Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Mazec. V životě jsem si nedovolil poslat dispečera/ku někam, nebral jsem naftu, pokud byl průserovej náklad, řešili jsme to v klidu. Úroven řidičů ma nějakou divnou tendenci...
stř črc 13, 2016 10:39 pm

rokado
Příspěvky: 11
Registrován: pát srp 30, 2013 8:31 am
Bydliště: Czechia

Příspěvek

Naprosto tomu věřím...Když sleduji úroveň dnešních řidičů...Vegáč
stř črc 13, 2016 11:56 pm

bihouz

Příspěvek

To koukam. Dispo jsem taky neposlal nikdy do... za A je potřebuju a musím s nima vycházet a za B by mi to dali hned sežrat.

Jsem přesvědčený že dispečer by v tom sedět mel mysleno kamion. U nás toje fakt znát. U nás v tom neseděli a vymyslí takoví blosti že třeba zbytečně najizdis km, ale nejde o km. Ale o v výkon a jízdu. Která se vždy hodí...

Jinak ti řeknu že šéf je trochu měkejs. Ja bych hned trestní oznámení a ukončení pracovního poměru... S tím to plevelem
čtv črc 14, 2016 4:27 am

chodec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 23, 2016 10:58 pm
Bydliště: Příbram

..

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) chodec dne pon črc 18, 2016 7:49 pm, celkem upraveno 1 x.
..
čtv črc 14, 2016 9:10 pm

bihouz

Příspěvek

To není pravda. Vezmes a vyhodis. Najdeš další... A když někoho vyhodit tak hodně tvrdě a předevšema. Aby věděli!!!
čtv črc 14, 2016 9:14 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

re

Příspěvek

Chodec nevím co přesně myslíš pod pojmem dobrý řidič já sem měl nového Mergla teď jsem přelezl do nové Scanie hodnocení poslední 2 roky ať podle Mergla či Scania mi nikdy nespadlo pod 97% podle FleetBoardu či EcoSupportu spíše bylo kolem 98% jezdím na ECO pokud nespěchám 85 mám trvale na tempomatu odmítám házet furt levý blinkr a stresovat se kvůli 15 minutám za den co ušetřím a víš co je to tak lepší nenervuju se skoro vůbec ani na vykládkách či nakládkách doktorka mi předepsala léky tak jí poslouchám a fakt mi to pomáhá neřvu jednám slušně akorát jsem ve firmě ZADANÝ :-)šéf je rád že sme fajn parta 8 řidičů na firmě máme stabilní kšefty a vše klape a tak by to mělo být.Je pravda že kdysi v mládí jsem byl hodně labilní a nas.ala mně kdejaká kravina teď už to neřeším nejlepší je nahodit úsměv a řešit pěkně všechno v klidu.
Co vím kde mám slabinu jsou mé pondělní výjezdy to už řeší dispečerka roky zatím to nikdo nevyřešil :-)v pondělí se mi extra nechce v úterý je to cajk,ale ty pondělky bych zrušil :-)
Někteří řidiči mají i jiné heslo radši mrtvý než být druhý a takových frajerů jsou potom plné hřbitovy.
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
čtv črc 14, 2016 11:34 pm

chodec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 23, 2016 10:58 pm
Bydliště: Příbram

to je on :-)

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) chodec dne pon črc 18, 2016 7:49 pm, celkem upraveno 1 x.
..
pát črc 15, 2016 9:18 am

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte úno 11, 2020 3:38 pm, celkem upraveno 2 x.
pát črc 15, 2016 10:25 am

chodec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv čer 23, 2016 10:58 pm
Bydliště: Příbram

..

Příspěvek

..
Naposledy upravil(a) chodec dne pon črc 18, 2016 7:48 pm, celkem upraveno 1 x.
..
pát črc 15, 2016 10:34 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To chodec: No nevím pane kolego, nebo snad pane dispečere? To že tvoji řidiči potřebují přitáhnout opratě asi bych souhlasil, když kradou okatě a neplní si ani základní věci. Ale co mi hlava nebere, tak na jednu stranu hledáš trasy jak ušetřit kilometry a na druhou hledáš pláže ve Španělsku, což není o 10ti kilometrové zajížďce. Tak se nesmíš divit že ti nadávají. Asi bych byl stejný a řval bych. Jinak co vím, tak stojíš na vrcholu barikády a rozhoduješ se na kterou stranu se dáš. Vsadím se, že ještě tak 2 měsíce a budeš na straně vedení, toho chleba jíš. Řidič a dispečer jsou, nebo by měli být team a táhnout za jeden provaz ale já si myslím, že je to jako v přírodě, kdy bůvol, či jíné zvíře, nechá na sobě špačky nebo keré ptactvo aby mu vyzobávaly blechy.
Jinak pro bihouze a další (bihouz neber to osobně): Řidič je jako dojná kráva, Dáš krávě do držky, a ona ti dá do dížky se u nás říká. A když krávu dojíš, a už nemá mléko a ty ji taháš za vemeno, tak zabůčí. To samé řidič, když ho dojíš a dojíš a už nemůže tak taky kolikrát pošle dispečera do řiti. Osobně zastávám názor, že řidič a dispečer jsou jeden team, že by si měli vycházet vstříc, ale když vidím, že se mnou dispečer vymetá, tak se taky ozvu. Chtěl bych být loajální zaměstnanec, ale jsou nějaké mantinely.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon črc 18, 2016 4:20 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Být dobrým dispečerem

Příspěvek

Chtěl jsem sem napsat nějaké moudro vztahující se k inzerátu http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... 34&t=19870 ale koukám, že bych nenapsal nic nového jak před 4-mi lety tak asi je vidět, že mám stále stejný pohled na věc.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned čer 14, 2020 6:48 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Být dobrým dispečerem

Příspěvek

To klidně napis....
ned čer 14, 2020 10:11 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Být dobrým dispečerem

Příspěvek

Ono, abych to trochu narovnal, to je taky o tom být dobrým řidičem, protože když slyšíš ty parkovištní kecy, tak mě je někdy těch na druhý straně telefonu líto :roll:
S těma krádežema, nemysli si, že nemaj taky svoje "melouchy" :wink: Pár sem jich taky viděl :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned čer 14, 2020 10:47 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Být dobrým dispečerem

Příspěvek

Me dela dispecera ex ridic pres dvacet tu jezdil.takze umi pocitat,4h30 je max 360km ,dalnice.okreska o sto min.a6,a2a3,pres den masakr.to vse vi.taky vy ze na naklace nevisi transarent vitame pepu,jedte sofort na rampu.veskere drze chovani skladniku resim snim.vse fotim.snema se vubec nedohaduji.takze asi dobre proti nekterym firmam teda.
ned čer 14, 2020 12:37 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Být dobrým dispečerem

Příspěvek

to Prouza88: Tak samozřejmě, taky jsem slyšel kolika, jak dispečerovi volá, že chce pěknou fůru do Švedska, že bere manželku na výlet,ten to zařídí a den před zmíněnou nakládkou řidič volá dispečerovi, že nemůže jet, neb si manželka vzpoměla že v pátek v práci má oslavu MDŽ a musí tam být. To jsem si říkal být na místě dispečera, tak by se zmíněný šofér měsíc podíval nejdál do Bratislavy do VW.
Proto píšu, že dispečer a řidič je team a když si to oba neuvědomí, tak to nebude dobře a nebude to klapat. To že mají melouchy, to je nenasytnost, ale zase to chápu, ono vydělat za dva telefonáty 20% z ceny(na Španělsku je to dobrá suma) to by lákalo i tebe.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned čer 14, 2020 12:47 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů