Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

petr.truck píše:No a druhý minulý rok najíždím takhle do zastávky když frajírek na kole mi z chodníku vlítnul dobře 5 cen?áků před bus musel jsem jít fakt fest na brzdu abych neměl jeho obtisk na čelním skle a .....
Taky znám, jenže u nás nemáš kde mu to vrátit a ani kloubák tu nemáš. A nejlepší jsou neosvětlení cyklisti (ty neberu jako účastníka silničního provozu), to si takhle jedu pětasedmdesát (ono ten měš?ák by jel i víc, ale já ho nechtěl po ránu ve čtyři moc hnát :biggrin: ) a najednou koukám, ono se tam něco vlní - cyklista a neosvětlenej a vzal to napříč přes silnici. Kurňa, spadnou z kola, tak je pod busem...

A pak mi ješt ěvyprávěl kamarád, že jednou přijel ke škole napřed on a a ž za ním kolo - totiž přehlédl namrzlou louži a už se vezl.
pát bře 02, 2007 1:38 pm

olin
Příspěvky: 99
Registrován: stř pro 06, 2006 8:55 pm

Příspěvek

petr.truck píše: No a druhý minulý rok najíždím takhle do zastávky když frajírek na kole mi z chodníku vlítnul dobře 5 cen?áků před bus musel jsem jít fakt fest na brzdu abych neměl jeho obtisk na čelním skle a tak jsem na něj zatroubil , protože to byl opravdu mistr frajer ukázal mi vstyčený prostředníček což asi neměl dělat :D :roll: :D měl tu smůlu že jsem jej dojel a jak to tak metelil naplno prostředkem jízdního pruhu já ho předjel tím druhým a zcela bezelstně bez blinkru natvrdo mu vlítnul zadkem před kolo a máznul jsem brzdy :roll: :oops: přes obrovský aplaus cestujících ve voze jsem neměl možnost si vychutnat poslechem jak sebou máznul na tu silnici :D :D :D no jo neměl mi ukazovat vztyčený prostředníček :roll: :D :D
S tim vztyčeným prostředníčkem to někteří kluci v Lovosicích řešej tak, že najedou vedle vodrzlýho ciklisty, aby ho měli na úrovno dveří, chvíli jedou vedle něj a pak ty dveře otevřou. Samozřejmě pokud ciklistu do škarpy nekopnou ty tveře, tak tím leknutím tam skočí sám....
úte bře 06, 2007 1:28 pm

olin
Příspěvky: 99
Registrován: stř pro 06, 2006 8:55 pm

Příspěvek

Tenkrát jsem jel se osobákem po dost klikatý a úzký silnici a předemnou dva cyklisti vedle sebe a měli děskou prdel z toho vola (z mé maličkosti) co za nima troubí. Tak jsem je při první příležitosti předjel (na první rovince, která byla mírně z kopečka a kde se i ciklisti trochu rozjeli), najel co nejvíc ke krajnici a pořádně zahamtnul brzdu. jeden mi trochu políbil pr... a jinak skončili na zemi oba. Doma jsem vyněnil jednu zadní lampu s dobrým pocitem, že přibyl na silnicích párek cyklistů, který se budou chovat k ostatním účastníkům silničního provozu jak se sluší a jak jim to ukládá vyhláška...

A jinak, jak ma silnici vidím cyklistu, tak mám 100 chutí pustit stěrače a přidat plyn....
Jenže kdo by pak ten předek auta myl a vyklepával :D ?
Si tu práci s autem radši ušetřím a cyklistu objedu.... :D
Naposledy upravil(a) olin dne úte bře 06, 2007 9:22 pm, celkem upraveno 1 x.
úte bře 06, 2007 1:46 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Taky sem toho najezdil na kole hafec a i prase sem byl ale to co vidim teď je na vraždu.
A dneska jak se udělal tak hezky tak ty joudová zas vytahli do ulic :x
U nás v ulici je stezka přímo vedená souběžně a hezky označená. Na silnici se smí 70 a štráduje si to tam ženská na kole skoro prostředkem..tak sem jí líznul zrcátkem a vytrobil ... ta zaplula na kraj ale o stezce jako by nikdy neslyšela za to však určitě doma sáhodlouze vykřikovala jak jí nějakej dobytek skoro srazil :roll:
úte bře 06, 2007 9:03 pm

tatracyber
Medvěd
Příspěvky: 3182
Registrován: čtv bře 09, 2006 4:27 pm
Bydliště: Reichenberg

Příspěvek

No já po silnicích jezdim nerad, páč už se mi párkrát stalo že mě nějakej jouda vytlačil ze silnice. Radši jezdim krosit do hor.
Už tu nejsem, už mě s fórem neotravujte.
úte bře 06, 2007 9:09 pm

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

a co tak kdyz darmoslapove neznaj cyklostezky tak my budem litam po tech cyklo stezkach a jim nechame cesty :wink:
úte bře 06, 2007 11:39 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

martin_100 píše: a i prase sem byl :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


nicméně jak dycky křičí kolegyně - Už můj děda, kterej jezdil vám říkal švábi silnic...
stř bře 07, 2007 8:21 pm

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

Mack píše:a co tak kdyz darmoslapove neznaj cyklostezky tak my budem litam po tech cyklo stezkach a jim nechame cesty :wink:
No, ale že tady u nás těch cyklostezek je a hlavně kvalitních. Třeba jedna super je v Brně podél Svratky. Jsou tam takový praskliny v asfaltu, že jsem tam několikrát na silničce málem cvaknul, protože jsem dorazil pláš? až na ráfek. Navíc jsou tam v jednom úseku sloupy osvětlení přímo ve stezce. Pokud nečumíš před sebe, ale jenom pod sebe na hranu obrubníku, tak si můžeš rozbít palici nebo se rovnou zabít. Sorry, ale na takový ježdění po stezce já s..u. Pak jedu raději vedle po silnici a jsem za kreténa, kterej působí na řidiče jak červenej hadr na býka. To neříkám, že všichni cyklisti jsou svatí a jsou nepochopeni, ale někdy jsou opravdu důvody k tomu jak jezdí.
stř bře 07, 2007 10:00 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

no já slyšel, že na znojemsku udělali cyklostezku ve spolupráci s místníma vinařskejma závodama - co pár kiláčků je kiosek kde se nechá za pár šestáků pořídit štopka vínka. to už mi přijde jako kloudná věc a chvilku jsem si pohrával s myšlenkou, že bych kvůli tomu po letech osedlal velocipéd
čtv bře 08, 2007 1:17 am

nero
Příspěvky: 3960
Registrován: stř bře 29, 2006 11:54 pm
Bydliště: Brno, Praha

Příspěvek

HAD píše:no já slyšel, že na znojemsku udělali cyklostezku ve spolupráci s místníma vinařskejma závodama - co pár kiláčků je kiosek kde se nechá za pár šestáků pořídit štopka vínka. to už mi přijde jako kloudná věc a chvilku jsem si pohrával s myšlenkou, že bych kvůli tomu po letech osedlal velocipéd
Ony ty vinný cyklostezky vedou z Brna až do Rakouska. Problém je trošku v tom, že ožralej cyklista by měl dostat na silnici pokutu za jízdu pod vlivem. A ty "cyklistický stezky" jsou pouze z části cesty jenom pro cyklisty, většina úseků jsou normální silnice s veškerým provozem :?
čtv bře 08, 2007 1:24 am

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak tady trošku inspirace pro jízdu na kole :)))
http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=7829
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
sob bře 10, 2007 12:45 pm

martin_100
pomocný admin
Příspěvky: 2809
Registrován: stř bře 01, 2006 3:05 pm
Bydliště: beercity

Příspěvek

Tak sme ve středu jeli s kolegou -zs- s mojí felinou na vejlet a cestou k radyni sem předjížděl darmošlapa.
A jak je to do kopce tak asi moc nemoh a jak sem okolo profičel asi 80 tak se najednou -zs- tlemí jak lečo tak kouknu do zrcátka a vidim jak se cyklouš sbírá s pangejtu :lol: :lol: :lol:
Když sem pak stáli na parkovišti a pojídali sváču tak nás dojel ale jak nás viděl tak nám ani nepřijel popřát dobrou chu? :twisted: :twisted: :twisted:
ned bře 11, 2007 10:57 pm

Uživatelský avatar
Tablet
Příspěvky: 48
Registrován: pon lis 26, 2007 3:47 pm
Bydliště: Osoblaha

Příspěvek

Můj otec měl svého času pryskyřníka pádivého (trabi) a ten vypouštěl tak krásnou 2taktní mlhu že darmošlapové do kopce tlačili kola s mokrým kapesníkem na rypáku. S tou cestovní rychlostí jsem měl strach, že mě doženou a dají mi do držky ale ztratil jsem se v mlze :driver: :twisted:



A pak ještě jedna příhoda: Otočili jsme coby puberťáci značku na rozcestí cyklotrasy takže nevedla po cestě do polska ale podél řeky zpět do vnitrozemí. Seděli jsme v lese a najednou rachot jak prase a to banda kolařů včetně žen a dětí se bavili otom že takové kopřivy v životě neviděli. Na těch závodničkách se jim po strníšti jelo určitě super zajímalo by mě jak to s nima dopadlo :oops: 8) A proto bez mapy ani ránu :2d: :valetsesmihy:
ned led 06, 2008 3:03 pm

gretzky
Příspěvky: 125
Registrován: pát dub 06, 2007 10:52 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Proti kolu nemám nic, když člověk dojíždí do háku a třeba nemá papíry...
Předloni sem jel busem někde na moravě po normální okresce a předemnou jeli 2 celý elastický s helmou typ kokot cyklisti a furt vedle sebe, tak sem na ně houk trumpetou a oba jak napovel založili do škarpy, celej bus se chechtal :lol:
ned led 06, 2008 3:18 pm

Uživatelský avatar
Tablet
Příspěvky: 48
Registrován: pon lis 26, 2007 3:47 pm
Bydliště: Osoblaha

Příspěvek

Proti kolu taky nic nemám něco jsem se na tom vehiklu nalítal ale zimní tour de france přes krnov mi z pohledu řidiče připadá celkem nebezpečná babička tak 80 si na biku veze fofrklacek a kličkuje mezi kamionama... Už několikrát jsem viděl jaxe odhazují řídítka na náledí naštěstí zatím nic nejelo :pray:
ned led 06, 2008 3:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů