Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Jirka Novák
Příspěvky: 5405
Registrován: pon dub 16, 2007 3:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak mi špicové tvrdí že je Volvo malý :D
Obrázek
Volvo FL 614.
pon bře 03, 2014 4:36 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Vysvětlovat nebo přesvědčovat nemá cenu. V podstatě mi do toho nic není, ale máš u mě velký + že alespoň víš že to není ideální :wink: Pokud takhle žije od štěněte tak v tom je určitá výhoda že prostě jiný bydlení nezná a toto bere za normální život. A když ještě třeba dostává spec. stravu tak to i celkem beru. Ikdyž furt ji lituju no...... To samý lidi co maj velký psy v paneláku. Pár jich znám, ti psi jsou v pohodě do cca 7 let a pak se to začne projevovat. Páteř se začíná prohýbat, pes už jen pomalu chodí, začne kulhat a i viditelně rychle stárne. Zatímco pes ve stejným věku co je furt na dvoře a zahradě na procházce prohání zajíce, vrtá půlmetrový díry a je k neutahání. Všichni ti psi jsou miláčci, takže péče o ně je velká, jen to prostě je znát
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pon bře 03, 2014 4:43 pm

Lukley
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 28, 2014 6:59 am
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek

Vsem diky za postrehy no ja taky nemyslel kazdej den ale kdyz by treba ho nemel kdo pohlidat respektive vyvencit:-) tzn treba 2-3 dny v tydnu a jeste otazka psal sem ji do "volna mista" ale mozna jsrm spleyl sekci tak zdali byste mi mohli odpoved "Zdravim, chtel bych si udelat c+e samozrejmne profesak a dalsi veci ktere jsou pro rizeni kamionu potreba ale chtel jsem se zeptat zdali nejake firmy berou bez praxe nejlepe v moravskoslezskem kraji protoze dat 50k zbytecne kdyz by me nikde bez praxe nevzali neni zrovna super a je mi 21 let a mam stredni skolu s mat"
pon bře 03, 2014 5:46 pm

dandys
Příspěvky: 324
Registrován: pon říj 16, 2006 7:28 pm
Bydliště: Bystřička

Příspěvek

Obrázek

Moje fenka staforda příležitostně se sveze v nakladaku, ale spíš v traktoře to uplně miluje 8)
úte bře 04, 2014 5:54 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

ja vozim ridgebacka v kamionu od stenete.... v aute je rad sleduje cestu krk polozi na pristrojovku a jedem....nekdy ho vyjmence pustim na postel.... jinak na zemi...kdyz jdu skladat nebo tak ..tak hned skoci na.moji sedacku za volant.... jednou mi vyskocil oknem na d1 a benzine a lital tam po lidech hold stene....taky jednou prolitl sklad kde sem nakladal.. a vletel do kancelare vedeni :-D.... horsi chlupy v kabine to se musi porad vysavat a vyfukovat ale jinak fajn partak....prisrouboval sem presku pasu a poutam ho kdyz je treba.....
pon říj 20, 2014 12:31 am

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

psice v kamionu

Příspěvek

Občas také beru svou fenku do trucku, je na to zvyklá od štěněte. Ale 13 h šichty denně, tak už za 4 dny je toho na ní moc a mám ji také plný zuby. Naučila se, jak jezdím polňačkama k farmářům běhat za truckem, při vykládce a a dálničních odpočivadlech má náhubek na sobě aby nic nesežrala, obzvlášť jedy na krysy. Je střední rasy podobná stř. kníračovi, váží na 20 kg a má teď menší problém vyskočit sama nahoru po schodech do vysokého MAN, s Mercedesem neměla problém. V Kanadě jsem viděla chlapíka, co řidil s manuální převodovkou v trucku měl místo levé ruky hák jako pirát (byl to jistě owner operator - majitel svého trucku). A také dalšího frajera, co vozil velkého Erdelteriéra v kabině :D .
pon říj 20, 2014 1:02 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Pro příště je třeba dávat mezi odkazy mezeru a ne pod sebe.mili
pon říj 20, 2014 9:19 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

4. - Z leva dobrý, jedem!! :)
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
úte říj 21, 2014 5:23 pm

RADO71

Příspěvek

Parádní pes...
úte říj 21, 2014 6:12 pm

5UCKER
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 05, 2011 7:25 pm
Bydliště: CELA EU

Příspěvek

:D
Obrázek

Obrázek

Obrázek .....ani sem auto nezamykal :D
MUSTANG SHELLBY GT 500!! UZ JE TADY TA PARTA ZE SAN BONIGA...........
stř říj 22, 2014 6:58 pm

pát říj 24, 2014 12:21 am

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

nějak mně ten muj puberťák začiná s*at..... furt mi utíká ke každýmu co projde.... a lidi se bojí ... a nemužu ho chytit... on jim nic neudělá je hodný a prostě až příliš společensky ale někteří to nechapou :D :D nemá někdo radu jak na přivolaní? zkoušel sem všecko a má mně na párku ..
úte lis 25, 2014 8:15 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

nám pomohlo jít se psem i když starým (7 let) na cvičak mu trochu osvěžit pamět a docela to pomohlo
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
úte lis 25, 2014 9:15 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

tam chcu na jaře přes zimu neni otevřeny.... on mně slyší a ví co má dělat a co po po něm chci ale je to prostě silnější než on :lol: takový to trenovaní v poho....volám on přichází a odchází a dostane pamlsek někdy ne... ale v reaulu zavolám on se zastaví podívá a běží..... je hyperaktivní prostě...
čtv lis 27, 2014 3:48 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Kony15: Tu rasu co máš ty měla moje sestra a ten pes doma poslouchal, nikomu by neublížil ale jakmile se pustil z vodítka vzal čáru a byl problém ho chytit, bral to spíše jako hru a vím že ho sestra naháněla x hodin po sídlišti. Myslím že už to bude v rase a asi ho nezměníš
čtv lis 27, 2014 5:21 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů