Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne úte kvě 14, 2019 11:53 am, celkem upraveno 1 x.
pát kvě 02, 2014 7:11 pm

RADO71

TP

Příspěvek

Nenech hněvem cloumat svůj majestát :-) Timy zase zase urazil ten můj region,ale já mu odpouštím :-):-) :-) Jsem velkorysý.. 8)
pát kvě 02, 2014 9:33 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

TP

Příspěvek

Trošku se divím, že tě tohle běžné špičkování dokáže vůbec vzrušit. Myslím že třeba větu, že Brno je obydlená zatáčka mezi Prahou a Vídní žádný brňák nevymyslel :-D takže si nějak nemáte co vyčítat :wink:
Vystihuje to třeba ten vtip, jak tak takhle v Brně týpek pije vodu z kašny. Přijde k němu jiný a říká: Hej, nechlemtej tu vodu z tej karesně, chčejí do ní psi a blejó do ní morgoši!!! Týpek se otočí a říká : Heléééé já vám vůbec nerozumííím! A na to druhý odpoví: Jo vy jste z Prahy? tak k to ste měl říct hned, jen jen říkal, že voda je to dobrá, ale studená, tak pijte pomalu, aď se nenachladíte :wink:
pát kvě 02, 2014 9:54 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Rado:
já jsem urazil v podstatě všechny 3 regiony, o kterých jsem psal. Právě kvůli tomu, aby si všichni xenofobové uvědomili, že nějaká ta špína je všude a nemáme si vzájemně co vyčítat. Ale stojím si za tím, co jsem napsal - nejvíce zamindrákovaní mi přijdou právě Brňáci. Tolik zloby a nenávisti koncentrované do jednoho místa je unikát. Samozřejmě to neznamená, že bych nutně řadil do této škatulky všechny Brňáky.
!LIAZ 4life!
pát kvě 02, 2014 10:35 pm

Uživatelský avatar
Jendis
Příspěvky: 67
Registrován: ned bře 02, 2008 7:44 pm
Bydliště: Na cestách

Příspěvek

Ty jo já myslel,že je to vlákno o vtipech a ono to tu začíná uklouzávat úplně jinam,jako už většina vláken tady na foru.
pát kvě 02, 2014 10:44 pm

RADO71

Timy

Příspěvek

Neblbni...radši sranduj... :-) Jendis má pravdu...
pát kvě 02, 2014 11:18 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

sorry, jsem musel zareagovat. Jen poslední dovětek: dokud se to bere s humorem je to v poho. Horší je, když někdo to bere vážně.
!LIAZ 4life!
sob kvě 03, 2014 12:06 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Navrhuju pokračovat, tam kde jsme téma vtipů přerušili - Amerika a Korea, volné pokračování:

Obrázek

:-D
!LIAZ 4life!
sob kvě 03, 2014 12:21 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Ono když každodeně skáčeš po Praze a od šoféru z východu poslouchaš jak je ta Praha sk.... a jak jsou ješte sk...ti šofeři ze zvdalenějšího východu než je ten autoruv domací tak bych zvracel.
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
sob kvě 03, 2014 1:12 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

víš jak to je - když cokoli za něco stojí, tak to jedni milují a druzí nenávidí. Já fandím celý svůj život HC Vsetín. Teď už bydlím nějakou dobu ve Zlíně a sice mě na jednu stranu štve, že pořád musím poslouchat nadávky na Vsetín, jenže na druhou stranu mě to těší, že jim ten Vsetín i po takové době pořád leží v žaludku - to značí, že jméno HC Vsetín má pořád velkou váhu. To, že mám v nicku napsané Gottwaldov, taky svým způsobem značí, že mi ten Zlín není úplně ukradenej. Když něco stojí opravdu za prd, tak po tom ani pes neštěkne. Kdyby Praha byla opravdu na hovno, jak leckdo říká, tak by ani mu za ty nadávky nestála. Jenže je to zdaleka největší město v ČR, je to hlavní město, žije tam desetina obyvatel republiky, tím pádem asi tak na hovno nebude. Vždycky bude dost lidí, kteří budou Prahu milovat a na druhé straně bude dost lidí, kteří na ni budou plivat. Ale tím se přece nenechej rozhodit, ber to jako známku, že bydlíš ve městě, které něco znamená. Pořád je to lepší, než bydlet v "Zapadákově", který nikdo nezná a nikoho nezajímá. :)

A tím bych to OT asi už fakt ukončil - až zase uslyšíš nadávky na svůj kraj (své město), tak to ber jako určitou formu komplimentu.

A teď zpátky ke vtipům: tohle video mě vždycky rozveselí. Ty jejich hadry, účesy, pohyby... :valetsesmihy:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9GNAF7ELSHk[/youtube]
!LIAZ 4life!
sob kvě 03, 2014 8:14 am

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

TP - No zrovna při tom skákání kolem Prahy s náklaďáky se nadávkám vůbec nedivím - sám moc dobře víš kolik nesmyslných zákazů a omezení kolem Prahy je, de fakto se nedá dostat odnikud nikam. A to jim nevymýšlí ani Brňáci, ani Ostraváci ale Pražáci sami sobě - jaké zastupitestvo si zvolí, to mají, což znamená, že všechno to je vůle pražáků a středočechů :-) Tak se nediv nadávkám :-)

A tak pár na odlehčení:
Přes noc jsem zaparkoval auto na ulici v Praze. Abych odradil případné zloděje, vyndal jsem autorádio a za oknem nechal nápis: "Bez rádia, bez cenností, kufr prázdný."
Ráno jsem našel auto s rozbitým oknem a k mému nápisu někdo připsal: "Jen pro jistotu."

a ještě jeden :-D
Pražák vystoupí na nádraží Ostrava-Svinov a ptá se domorodce: Helééé prosímtěééé, jak se vocaď dostanu do centrááá?
Tak s takym přizvukem se pičo do centra živy nedostaneš. Ostravak na to :-D
sob kvě 03, 2014 1:55 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Ten co dělal druhý díl ,,Koreje",zapomněl tý motorce vzadu řádně stlačit teleskopy..... :D
TTN
sob kvě 03, 2014 2:07 pm

bazén
Příspěvky: 608
Registrován: ned říj 19, 2008 1:36 pm
Bydliště: Prajzka

Příspěvek

VOLVO FH 500 EEV
sob kvě 03, 2014 5:16 pm

bazén
Příspěvky: 608
Registrován: ned říj 19, 2008 1:36 pm
Bydliště: Prajzka

Příspěvek

Obrázek
VOLVO FH 500 EEV
sob kvě 03, 2014 6:11 pm

Uživatelský avatar
JOSEF 15
Příspěvky: 551
Registrován: sob lis 29, 2008 12:14 pm
Bydliště: Velka Biteš

Příspěvek

Ten by fakt mohl dělat metal
Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=OZKcOvEAK2Y :smich:
ned kvě 04, 2014 11:55 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů