Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Me v loni na D1 chtel bus ,studend agency,predjet v baustele..z kopce,ja slabe kilo,on do leva ze pojede vpred..
čtv bře 04, 2021 6:16 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Na autobusech dneska jezdí hodně imbecilů mám strach dyž ho vidím před sebou co vyvede. udělá D a valí s kidma. Kdysi se na D nedostal kde kdo šli tam dobří šoféři . Dnes D získáš dříve jak na motorku papíry .
ned bře 21, 2021 1:16 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Dobrý matros jezdí u nás na MHD.cyp ti tam vjede metr před kabinou, dobře vidí že za mnou nic nejede, nepočká,a pak nasadí 30 kmh :wall:
ned bře 21, 2021 3:13 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

asi znáte v Brně na Slatině technologický park, dělám tam otočku tak trochu do krizovatky, místa po kokot, nikde nikdo, z dálky vidím prijizdet MHD, samo až dojel ke mně začal troubit a gestikuloval..no lidí jedou na šichtu přece😀
úte bře 23, 2021 7:22 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Od zítra zavřená Kutnohorská / Přátelství směrem co centra téměř v celém úseku od kruháče v Uhříněvsi (jak se staví Lidl) až skoro do Štěrbohol.
Objízdná trasa je někudy před Říčany na D1 (přes Měcholupy okolo Kauflandu a na Jižním městě po Mírového hnutí zákaz nad 12t)

Omezení má trvat snad do konce roku

Jako kdo jezdí Metrans.... Tak musí bejt nadšenej. Předpokládám, že ty zákazy budou horlivě chytat
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
ned dub 11, 2021 8:30 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak dnes zkušenost za 500kč. V Kralupech nad Vltavou na 240tce zavřen most, žádná úniková cesta a na objízdné, jediné cestě MP a vydělávají (je tam zákaz vjezdu NA). Tvrdil mi že cedule jsou už od Prahy, žádnou jsem neviděl. Polehčující okolnost, že jsem nebyl sám, stopy od bláta nebyly ani zaschlé. :D :D :D
Nejste někdo z tama aby mi potvrdil, nebo vyvrátil moji doměnku že tam cedule nejsou?
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř dub 14, 2021 7:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak dnes zkušenost za 500kč. V Kralupech nad Vltavou na 101čce zavřen most, žádná úniková cesta a na objízdné, jediné cestě MP a vydělávají (je tam zákaz vjezdu NA). Tvrdil mi že cedule jsou už od Prahy, žádnou jsem neviděl. Polehčující okolnost, že jsem nebyl sám, stopy od bláta nebyly ani zaschlé. :D :D :D
Nejste někdo z tama aby mi potvrdil, nebo vyvrátil moji doměnku že tam cedule nejsou?
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř dub 14, 2021 7:39 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jak jednou zaplatis,penize neuvidis.500neni zadna pokuta,ma to byt od 2000 a ktomu bla bla,bod.pokud tam nebyla cedule neplatim nic.at to dokaze on tobe,ne naopak.
čtv dub 15, 2021 7:22 pm

tatrák pája
Příspěvky: 373
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Cedule je u letiště, byla tam už kvůli mostku v Černým Volu. Tam bývala MP také, ale značky mají nesmyslně 200m před mostem(zákaz NA nad 3,5t), u mostku zůstaly původní 16/23t. Možná mysleli tyhle, tím od Prahy
čtv dub 15, 2021 8:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Právě že jsem spěchal, nic naloženo, na 100% jsem si jist, že u Ruzyně je právě značka na Černý Vůl, jinak nikde nic, u mostu Černý Vůl je okamžitá 19tun. Jinak nikde nic až tvrdý zákaz.. Ale pochyby jsem měl, proto jsem neodporoval a ptal jsem se jsem se zde místních. Takže je to zlatý důl pro MP, jak jinak. Místo aby dělali na to na co byli zřízený, tak vymýšlí, jak si dobře vydělat na řidičích.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 16, 2021 7:44 pm

tatrák pája
Příspěvky: 373
Registrován: úte črc 01, 2014 8:57 am
Bydliště: praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Pokud jedeš od Ruzyně, je na dálnici před odbočkou do Horoměřic značka značící objížďku na Kralupy pro nákladní směr obchvat Slaného a na Mělník. Co se týče Č. Vola, zákaz nákladních nad 3,5t mají 150m před můstkem, na úrovni zastávky bus a odbočky na Statenice. Tam ji nečekáš, ani si ji nevšimneš.Na můstku je původní 19t. Z opačné strany je nový zákaz na úrovni toho zapomenutého semaforu, cca 150m před můstkem. Tyto zákazy tam občas vybírají a možná v Kralupech mysleli tyto značky.
pát dub 16, 2021 9:36 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

No té značky zákaz NA na odbočce do Státenic jsem si všiml, pod ní je dodatková tabulka "doleva" , ještě jsem si říkal, že tam bych v životě náklaďák nezlomil. Ale asi jsem přehlédl tu objížďkovou tabulku na Kralupy na sedmičce. Jinak kdyby to bylo jak píšeš, jak by se jezdilo na skládku do Úholiček??? Je fakt, že jsem tam potkal jen jednoho odpadkáře, ale to jsem usuzoval, že je čas oběda. :D :D :D
No nic, je to za mnou, uznal jsem vinu, zaplatil, ponaučení pro ostatní a život jde dál.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát dub 16, 2021 10:23 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Absurdní pokuty no, zrovna takovýdle zákazy mám uplně v pr...i, protože bych nikam nedojel :doh: Schválně tam nejedu, tak co :wink: Třeba ve čtvrtek mě, ostříleněho truckera, zaskočila cedule na 112 sjezdu na Jihlavu od Brna, chudáci cizinci, je tam zákaz vjezdu pro náklaďáky, pod tím cedulka D1 v červeném a pod ní další cedulka s nápisem Tranzit :think: Problesklo mi hlavou že je zakázané tranzitovat po D1 :wall: Po dlouhém dumání mi došlo, že to znamená že naopak nesmím sjet z D1, pokud tranzituji, ale to by znamenalo couvat z5 na dálnici že, protože cedule platí tam kde stojí, takže je to za X bodů atd :wall: Navíc nevim co tim tranzitem myslí :doh: To samí je před sjezdem Benešov na D3, ale tam je to na jedný ceduli a informativní, s tím že je tam navíc znak Rakouska, ale člověk z toho taky usoudí, že to znamená zákaz tranzitu po D3 do rajchu :wall:
Skvělé :wall:

Bagr, Pavel, je to podle příručky vůbec?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob dub 17, 2021 7:53 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Dnes jsem se cestou zastavil na přeměření u "slavného" podjezdu na I/19 mezi Březnicí a Počáply... Udělal jsem 6x měření, vždy "ve stopě" u krajnice, uprostřed a u protější krajnice. Výšky nad vozovkou byly z pohledu od Březnice (foto) následovné - zleva do prava 412, 412, 419 cm (bližší překlad) a 413, 412 a 417 cm (vzdálenější překlad). Nejnižší místo při dalších dvou pokusech mělo 411 cm...

Jinak z Březnice i z druhé strany je momentálně zákaz vjezdu vozidlům nad 12 tun, kvůli provizornímu mostu v Počáplech. Na tom je však napsáno - jediné vozidlo 44t.

Obrázek
úte dub 27, 2021 2:15 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

a to si měřil laserem ??? antenu mám cca 7cm nad střechu ...auto uplně vypuštěný a "brnkám s ní " a je tam tak 2-3 možná 5 cm tipuju, ale neměřil sem to...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte dub 27, 2021 6:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 7 hostů