Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jelikož se ČSA zbavují starých letounů,ruší některé nerentabilní lety mají nadbytek pilotů takže místo brečení by mohly zkusit jednání co jim brání v tom aby se dohodly na snížení platů a tím pádem byla zachována pracovní místa atd.no ale kdo by lítal či pracoval jen za 50 tis měsíčně :?: :?:
když se mohly dohodnout Němečtí horníci na snížení platů aby byla zachována pracovní místa mohly by to dokázat i piloti.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 12:44 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

mirazapletal

Příspěvek

Asi tak – možností je spousta.
Když se pak do toho dodržování pustí více kolegů, tak to může být pro zaměstnavatele horší, než když se stávkuje. Krom toho, není kolem toho žádné papírování a starostí s organizováním. A hlavně během stávky se zaměstnancům mzda neplatí. Během „italské“ samozřejmě ano.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 12:45 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a jak stávkovat "italsky" když už ted musím dodržovat zákon?
dodržuji zákon a mám stávkovat tím že budu dodržovat to co dodržuji i bez stávky?
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 12:47 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

roadtrain

Příspěvek

Už mě mrzí že jsem na tvoji první poznámku reagoval. Omlouvám se. Považuj prosím tuto diskusi za ukončenou. Děkuji.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 12:52 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Roade, když teď neděláš nic navíc, tak holt stávkovat nemůžeš. To je celé. Stávkovat po italsku můžou jen ti, co něco navíc dělají, ochotný skladník který by tě složil ikdyž by měl mít přestávku prostě půjde na oběd. Nic víc, nic míń v tom nehledej.
pát črc 29, 2011 12:54 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

mirazapletal

Příspěvek

Píšeš, že piloti chodí do práce o 40 minut dříve. Žabaři. Znám řidiče co jsou v práci celé dny, ale zaplacenou ji mají jen občas :)
Mnoho jich tady píše a ještě si stěžují. Proč, když to dělají z vlastní vůle?
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 12:59 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

jako když dělám něco navíc tak je to mé soukromé rozhodnutí a proč bych neměl něco udělat navíc když to pomůže mě? a když skladník se rozhodne že má přestávku tak má prostě přestávku,kterou mu nikdo nezaplatí a tak proč by měl pracovat,zkuste němci říci když má přestávku at vás složí :lol: :lol: :lol:
prostě toto "italská" stávka je dobrá pro ty co nedodržují zákon takže pro ty co ho permanentně porušují ale to pak tou stávkou dávají najevo že porušování zákonů jim je vlastní takže jsou i např. úplatní atd. :?:
no prostě Síbr zase založil téma vo ...... možná by to mohl zkusit tady http://www.cmkos.cz/ tady na 100% bude jako kapr v rybníce nebo na hřišti :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 1:02 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Roade, když se na tebe celník podívá a zhodnotí, že nejsi problém a pustí tě -NEPORUŠUJE ZÁKON. Když tě nechá vyndat všechny věci z auta a udělá kompletní prohlídku - TAKY NEPORUŠUJE ZÁKON!. Jedna a tatáž věc jde vždy udělat různýmy způsoby a v žádném případě neplatí, že když něco dělám jinak, tak jsem před tím porušoval zákon. O tomhle nemá cenu diskutovat, když budu chtít, vždy jde snížit produktivitu i v rámci zákona.
pát črc 29, 2011 1:08 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Rode prosím tě neurážej mě. Já nemůžu za to, že jsi tak tupej, že jsi vůbec nic nepochopil. A tak nafoukanej že zpochybňuješ i historická fakta.
Vysvětlovat ti to taky nechci. To raději budu hlídat děti v naší školce dobrovolně a zadarmo. Popros svého tátu.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 1:10 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

ale to jistě,jen by mě zajímali ti celníci stávkující v EU :lol: :lol: pak se můžem bavit o zneužití funkce veřejného činitele atd.ono aby tě prohlídly kompletně ono k tomu potřebuje taky důvod.
problém je v tom že Síbr si jaksi neuvědomil že tady stávka měla smysl když celníci byly.přenášet to proti dopravcům (zaměstnavatelům) je holý nesmysl.
a mohu říci že jsem podobnou stávku zažil ze strany polských celníků a větší hovadinu jsem teda nezažil a proč no koho to štvalo,státního úředníka :lol: ministra :lol: nás čechy :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 1:14 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Sibr urážka čím že tě odesílám na jiné stránky :?: pokud ano tak to není urážka,ale konstatování faktů :!:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 1:16 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

ROADE TY NEJSI ČECH. JSI JEN JEDNODUCHÝ. PŘEČTI SI TŘEBA ŠVEJKA.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 1:18 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Čech nejsem díky bohu,být Čech myslel bych jen na jedno jak nepracovat a mít,jenže já přemýšlím jak pracovat abych měl a docela mi to jde a to prosím i podle zákona který je i zaměstnavatelem vyžadován.
a Švej no sedí to na tebe jak nočník na děckou prdélku :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 1:22 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Kdybys pracoval jak píšeš, tak by jsi tady celé dny nehlídal kde co napíšu a nevtíral se hned se svou reakcí. Já myslím, že tě živí práce řidičů. Taky si myslím, že mě znáš. A mám k tomu dobrý důvod. Prdelko :lol:
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
pát črc 29, 2011 1:30 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Síbr můžu tě ujistit že tě neznám a je mi to u prdélky kdo jsi co děláš atd.já se jen dobře bavím když příjdeš na forum s Odborářkým vyznáním a přemýšlením nad tím jak je vše nezákonné a jak je třeba proti tomu bojovat a stávkovat.jen škoda že ti jaksi nedošlo že nejde býti sám proti sobě což by řidiči byly.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát črc 29, 2011 2:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů