Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
FanTom
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 11, 2009 3:25 pm
Bydliště: Ždánice

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Zdravim kolegové jak je to teda prosim vás s tou silnicí č.2 přes říčany?Z té mapky chápu že z Kostelce přes Říčany a dál jako k zelenému domečku s kamionem mužu?
čtv pro 14, 2017 2:01 pm

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Ano myslím že je to možné, protože v mapce je ulička bez omezení a asi by kontejnerový terminál v Uhřiněvsi protestoval proti zákazu směrem na Kostelec atd.
Volvo FL 614.
čtv pro 14, 2017 5:43 pm

FanTom
Příspěvky: 65
Registrován: čtv čer 11, 2009 3:25 pm
Bydliště: Ždánice

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Děkuji ale v tom případě upřímně nechámu proč je 12t z Říčan směrem k dálnici když tam s prominutim je uplný kulový u toho zase někdo přemýšlel prdelí a asi si neuvědomuje že tim možná pomohl z části této silnice ale ublížil zase okolním vesnicím s podstatně užšími silnicemi toho dotyčného bych nakopal doprdele a nechal ho at se předvede s tim kolosem jak by machroval až by jel například ze Sázavy směr Benešov frajer chytrej.Tomáš
stř pro 20, 2017 7:56 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Most přes D11 na kilometru 25, tedy na sjezdu Český Brod, Sadská je uzavřen. Buď jsem ty značky přehlédl, nebo to je fakt značený až na poslední křižovatce.
pát bře 09, 2018 7:15 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Chystá se snad bourání mostu u Brandejsa. Tzn nájezd na dálnici v tomto místě. Má bejt uzavřena celá Zápská ul (tj Brandýs>dálnice>servis Mercedes>Zápy)
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
sob bře 10, 2018 1:35 am

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

přesný termíny nemám,nicméně co nás čeká od jara .D8 je jasný u prahy, dále D10 do brandejsa do prahy a zpět postupná rekonstrukce, D11 od čerňáku po Jirny rekonstrukce, D0 - D5 k benzině u rudný oprava povrchu, D0 sjezdy a nájezdy na D6 oprava povrchu , Běchovice českobrodská na 2roky uzavřeno, Ve žlíbku v Xaverově postupná oprava atd....možná sem na něco zapoměl,ale já myslim,že to stačí na omdlení :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
stř bře 21, 2018 10:18 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Že jsem sem lez, nemám chut na snídani...
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát bře 23, 2018 6:08 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

U nas v Ostrave nam zavreli Rudnou,asi nejdulezitejsi cestu pres mesto,skvely napad :wall: Objizdka 20km pres Vrbici pomalu a zpet kolem Sykoraku....Idealni stav a napad.Je to to same jak by v Praglu zavreli Jizni spojku.
Neřeším...
sob bře 24, 2018 1:14 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Včera dom hodinu dneska je od rána stažená Hladíkova do 1 pruhu od Masné. Dornych od Liduny po Svatopetrskou machl a až sem Brno projel tunylkem až k Makru tak dálnica směr PHA krokem už je to staženy taky do pruhu krz rozšíření tak asi Brno obletět jo na Sportovní dělaj novou desku mostovky taky omezení a na Jihlavské taky a to bude krásný léto
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
sob bře 24, 2018 4:45 pm

karel slezák
Příspěvky: 2349
Registrován: úte srp 24, 2010 9:27 pm
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Kývalka
Obrázek
http://www.youtube.com/user/kajaslezak
**všude musí být uklizeno, řekla babička a kopla hovno pod postel**
ned bře 25, 2018 6:56 pm

Der Sankte
Příspěvky: 767
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Uzavírka sjezdu na I/9 v Český Lípě od Boru směrem na Děčín nebo Mimoň.
Normálně tam je 70, teď je to stažený na 50 a ti, kteří chtějí takto odbočit jsou značkami hnáni přes protisměr do nájezdu od Mimoňe. Nájezd je rozdělený žlutou čárou na půl. Takže kdo je zvyklý jezdit po paměti, tak tady hodně opatrně. Od N. Boru je ne zrovna mírné klesání, kde najednou může někdo zastavit a snažit se odbočit, nebo jen zmatkovat a přemýšlet. Stejně tak od M. Boleslavi opatrně, z protisměru to tam občas někdo švihne dost narychlo. Celkově mi to přijde jako dost nešťastně vyřešené a navíc ten sjezd mi nepřišel ani nijak výrazně rozvoranej, tak netuším, proč to celé.
Tak bacha :wink:

A ještě před tímhle cirkusem jsem měl silný zážitek z průjezdu Děčínem :roll: .
Když pominu to, že se to člověk dozví až přímo na vjezdu do města, že je něco v nepořádku, tak oranžové pruhy okolo kruháku u Shellky jsou šířky tak na Smarta, objížďkové značky člověk přečte ze vzdálenosti tak 30m, jak jsou mrňavý. Kudy se člověk dostane od těch skladů u Shellky na Podmokly jsem nepostřehl, ale ta pravá třešinka na dortu teprve přijde pro ty, kteří chtějí směrem na N. Bor nebo Liberec po I/13. Jestli existuje nějaká lidská cesta nevím, já jel podle objížďkových značek a nahnalo mě to za tím velkým mostem doleva do zástavby do krpálu, že jsem koukal, jestli se ze mě něco nesype. Odtud se odbočuje více než do pravého úhlu směr I/13 i se solem přes protisměr.
Upřímně lituji těch, kteří to absolvují opakovaně.
čtv dub 12, 2018 5:41 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

vy co jste placeni v hodinovce tak v poho, ne? Ale jak já k tomu přijdu, když musím platit silniční daň, mýto a kolem Brna posunuju a nevydělávám? Letos nejsem nákladní silniční dopravce, ale posunovač na dálnici. Ťok se chvástá kolik miliard ušetří na mýtě, ale co z to mám já? Rozbitý pérování na tankodromu a prodlevy v kolonách. Chci zpět moje peníze a náhradu za ztráty a zničený podvozek. Klaus a Kalousek nám dluží, ty prachy projebali.
čtv dub 12, 2018 5:58 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Der Sankte: Jó Děčín! Už rok a půl (nebo jak dlouho ta věčnost trvá) se to tu sere. My jsme už otupěli. Marně přemýšlím, jestli existuje nějaké snesitelné napojení z Podmokel na I/13 směr Liberec, ale tenhle krpál u Eurooilky je asi jediné napojení. Pak tu jsou už jen menší uličky. Musel bys jedině jet podél Ploučnice (262) směr Č. Lípa a v Žandově odbočit na Českou Kamenici (263).

Tak doplnění: teď jsem koukal, že podél Ploučnice z DC na Č. Lípu (262) je instalovaný zákaz vjezdu nad 3,5t od 22-06 hod a z Benešova na I/13 to také nejde - zákaz...
pát dub 13, 2018 5:58 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

Teď jsem koukal na nějaké zprávy na ČT a příští rok by měli zavřít a opravovat most přes Nové Mlýny. Objížďky by měli být přes Břeclav a Znojmo. :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned dub 22, 2018 8:32 am

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: opravy - uzavírky , nové zákazy vjezdu

Příspěvek

jak je to se zákazy na na I/12 občas tam skládáme Uvaly a pokračujeme nebo chtěli bysme pokračovat dál na Hostivař na Průmyslovou. Je tam zákaz nebo není? Teď mi šofér tvrdil že se musí vrátit z Úval až na Pečky pak na D11 a po ní do Prahy, to mi přijde ujetý

Říčany Uhříněves Hostivař, to je průjezdný nebo ne? nad 12t myslím


díky za info
pon čer 04, 2018 3:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů