Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Esprit....jo....podobnýho typa měli kámoši na škole v autoškole taky. Už jsem tu někde i psal, že jeden odvážnější mu odstavil Lízu na kruháči, sebral se a šel domu, ten se mohl pos....
Někde tu i byl odkaz na tu slavnou nahranou MP3jku s jeho projevem...kdysi to bylo i na Evropě2.
Takže koukám, že podobných lidí je asi po republice víc. Držím palce, aby jinde byl instruktor milejší.....jo to my si vybírat nemohli, dělali jsme to na škole.
pát led 18, 2008 8:38 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak jsem našel ten odkaz na našeho milého instruktora:
http://file028.mylivepage.com/chunk28/5 ... la.mp3.mp3

Znám ho osobně, bohužel je to 100% realita. Naštěstí jsem jezdil s jeho super kolegou.
pát led 18, 2008 8:57 am

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Vynikající, ten člověk z te nahravky je podle mého odhadu rozdvojenej. On se i snazi byt hodnej, ale hned se zase nasere. Jasnej psychopat. No ale fakt chlama.
Odstavit na kruhacu, taky dobrej napad :-) Tipuju, ze by me pak zacal s tou Ifou honit. Ten blbec prave ze i uci jezdit zaky na zemedelce, takze tam za ty roky vzal ty moresy. Je tam asi nedotknutelnej a bavi se s pubescentama a tak si to asi prenes.
ObrázekObrázek
pát led 18, 2008 11:44 am

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

nechci nic rikat, ale asi bych byl taky na nervy tam jde i poznat ze ten ridic je nemehlo. a hlavne kdyz mu rekl uz uz jezdil.....
takze instruktorovi se nedivim. a to ze je hodnej a nasranej je ridicem. tak soudim podle toho co jsem slysel z toho uz to znam nekolik let
pát led 18, 2008 2:21 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

no nevim. A co mu branilo mu rict hned vystup jedem na cvicak. A ne ukazovat jakej je nervak
ObrázekObrázek
pát led 18, 2008 2:51 pm

advtrucker
Příspěvky: 485
Registrován: pon led 22, 2007 12:22 am

Příspěvek

člověk zapaltí 15a víc tisíc autoškole a bude jezdit s takovýmhle člověkem...to snad není možný...někod takovej nemůže dělat instruktora...
vůbec se nedivim, že ten kluk nebyl schopnej ničeho, když na něj ten chlap takhle řval...z instruktora má člověk čerpat klid a jistotu..a ne tohle..
pát led 18, 2008 2:59 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

presne
ObrázekObrázek
pát led 18, 2008 3:01 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja nevim ja jsem v autoskole problemy nemel, ja uz jsem jezdil 10let. tak to byla nuda. ani jsem neodjezdil vsechny hodiny. ale 1. co rekl uz ste jezdil ja ano tak rid a jedem nez sem udelal 20m tak uz bylo spomalime. no a to jsem pak slysel celou dobu
pát led 18, 2008 3:06 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

a co z toho vypliva? Ze si na cloveka muze otevirat tlamu? Za druhe vzdyt jde z toho citit, ze ho uplne zblbnul.
ObrázekObrázek
pát led 18, 2008 3:08 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja jsem hodnej a milej clovek, ale jakbyme nekdo rekl ze uz jezdil a pak to tak konil tak bych ho zabil. a to jsem ucil nekolik holek ridit a za volantem nesedely. a slo jim to 4x lepe a to jsou docela slusne kopyta
pát led 18, 2008 3:19 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Já jsem měl na instruktory šťěstí,zvlášť když jsem dělal C+E tak jsem se tam vyloženě těšil.I když je pravda, že předtím už jsem jezdil otcovým dafem s návěsem, tak jsem to měl ulehčené...Moje holka ale to štěstí neměla. Ten jeji instruktor byl úplný dement. Řval na ni tak, že pokaždé než šla na jízdy měla nervy nadranc.Zprotivil jí řízení tak, že co vyšla z autoškoly řídit nechce...Korunu tomu nasadil tím, že když chytli defekt, musela kolo měnit sama a ještě tu rezervu musela pumpou nafouknout..Kdyby neměl přes šedesát, tak bych mu nejradši rozbil hubu...
pát led 18, 2008 3:28 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

Mack píše:ja jsem hodnej a milej clovek, ale jakbyme nekdo rekl ze uz jezdil a pak to tak konil tak bych ho zabil. a to jsem ucil nekolik holek ridit a za volantem nesedely. a slo jim to 4x lepe a to jsou docela slusne kopyta
Kdo vi prosim te co se v tom aute delo a na cem se pred tim domlouvali. Slysis tam nejaky brzdeni, razeni pres zuby. Nebo ze by nekdo proletel sklem. Ten borec za celou dobu rekl jedno slovo. No proste je to cocot a nema co pracovat lidma.
ObrázekObrázek
pát led 18, 2008 3:53 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no nevim, ja jsem neslisel ani toho ridice slyset. neresit to nebudu neznam navidel nemohu soudit objektivne.
pát led 18, 2008 3:56 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nemá co pracovat s lidma?Toho času (cca 5 let zpátky) mistr odborného výcviku - tedy učitel na prumce a instruktor osobák i náklaďák. A nejspíš učí dodnes, já ho měl tehdy naštěstí jen v dílně. Ale ten povyk, když ti při práci pod kapotou něco nedejbože spadlo na zem. Tos hned slyšel."Čeče, ty pracovat na mostě, tak seš hned bez nářadíííííí!!!!!" :lol:
pát led 18, 2008 3:56 pm

Uživatelský avatar
Esprit
Příspěvky: 359
Registrován: úte pro 18, 2007 2:13 pm
Bydliště: Přerov

Příspěvek

tak jako verim, ze zaseky mel urcite dobry :-)
ObrázekObrázek
pát led 18, 2008 3:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti