Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D nějak to tu usnulo......ale arogantní nepřítel ČKP nespí.Nedávno jsem s nima vyhrál soud o 27000,-Kc plus horentní odměny pro jednoho z jejich švagříků advokátů.Nebudu unavovat detailama,jen opravdu jedna rada-Nenechte se zastrašit jejich výhrůžkama a bojujte.Chodte k soudům,poradte se a získávejte informace z netu.Dnes jsem narazil na dobrou adresu kde můžete podepsat petici proti této arogantní organizaci která se snaží zastrašovat lidi zejména tím,že vystupuje a chová se jako ůřední státní instituce kterou ovšem není a nikdy nebyla.Překrucuje právní postupy naruby,vy máte jim(žalobci jako každému jinému),DOKAZOVAT že mu nic nedlužíte.Obtěžuje vás,zasahuje do vašeho poklidného života.
Je veřejným tajemstvím že obesílá zejména neoprávněně lidi ne na základě nějakých dat z registru(protože mnohokrát se ukázalo že obtěžuje lidi kteří nikdy nebyli v období za které požeduje peníze zaregistrováni jako vlastník daného vozidla),ale podle ůdajů od ,,svých klubových členů",tedy pojištoven.Hlídaj programem jen ukončení a započetí nové pojistné smlouvy.Pokud je mezi temito daty mezera-hned obesílá nového vlastníka a vymáhá peníze.S postiženým nekomunikuje,nebere na zřetel jeho reakci ani dokumenty a již vše žene k soudu,živíc smečku svých spřátelených vymahačských supů.Ti ani k soudům zpravidla nechodí,bud to klapne nebo ne-oni mohou přeci jen získat.
Naštěstí soudci jsou podobně jako v případech různých dvacetitisicových kauz za nezaplacený lístek v tramvaji už touto jejich výdělečnou činností unaveni.Vědomi si dobře toho,že tyto kauzy a nepřiměřená výše finančních sankcí odporuje dobrým mravům.Začínají tyto případy posuzovat objektivněji a v uplynulých dnech vynesl Nejvyšší soud průlomový rozsudek,o který se ten mohou opřít.Blíží se i ůprava zákona o povinném pojištění ktrerá vezme ČKP dost větru z plachet-zejména ohledně promlčení.Informujte se a čtěte na www.stopckp.czJe zde možné podepsat i veřejnou petici.
TTN
čtv čer 26, 2014 5:28 pm

pát črc 25, 2014 11:19 pm

Gizmo_CZ
Příspěvky: 437
Registrován: pát pro 17, 2010 6:28 pm
Bydliště: Olomoucko (Hopi) :-)

Příspěvek

TTNandy ů s kroužkem se píše uprostřed slova, a ú s čárkou na začátku slova. Tedy úterý ne ůterý :-) :-) Jinak dobře sepsaný.
Je těžké býti debilem, konkurence je příliš vysoká...
sob črc 26, 2014 8:02 am

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Gizmo
Já vím,z češtiny jsem maturoval za jedna,jenže na mobilu a počítači to ů ú neřeším,když se koukneš jak dnes píše omladina a jak se mluví v TV a rádiu tak jsem ještě machr :D
Jinak k tématu-ted ve zprávách,určitě jste mnozí viděli,oznámili že už jen zbývá schválení senátu,podpis prezidenta a čkp má utrum s otravováním a okrádáním motoristů!!!!!!!!!!Slááááááááávvvváááááááááá!!!!!!!!!!!Hezký dárek k Vánocům.
TTN
ned pro 28, 2014 7:21 pm

RenMag
Příspěvky: 46
Registrován: pát úno 21, 2014 6:47 pm
Bydliště: Holešov

Příspěvek

Nechci se tady dlouhosáhle rozepisovat, protože s touhle bandou gaunerů ODS, TOP 09 která schválila ZLOČIN ZA BÍLÉHO DNE což nazývám zřízení soukromého státu z názvem ČKP jsem si užil dost. Nastudoval jsem zákon z vrchu dolů a ze zdola nahoru. V podstatě šlo o odstavený návěs z registračníma značkama, který byl zaparkován v našem areálu, tedy na veřejně nepřístupném místě. Zákon č. 168/1999 Sb paragraf 24 c je třeba si řádně přečíst. Zaplatit příspěvek nepojištěných nemusím, pokud vozidlo NEPROVOZUJI NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH a je odstaveno na veřejně nepřístupném místě, což znamená na dvoře atd. Česká kancelář pojistitelů vymáhá příspěvek za každý den , kdy je vozidlo provozováno, nikoli tedy zapsáno v registru, ale skutečně provozováno, jak stanoví vyše uvedený zákon a konkrétní paragraf.

tedy k tomu prvnímu příspěvku, pokud skutečně vlek neprovozoval a stál ti na dvoře, BRAŇ SE PROTI ZLOČIMCŮM. Samozřejmě se našli spříznění soudci a soudkyně, které si zákon opět ohnuli podle svého, ale včerejší příspěvek v televizi, kdy konečně z prvních případů se dostal až k Nejvyššímu soudu a ten rozhodl že takhle nelze okrádat občany tohoto státu. Bude to ještě zajímavé dojde snad i na vracení peněz neoprávněně ukradené lidem.

Jo ČKP přiznala ža ročně vybere tak MILIARDU. TAK NEBÁT SE A BRÁNIT pokud jsi přesvědčen, že jsi nic neporušil a pravda je na tvé straně.
pon pro 29, 2014 3:30 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne stř úno 19, 2020 6:19 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv bře 17, 2016 10:19 am

pát bře 30, 2018 9:31 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů