Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
153
Příspěvky: 1152
Registrován: stř led 24, 2018 1:42 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) 153 dne pát črc 22, 2022 10:31 am, celkem upraveno 1 x.
úte črc 14, 2020 1:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Asi to bude schůdnější na Písek, pak je ale už téměř lepší jet na Prahu(mýto tak jako tak) na km do Jihlavy taktéž :think: Možná by to ještě stálo za řeč vzít to na Klatovy a v Přešicích uhnout na ten Nepomuk :think: Pak by to snad dávalo smysl jet Bor :arrow: Jihlava přes Písek :idea:
Ten most bude zajisté omlácen od železničářů, jak jim padá kulatina :D Zeptáme se kolegy iveco co on na to, to je jejich kůň :mrgreen:

Mimo to jsem zaslechl rozhovor technika a šoféra z exfirmy, jak se bavili o Železné Rudě, jak maj klanice 3,90.. No ale dřevo se vozí poněkud výše :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte črc 14, 2020 2:32 pm

Krocan
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Cheb-M.B.

Příspěvek

Prosím velectěné osazenstvo, zda někdo ví, jestli není zákaz mezi Řevničovem a Slaným a jestli nejsou nějaké velké stavební omezení dál na Mělník a M.B. Díkx.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
pon črc 27, 2020 11:32 am

Derek88
Příspěvky: 177
Registrován: pon bře 28, 2011 10:31 pm
Bydliště: Vysočina

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Revnicov Slaný na pohodu, slaný d8 akorát byli minulý týden semafory u Velvar a dal ti neporadím, ale myslím, že ok
pon črc 27, 2020 7:40 pm

Krocan
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

I/16

Příspěvek

Děkuji Ti za odpověď. Ale nakonec stejně pojedu přes Prahu, protože prý je uzavřen kousek mezi M.B. a Řepovem směrem na Jičín.
No chtěl jsem ušetřit firmě koruny a projet se po silnicích, na které se jinak nedostanu.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte črc 28, 2020 12:30 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jedu z betonárny na stavbu (Praha Horní Počernice - Velenka), tak jsem si vymyslel legální cestu, abych zbytečně nejel nějakým zákazem - jako ostatní.
Za Brandýsem jsem se dozvěděl, že je zavřenej most - bum, musím do zákazu nad 6t.
Projel jsem ho, defacto se vracím - bum, PČR to zavřela, musím do zákazu nad 3,5t
Po 3km křižovatka - doleva zpátky k zavřenýmu mostu, doprava nízkej most, rovně zákaz nad 3,5t

Takže jsem najel asi o 10km víc a stejně jsem musel zákazama. Takže příště jedu stejně jako ostatní
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát srp 14, 2020 11:42 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

:valetsesmihy: To nemá cenu :doh:
Já včera u Lokte, dělaj podjezd pod dálnicí, maj to snížený lešením na 4.0m, už jednou sem se 4,20m couval.. Pak přehodili zůžení na druhou, vyšší stranu, jedu tam se 4.10m a oni tam vyměnili cedule za 3.80 :wall: Že by se ku.va někdo obtěžoval dat cedule na odbočku na Zruč to ne, ba naopak tě tam ještě tahaj šipky a u dálnice zjistíš, že nenajedeš nikam :wall:

Chraň bůh jednoho zdejšího nejmenovaného uživatele, jak zjistím, že to patří pod Votice :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát srp 14, 2020 12:01 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jo, to je ono. V Brandýse normálně ukazatele na Čelákovice a pak se dozvíš, že máš jet vlastně zpátky....
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát srp 14, 2020 2:19 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

v hrádku nad svitavou uzavřeli jedinou ulici po které se da objet ten nizkej 3,3 most. Značku 3,3 skrtli a dali místo ni 4,2.... takhle se to děla.......
úte srp 18, 2020 9:57 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Najednou to de, a to tam leta rejžujou :wall:

Ten Loket už je průjezdnej, neska sundali lešení a je tam 4.9m 8) Ale na Prahu nenajedeš..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 18, 2020 11:33 am

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jakoze pod tim prvnim klenutym mostem od svitav na brno jak jedes,co se jezdilo odjakziva stredem,daly znacku najednou 4.2m?totalni hovada.
úte srp 18, 2020 6:03 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jj to je vono, já se vlastně divím, že nás nechali to tam objíždět, takovejma uličkama, kolem domků a přitom ten most podejdeš i s nadměrěm :wall: Já tam bydlet, tak by starosta viděl a po něm hned ten co ten most navrhl a schválil.. A když sem tama jel posledně, tak objížďka nad 3.3m nebo kolik tam bylo, nikde :wall: TVL na jedničce opět taková bota, jen v CZ toto!! :wall:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 18, 2020 6:11 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Jojo kdyby kundy aspoň namalovaly na silnici ze musíš středem... jako asi většina to ví, nebo aspoň vidí. Za měsíc se to dá pryč a zase se bude vybírat


Místní vědí a policajti to neresej. Ale občas tam jezdí buzerovat dopravka z pardubic.
úte srp 18, 2020 6:11 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Takovy mostu je v europe mnoho.jmenovite belgie.na okreskach.jich je x.vzdy tam je namalovane jak mas jet,cary myslim,i kdo ma prednost.cervenou sipku.nevim co je na tom sloziteho.za me auta od svitav by meli mit prednost,maji to pak do kopce.caru namalovat umi snad
úte srp 18, 2020 7:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Kurňa :doh: Dojedu ve 13:00 na D0 a hned jak najedu od D1 už to stojí, po 2h ještě nejsem ani u tunelu :wall: To to zas stojí až za Benešov..
Mezi tunelama dělaj asfalt a v pondělí jim po 14dnech přišlo jako supr nápad to stáhnout jen na odstavnej, na tunelu rozsvítit červenou a pouštět to po pár autech :wall: Na D0 žádnej zákaz předjíždění, takže verbeš a pražáci doleva..

Já nevim, ale přide vám to OK?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon zář 21, 2020 2:50 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů