Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Z Úval na Prahu to bylo uzavřené úplně, jestli je ještě pořád, to nevím, dopravniinfo.cz tvrdí že už je to průjezdné. Nicméně i před tím tam bylo jestli ne 3,5t tak nad 6t zákaz a běžně se tam vybíralo.
Kolem Říčan se to měnilo asi pětkrát a posledně když jsem tam jel, tak byli doplňkové zákazy přeškrtnuty, takže teoreticky by se dalo z Úval na Č.Brod - Kostelec n. Č. L. - Říčany - Uhříněves.
pon čer 04, 2018 3:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Říčany -Uvaly-Jirny, 14 dni zpatky jsem to projel na drzovku, ani nechci vědět na kolika jsem kamerách, mají tam cedule, že prý nějaký kamerový monitoring :roll:
pon čer 04, 2018 6:49 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Prahu měli nechat zavézt hnojem. firem plná prdel ale není se tam jak dostat :wall:

a než dojet přes Úvaly na Hostivař 20km tak z Úval přes Kostelec Říčany Uhříněves 50km, to je ekologie jako hrom :wall:
pon čer 04, 2018 7:10 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

ta problematika je trochu složitější, ty babky a dědci v Úvalech nebyli u toho když soudruzi v Jirnech domlouvali stavby hal, tedy problém má více neznámých, které teď nikdo nechce řešit, tam dají značky a hotové vyřízené, důchodci jsou ošetřeni a haly se plní, akorát my můžem nadávat.
pon čer 04, 2018 7:53 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

jedna věc je tranzit kvůli ušetření mýta, ale pokud tam někde skládám a potřebuju pak projet dál, tak se vracet 20km je hovadina

zajímavý že tady u nás na moravě nic takovýho není myslím,teda dlouhodobě

je taky pravda že kolem Prahy a čechy všeobecně jsou snad ty šoustky ještě šoustkovatější než u nás na Moravě
pon čer 04, 2018 9:53 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Ten zákaz od D1 na ŘÍčany je fuč - museli to sundat, že prej státní silnice.
Tak v Praze a okolí je mraky hal a míst, kam se jezdí. Další věc je, že díky tomu že se všechny dálnice stahujou do Prahy - takže Praha je zároven křižovatka republiky, tak se v Praze a okolí vymýšlejí různé alternativní mimodálnicové cesty - což sere místní, proto všude ty zákazy cpou

Já to tu znám, tak vím kudy kam. Ale když sem přijede někdo kdo to tu nezná... Chápu že je úplně v hajzlu
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte čer 05, 2018 8:34 am

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

DriverBrno píše:
pon čer 04, 2018 6:49 pm
Říčany -Uvaly-Jirny, 14 dni zpatky jsem to projel na drzovku, ani nechci vědět na kolika jsem kamerách, mají tam cedule, že prý nějaký kamerový monitoring :roll:
14 dní nazpět sem to projel taky na drzovku. V pátek to bylo. Pár aut předemnou jel nějaký tandem, tak sem tama jel taky. Zatím žádný foto neprislo.
úte čer 05, 2018 11:27 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

v Brně akorát mě čapli rok zpět na Sokolové (tam číhají od kruháče směrem k Penamu v té nízké zástavbě), měl jsem to za 3 kola a ještě se mi omlouvali že musí, kvůli místním kverulantům. Teď zásadně najíždím na Pražákovou z Vídeňské, těm naproti pekárny to asi nevadí :o
úte čer 05, 2018 1:50 pm

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

wckr píše:
úte čer 05, 2018 11:27 am
DriverBrno píše:
pon čer 04, 2018 6:49 pm
Říčany -Uvaly-Jirny, 14 dni zpatky jsem to projel na drzovku, ani nechci vědět na kolika jsem kamerách, mají tam cedule, že prý nějaký kamerový monitoring :roll:
14 dní nazpět sem to projel taky na drzovku. V pátek to bylo. Pár aut předemnou jel nějaký tandem, tak sem tama jel taky. Zatím žádný foto neprislo.
Nic ti nepřijde, jezdím tam s návěsem běžně..
úte čer 05, 2018 2:23 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Zítra po dlouhé době jedu na Budějky a okolí. Nějaký zásadní zásek, který bych měl vědět dopředu?
pon čer 18, 2018 7:41 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

tak ty běchovice jsou ohledně fotek otázkou času, protože už to tam lidi začíná pěkně točit.
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pát čer 29, 2018 9:20 am

jirkaman
Příspěvky: 124
Registrován: ned bře 14, 2010 8:38 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

V Běchovicích to teprve v pondělí začne - příjezd do Vyzkumaku ještě o. k., ale uzavřena odbočka na Dubeč od Českobrodské pro všechny a úplně uzavřená Českobrodská od pumpy Mol po křižovatku. Bude se to objíždět mezi baráky kyvadlově a policie tam bude dohlížet.
ned črc 01, 2018 8:01 pm

Uživatelský avatar
fahrer
Příspěvky: 661
Registrován: ned čer 08, 2008 1:51 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Zítra jedu do Xaverova. Tak že, jestli je odbočka k výzkumáku ok, tak projedu taky.
ned črc 01, 2018 8:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Tak nájezd z pražského okruhu na D5 nám vydržel týden čistý. A už to tam opět lajnují. :wall: :wall: :wall: :cry: :cry: :cry:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned črc 15, 2018 2:18 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Chlapi chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s Waldssasenem? Na dálnici A93 je průjezd pro kamiony zakázán, a od Chebu nejsou žádné značky. Ale jde mi o to, když přijedu na hranice aby tam nebyla značka a nemusel se člověk vracet. To samé jak to vypadá z německé strany?
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát lis 16, 2018 9:18 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů