Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

roadtrain

Příspěvek

Všechno nezákonné určitě není. Vyplácet mzdu podle vlastních vymyšlených pravidel a bez ohledu na odpracované hodiny, nebo strhávat vymyšlené srážky, nezákonné určitě je. Komu se vyplatí, nechat si doplatit přesčasy a další nevyplacené nároky a komu ne, to si musí spočítat každý sám. (Možná by se ti líbilo kdyby se musel každý zeptat tebe)
Nedávno jsem dostal mailík od kolegy co makal za desítku protože měl exekuci. Prostě si myslel že to jinak nejde. Pak zažaloval doplacení nevyplacených částek mzdy zpětně a z vysouzené částky exekuci doplatil (skoro půl mega). Pak našel práci kde by ho s exekucí nevzali a dnes vydělává skoro dvakrát více než předtím. (záleží jak kdo)
Taky jsem dostal před chvíli od kolegy mailík co potvrdil že víš kdo jsem a že vůbec nejsi takový blbec za jakého se tady vydáváš. Že ti to myslí velice dobře a že na ojebávání dalších lidí velice slušně vyděláváš. Takže už mi doklaplo, že se za mými příspěvky táhneš jako smrad jen proto, abys doblbnul ty co se nechají. Taky je mi jasné že toho nenecháš, protože prachy jsou prachy. Vážím si podnikatelů co umějí vydělat velké peníze. Těch co je vydělávají hlavně na nevědomosti jiných lidí si nevážím.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 6:45 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Síbr-no podívek k tomu prvnímu to ale není důvod jakkoliv stávkovat,probůh ti co nastupují do firem,seznamují se s podmínkami,čtou smlouvu a přistupují na nevýhodné podmínky si to pak jako rozmyslí po roce a začnou stávkovat :?: to je poněkud divné chování nemyslíš :?:
k tomu druhému :smich: :smich: :smich: :smich: to nechám bez komentáře ale docela mě to pobavilo :lol: :lol: jo a kolegovi napiš že jsem si koupil auto za 500 tis kč :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 7:03 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

roadtrain

Příspěvek

Ad 1) souhlasím
Ad 2) on to ví
Touto odpovědi končím. Věřím že si tady najdeš kamarády k diskusi se kterými si budeš rozumět lépe.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 7:17 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:lol: :lol: :thumbud:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 7:24 pm

fatal_netware

Příspěvek

Tak jsem dneska měl volno a zajel jsem si zaplavat ( poslední příspěvek jsem psal těsně před odjezdem ) a teď jsem se vrátil a nestačil jsem se divit

:smich: :valetsesmihy:

Pro sibr:
To že tady přispíváš jako ten co všechno zná, všechno ví a od všeho má klíček to je tvoje volba. To že tady něco prezentuješ a přitom si protiřečíš je taky tvoje volba. A že se vyhýbáš přímé odpovědi a raději se snažíš napadat. Nemám slov.

Pro mirazapletal:
To že uděláš něco navíc s tím, že si myslíš, že Ti to zase v něčem pomůže je pěkné a je to tvé rozhodnutí. Ale uživatel sibr tady zastává názory dodržování zákonů u zaměstnavatelů a pak tady napíše vlákno o tzv. Italské stávce, kde zmiňuje celníky jak začli dodržovat zákony ( na celníky zvlášť z dřívější doby mám své vlastní názory ) a přitom si začli brát neschopenky tak to mi hlava nebere. A otázka úplatků u celníků to by jsme tady byli do důchodu i tvého Miro. A pak tady zmiňuje piloty ČSA a vychází jen z toho co uvádí média ;) a přitom tady nenapsal v čem je jim dle zákonů ubližováno. Tak jednoduché otázky jsem mu dal a žádná odpověď.

Pro roadtrain: Ještě jednou mi sebereš o malé přestávce svačinu a já budu potom muset na záchodě líbat Krahujcovou, aby mi za to dala kousnout její svačiny. Tak se fakt naseru a řeknu to nějakýmu devátákovi Horáčkovi ( 18 let ) nebo Dežovi z 5C ( 19 let ) a potom ještě uvidíš.

Jinak OT: Nádherné Anglické léto vzduch 23°C moře 16°C a protože byl pátek tak na plážích pohoda. Nádherně jsem si zapaval. Švihl jsem to na Francii a zpátky ( samozřejmě jak jsem nedosáhl na dno, tak jsem hned plaval zpátky ) a hned jsem se cítil jako nový člověk.
pát črc 29, 2011 9:33 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Ale já jsem Roadtraina potkal s kamionem, tak nevim že by byl velkopodnikatel...
pát črc 29, 2011 9:39 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:lol: :lol: no Anglickou svačinu (emerický McDonald) to ti už fakt brát nebudu :lol: :lol: 8)
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 9:42 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Venca-R to neřeš Síbr stejně nepochopí :woot: :xmas:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 9:43 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro Venca R:
To jenom tak vypadalo, že to byl on. On má totiž bratra čtyřvaječný trojče a ten co tady vystupuje jako roadtrain sebral fotky toho bráchy s kamionem a vydává se za řidiče kamionu. A ono to, ale není zas tak jednoduché protože ho skoro už nedávno odhalil uživatel sibr, když napsal, že chodí na základní školu. Byl už blízko, ale pořád vedle. On totiž ten co tady píše pod nickem roadtrain je nejvyšší představitel společnosti ČESMAD a záměrně tady dává mylné informace. Ale prosím Tě, nikomu to neříkej já, když jsem to zjistil, tak jsem musel okamžite emigrovat z ČR jinak by mě nechal zmizet. Tak prosím Tě fakt to nikomu neříkej.
pát črc 29, 2011 9:52 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro roadtrain:
Promiň chlape. Já nevím jak to, ale jak jsem si před chvílí přečetl toto vlákno, tak nevím co, ale ze mě to muselo jít ven. Vzpomínáš, že Tě kdysi nazýval, že chodíš na základní školu. Proto jsem psal o těch svačinách. A ten výžblech poslední, tak za ten se Ti omlouvám. Opravdu jsem ještě nic nepil. Dám si až teď pravé moravské slivovice, abych se z toho plavání taky zahřál. A ještě jednou promiň. Já když to četl, mě to nedalo nenapsat.

P.S. Roade můžeš mě navrhnout na ban za napadání Tvé osoby ;)
pát črc 29, 2011 9:56 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

mě se neomlouvej,já tě pochopil dobře na druhé straně nebýt Síbra začla by tady těžká nuda :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 10:00 pm

fatal_netware

Příspěvek

Pro roadtrain:
Tak v tom máš úplnou pravdu. Protože tak jak jsem se dneska zasmál, tak tak jsem se dlouho nezasmál :D
pát črc 29, 2011 10:04 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Venca R

Příspěvek

Nikde jsem nepsal že je velkopodnikatel. To jsi si k mým větám asi něco přimyslel. Viděl jsi ho jezdit kamionem? OK. A o jeho dalších příjmech víš?
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
sob črc 30, 2011 3:27 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Mě je prostě líto těch řidičů, co jezdí 15 tis km měsíčně. Dělají denně 12 a více hodin. Vyjíždějí v noci, nebo brzy ráno, víkendy venku a pak po srážkách dostanou jen mzdu, kterou by dostali ve slušné fabrice za kvalifikovanou práci a osmihodinové směny. Ještě k tomu jsou přesvědčení, že když budou dělat více, nebo lépe, tak že se jejich platy zlepší. Nedej bože že ho pak ještě chytí s porušeným AETRem, nebo špatným technickým stavem. Takové příspěvky jsou pak opravdu k pláči. Nějak nemůžu pochopit proč těmto jedincům nedochází jak to je.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
sob črc 30, 2011 3:27 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Síbr tohle nedojde nikomu ale tím že budeš sem přepisovat zákony atd. tím to nezměníš pokud si někdo nechá ... na hlavu a jaksi mu nedochází že je za .... je to jen a jen jeho problém.
hold dnes už jsou lidé odpovedni za své činy už to není strana a vláda,s některými věcmi co jsi psal i souhlasím ale opravdu nejde do nekonečna hledat témata a psát o tom jak nás podnikatelé ožebračují atd.
jsou slušné firmy a neslušné firmy,jsou slušní lidé a neslušní lidé a tohle to prostě nezměníš.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob črc 30, 2011 4:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů