Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

zúžení těsně před Brnem -192. km na půl roku v obou směrech, tak to bude chuťovka :mrgreen:
sob kvě 18, 2019 7:24 am

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Už jste jeli tím "novým" úsekem Jižní spojky u Štěrbohol ve směru na Čerňák? To je jak nalité na zelenou louku. Nejsem stavař, ale neměl by být nový povrch rovný? Ale ty vlny mi zase přijdou v naprosté pravidelnosti, tak alespoň něco :D
sob kvě 18, 2019 10:06 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Kdo byste jel po 9 od Mělníka a chtěli na Prahu na dálnici (či za ní do Zdib) tak si to hlídejte - včera ten podjezd byl úplně zavřenej
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned kvě 26, 2019 11:13 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Most přes dálnici D10 (Mladoboleslavská), sjezd Radonice - zákaz nad 12t, jedno vozidlo max. 30t

To by mě zajímalo, kudy ty 60t jeřáby od Hanyše (kterej je za tím mostem) jezděj :-D Z druhé strany přes Radonice na starou mladoboleslavskou je samozřejmě zákaz...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát čer 14, 2019 5:31 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

O vikendu bude zavrenej tunel na obchvatu Plzne. https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/tunel ... -zpravy_vb
pát črc 26, 2019 10:00 pm

daf VM
Příspěvky: 847
Registrován: čtv úno 25, 2010 10:02 pm
Bydliště: V. Mýto

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Trasa Litomyšl-Hk,frézování a semafory-Hrušová,Jaroslav,Vysoká,Ostřetín...Banda kretenu,kdo todle naplanoval...
pon zář 09, 2019 9:31 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

mám vám vzkázat od měšťáků z Olomoca, že u kolejí na Bělidlech je to až za 2 litry, pro mě to bylo za 500,-, městskou vyhláškou je zakázáno v OL parkování vozidel nad 3,5 t, sdělili mi to nenásilnou formou ve 23 hod boucháním na kabinu když už se mi zdálo, že je lip :wall:
pát říj 18, 2019 9:04 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Když jedete od Myta na Svitavy tak v zatáčce je parkoviště, taková nudle. Tak tu krásné vyasfaltovali, dali obrubniky a závoru :D
pát říj 18, 2019 9:22 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Drivere a nechali té tam dospat? Já jel okolo ve čtvrtek ráno a nejake kamion tam stal. Já jen skládat vedle do nutrendu a na ulici tam taky stali dva polaci
ned říj 20, 2019 10:35 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

jo nechali, přijel jsem tam ve čtvrtek večer, na jednom konci vyinkasovali dvě auta a na druhým taky. Polák jim neotevřel tak mu dali nálepku na okno, ráno stáhnul okno ruka strhne lístek a jel to řiti. Jsou to paraziti ti měšťáci, kdybych nebyl už spal a nebyl jsem jak praštěnej (jel jsem z Ostrova n. Ohří), tak byla bitka, prej nemají status veřejného činitele, tak ho můžeš lištit po čuni. Dávno tomu co jsem měšťáka vymáchal v kaluži, prý že jedou pro státní, normálně zdrhli..určitě se tím nechlubili, ale rači jsem se zdekoval taky..co kdyby:)

no a koukám na to ten pozemek ani nepatří obci:
http://sgi-nahlizenidokn.cuzk.cz/marush ... e=Marushka
patří to ČD

otázka jak je to právně, zda může obec omezit parkování v katastru jako takovém, tedy i na soukromém pozemku ?
ned říj 20, 2019 3:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Wckr-to parkoviste co pises je ukazka nasi zeme.zrusily odstavnou plochu pro cca deset aut,v zemi kde chybi asi 2000parkovacich mist,a udelali z toho buzer plac pro policajty celniky..skoda slov.Zastrelit ministra dopravy.rydla a dalsi blbce.
úte říj 22, 2019 3:01 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

V té Olomouci u kolejí jsem taky stával.Nebylo kde.Potom se divíme, že na dálnici nocuje celý východ. Myslím, že u nás na těch odborech dopravy sedí lidé co neviděli ani kamion na fotce ,.Vyřizuji stížnosti a pijí kafe .Nejlépe vše zakázat to nic nestojí. Jednou až někdo se začne hrabat v tom ,kde šly peníze a na co z ministerstva dopravy se budeme divit,Možná to bude větší kauza jako na Slovensku ti novináři.Soudíme Rátha za 10 baněk a vedle tečou miliardy.Média vysílají bludy z cest o kamionech jde o sledovanost a důchodci mudrují v Kauflandu .Když chrápou fet´áci u podchodu kousek od kolejí v OL a jim pokutu nedají . Co si na nich vezmou oni potom okradou nějakou babku aby se jim to vrátilo.
úte říj 22, 2019 5:17 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

ještě bych pochopil, že by chtěli tímto řešit ten bordel co tam nechávali šoféři, a dali tam ceduli: něco jako soukr. pozemek, neparkovat! Ale ten styl jako ve školce, však vy víte že my děláme jen svou práci....OK tak tu nebudu parkovat , ale oni hne bloček aby byla čárka na nástěnce. Taxikář co dělal u městské, my to popsal jak to fungovalo, babce dali dvojku za to že šla mimo přechod, prý každý bod se pocita, že nevyšla s důchodem už neřešili.
úte říj 22, 2019 5:45 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Kdo jezdíte do Prahy od ŘÍčan po starý (tj. ul. Kutnohorská) - tak bacha, je zjednosměrněná směrem z centra (takže od Říčan nepojedete).
Objíždka přes Jižní město, v Měcholupech okolo Kaufladnu zákaz nad 12t.

Je to tuším do 12.12
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte lis 12, 2019 10:45 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

viděl jsem na D0 směr Řířany přes Jažlovice 6,5 t....To už do těch Říčan nikdo nedojede, jenom dodávkou :?:
úte lis 12, 2019 1:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] a 10 hostů