak ti vystaví náhradní doklad na který můžeš normálné jezdi :D na tu přechodnou dobu než bude někdo kdo ty školení a přeskušovaání dělá :D .
sob kvě 03, 2008 4:42 pm

Uživatelský avatar
Irys
Příspěvky: 1786
Registrován: ned dub 06, 2008 1:47 pm
Bydliště: Liberec

Příspěvek

To Triodit: Obávám se, že to neklapne, protože na úřadě mají (patrně v kartě řidiče) záznam o školeních a když zjistí, že to propadlo, nevydají nic prozatímního. Kamarádovi se stalo přesně totéž a jediné řešení, na které přišli, je: vzdát se skupiny C+E, vrátit řidičák, nechat si vystavit náhradní řidičák na dobu, než bude nový (tam budou stále ještě všechny skupiny, na ten ale nemůže do zahraničí ani jezdit vnitro z povolání, takže si vzít dovču), za týden expres řidičák bez E (na ten může aspoň do zahraničí se sólem), udělat autoškolu na C+E, tím získá nárok na prozatímní profesák k tomu řidičáku bez E a až mu přijde řidičák na nové C+E, dostane nový prozatímní profesák a bude zas všechno v pořádku. Mazec, co? :wall:
sob kvě 03, 2008 5:04 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů