Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak to je zážitek jak z grotesky :smich: :smich: :smich: :smich:

Kámošovi se povedlo něco podobnýho ovšem na tebe nemám ani náhodou.
Jel na kole za jednim autem a to zastavilo na přechodu no a on jezdil strašně rád v závěsu a to celkem rychle tak když auto zastavilo už byl zadnim oknem v kufru. Celkem nic mu nebylo a když sbíral kolo tak si trubec podvrknul kotník je to smolař :lol:
pát úno 23, 2007 1:20 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Petr.truck - brzdí dobře a nikam netáhne...problém je spíš v tom že pravý malinko uchází v ten den nebylo hustý jak by mělo :idea: :wink:

Olda _ Patník? no nevim ale snad už tam ležel...fakt nevim vybavuju si jakse na mě řítí favorit a pak až jak z toho lezu a s bojovnou náladou běžim jk tomu kokotovi 8)

Ad kolo. kamrád jednou nedobrzdil za kamionem a zlámal rám...docela sem se tlemil když s tim šel na rameni okolo našeho domu a vokazoval mi to :twisted:
pon úno 26, 2007 8:29 pm

Hynek
Příspěvky: 6784
Registrován: ned bře 19, 2006 7:10 pm
Bydliště: U Mělníka

Příspěvek

martin_100 píše: Ad kolo. kamrád jednou nedobrzdil za kamionem a zlámal rám...docela sem se tlemil když s tim šel na rameni okolo našeho domu a vokazoval mi to :twisted:
Před asi osmi lety jsem tak nějak jel o prázdninách z brigády asi třicet na kole po cyklostezce a přejížděl jsem silnici, na které stály auta před křižovatkou, tak jsem to mezi ně sekl... V opačném směru auto nestálo, ale jelo :oops: , tak jsem na funglovce 306ce bez SPZ rozstřelil řidítkama zadní blatník, to mě zachránilo od letu přes auto - řidítka se otočila kolmo a nástavcema se zasekla o ten blatník... Z předního kola mi vylítlo asi patnáct drátů, vidlice byla obráceně, ale dojel jsem na tom patnáct kiláků domů. To kolo mám dodneška, akorát mám novou vidlici a přední kolo... Ale šleha to byla pěkná.
pon úno 26, 2007 9:34 pm

Gerhard
Příspěvky: 165
Registrován: pát led 26, 2007 6:56 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No ja jel na nadjezd na kole dalnice tam u nas a proti me jela jako prase 148cka tahac s navesem prolit proti me a ja lezel ve skarpe :lol:
pon úno 26, 2007 10:47 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

jj, cyklistika je zlo. Já jsme si to před pál lety vesele metelil na kole z Jěštědu asi 60km/H v poslednim esíčku mi do cesty smykem vyhopkali helmuti v autobusu. Tak sem zahamoval brzdy (špalky hořely páč mam přes 100kilo), jen tak tak sem se vsáknul mezi bus a svodidla, to mě rozhodilo a já se zapích v další zatáčcepředním kolem pod svodilo. Následoval skok plavmo do lesa doprovázený akrobatickými kousky (aleš valenta se svým trojitým saltem je proti mě máslo), minul jsem 2 stromy a třetí strom mi nějak obrátil koleno (prostě pravačku sem měl jak člověk a levačku asi jako čáp). Plížením plazením vpřed jsem se vydal posbírat svůj bycikl (spíš monocykl, páč přední kolo a řidítka jsem nemohl najít) a volaje o pomoc kamráda řidiče alkoholika z hospody pod kopcem, jsem házel šutry na helmutský autobus, který vyhrabaje se ze škarpy se dal zbaběle na útěk. Vše se v dobré obrátilo, vazy v koleni se mi moc neporušily, akorát mám občas problém sejít ze schodů, protože levá noha občas vykročí čapím krokem.

Kamarádovi se stalo skoro to samé co mě, akorát místo autobusu ho vyplašil splašený lakatoš.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
pon úno 26, 2007 11:49 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Trh sem to ze zážitků na č silnicích. :!:

Kamarád na základce měl taky hustej vejmaz na kole.
Měl novýho horáka z tesca a na něm tachometr.
Jel u nich po vsi a čuměl jestli překoná magickou 50tku.
Jak tak čumí na ten display tak jaxi přehlíd za mírnou zatáčkou zaparkovanou škodofku a tak se jí zahryz do zadního okna...prej ho prokous. To ho stálo 2 přední zuby který mu zručně vymodelovala zubařka z moduritu....nebo z čeho sou ty umělý :twisted:
Chyběl 2 dny co si ho doktoři přehazovali jak horkou bramboru aby zjistily že mu až dva chybějící zuby nic neni.
Od tý doby mu rodiče zakázali jezdit na kole a tak si koupil za pár let 2 litra renaulta :lol: :lol: :lol:
úte úno 27, 2007 9:33 pm

Uživatelský avatar
Tomino
Příspěvky: 498
Registrován: pát led 26, 2007 6:03 pm
Bydliště: Slavičín

Příspěvek

:lol: :lol: přesně tohle se povedlo před pár lety i mojemu bráchovi.. ten borec co mu patřilo auto pak přijel k nám protože byl ze stejný ulice a jak jsem otevřel tak si nás spletl a dostal sem kartáč já :evil:
úte úno 27, 2007 10:21 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no tak to nastve ze vseho nejcive, tak doufam ze si pak ten karatac vzal a vrazil si ho brachovi ;-)
úte úno 27, 2007 11:14 pm

Gerhard
Příspěvky: 165
Registrován: pát led 26, 2007 6:56 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Bratr t jednou narval do skodovky nic ji nebylo jenze nez sem se stacil vzpamatovat byl v ziguliku....blbec stuhnul dve auta za min jak 2 minuty
stř úno 28, 2007 2:09 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak k tomu jde rict snad jenom jedno

LOL
stř úno 28, 2007 3:11 pm

Uživatelský avatar
petersen
Příspěvky: 942
Registrován: stř bře 15, 2006 6:44 pm
Bydliště: praha

Příspěvek

No s ciklistama mám dva zážitky , ten první cca před 7rokama stojím takhle v zastávce v pěkným krpálu dám blinkr a on ten ciklista co jel zamnou místo toho aby zpomalil a nechal mě jet zrychlil a nacpal se mi vedle autobusu tak jsem ho musel nechat projet , no jo ale v tom kopci pořádně zdržoval tak jsem se rozhodl ho předjet a protože jsem na něj byl pořádně nakrknutej tak jsem se chtěl zařadit zadkem těsně před něj jenže jsem zapoměl že jsem vyjel ze zálohy a nemám svoji standartní karosu ale kloubák :roll: :oops: no když už jsem ho fackoval vlekem bylo trochu pozdě naštěstí to vzal sportovně :lol: :D a když mi hrozil pěstí do zrcátka mizel jsem fofrem pryč aby si to ještě nerozmyslel .

No a druhý minulý rok najíždím takhle do zastávky když frajírek na kole mi z chodníku vlítnul dobře 5 cen?áků před bus musel jsem jít fakt fest na brzdu abych neměl jeho obtisk na čelním skle a tak jsem na něj zatroubil , protože to byl opravdu mistr frajer ukázal mi vstyčený prostředníček což asi neměl dělat :D :roll: :D měl tu smůlu že jsem jej dojel a jak to tak metelil naplno prostředkem jízdního pruhu já ho předjel tím druhým a zcela bezelstně bez blinkru natvrdo mu vlítnul zadkem před kolo a máznul jsem brzdy :roll: :oops: přes obrovský aplaus cestujících ve voze jsem neměl možnost si vychutnat poslechem jak sebou máznul na tu silnici :D :D :D no jo neměl mi ukazovat vztyčený prostředníček :roll: :D :D
stř úno 28, 2007 6:45 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

petr.truck píše:No s ciklistama mám dva zážitky , ten první cca před 7rokama stojím takhle v zastávce v pěkným krpálu dám blinkr a on ten ciklista co jel zamnou místo toho aby zpomalil a nechal mě jet zrychlil a nacpal se mi vedle autobusu tak jsem ho musel nechat projet , no jo ale v tom kopci pořádně zdržoval tak jsem se rozhodl ho předjet a protože jsem na něj byl pořádně nakrknutej tak jsem se chtěl zařadit zadkem těsně před něj jenže jsem zapoměl že jsem vyjel ze zálohy a nemám svoji standartní karosu ale kloubák :roll: :oops: no když už jsem ho fackoval vlekem bylo trochu pozdě naštěstí to vzal sportovně :lol: :D a když mi hrozil pěstí do zrcátka mizel jsem fofrem pryč aby si to ještě nerozmyslel .

No a druhý minulý rok najíždím takhle do zastávky když frajírek na kole mi z chodníku vlítnul dobře 5 cen?áků před bus musel jsem jít fakt fest na brzdu abych neměl jeho obtisk na čelním skle a tak jsem na něj zatroubil , protože to byl opravdu mistr frajer ukázal mi vstyčený prostředníček což asi neměl dělat :D :roll: :D měl tu smůlu že jsem jej dojel a jak to tak metelil naplno prostředkem jízdního pruhu já ho předjel tím druhým a zcela bezelstně bez blinkru natvrdo mu vlítnul zadkem před kolo a máznul jsem brzdy :roll: :oops: přes obrovský aplaus cestujících ve voze jsem neměl možnost si vychutnat poslechem jak sebou máznul na tu silnici :D :D :D no jo neměl mi ukazovat vztyčený prostředníček :roll: :D :D
jj, pomsta je sladká :driver:
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
stř úno 28, 2007 7:24 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Ty naše cyklobuzny v plzni maj zajímavou vlastnost a to je naprostý ignorování cyklostezek a i na nejrušnější silnici kde podél vede krásná stezka jedou mezi autama.
Každej se na tom pajtluje že nevim kdy to položí pod auto. :mad:
V momentě kdy něco takovýho vidim (hlavně v létě) tak je školim :twisted:
Líznu ho zrcátkem skoro po zadku a z otevřenýho okna vypustim pár názvů přirození a návodu k použití cyklosztezky :lol:

Do zákona bych rád doplnil jednu větu k již stávající: "Je li souběžně s komunikací označená cyklostezka, musí jí cylista využít" a já bych doplnil "Poražení cyklisty na komunikaci kde souběžne vede cyklostezka není trestné a jakkoli postižitelné"
stř úno 28, 2007 7:28 pm

Uživatelský avatar
Hagen
Příspěvky: 140
Registrován: čtv říj 19, 2006 8:11 pm

Příspěvek

martin_100 píše: "Poražení cyklisty na komunikaci kde souběžne vede cyklostezka není trestné a jakkoli postižitelné"
Dokonce by nám to zákon mohl ukládat jako povinnost. Navíc cyklista přejetý na pozemní komunikaci kde souběžně vede cyklostezka by si sám platil všechny léčebné výlohy (a hezky předem, ještě než ho naloží do sanitky).
VŠAK JÁ BYCH JE NAUČIL!!!!! :D
Nejvíc mě baví dělat ze starejch vraků nový nezničitelný stroje.
stř úno 28, 2007 8:12 pm

mc.cvok
Příspěvky: 2178
Registrován: úte říj 17, 2006 10:18 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

S tím naprosto souhlasím......teď už to jen dostat do silničního zákona a potom vypsat odměnu za každého sestřeleného kolaře :driver:
Zabijte je všechny.....Bůh si ty svý pozná .
stř úno 28, 2007 8:14 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů