Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Takových je co si nevidí do huby. Ale vždy po páté dvanáctce jiné nepije, z něj leze pravda. :D :D :D
Já jsem taky potkal takového. Má 25.000kč na pásce(neviděl jsem ji) a 850eur dietu(tvrdil, že i v CZ má 45eur). Nehoní to, nemusí se honit, stačí mu i 7500km měsíčně. Jasně to bych pochopil. Pak mu říkám, že jezdím i Španělsko a najednou, výzvědy jak to tam chodí, že má začít jezdit Španělsko, Portugalsko. Když jsem se ho zeptal, kam se tlačí, když to má tak pěkně nastavený, že se nemusí honit, najednou musel honem na wc a bylo po rozhovoru. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 09, 2019 7:22 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

26 na pasce mam i ja,na tom nic svetoborneho nevidim.Pointa byla ze tam jezi 14 dni jen....no a tim vypinacem tachografu to zazdil uplne..
čtv kvě 09, 2019 7:35 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Pointu jsem pochopil, ale píšu, že někteří si nevidí do pusy.A někteří dělají závěry a ještě ani nepobrali první vejplatu, ale mají slíbeno. :D :D To já taky mám hrubou mzdu okolo 22tis+ kilometrovné diety, takže na těch 35tis příjem musím jezdit a když mám jen 10tis km, je to slabý měsíc.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 09, 2019 7:44 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

To u nás jsou i tací, co si za měsíc vydělají přes 60tis kč, ale zapomenou ti říct, že tudle platil ve Španělsku 3000eur pokutu. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv kvě 09, 2019 7:47 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

nebo 4100e za 90H23min....
čtv kvě 09, 2019 7:52 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Páni, keďže nie som trucker a jazdím len pár dní do mesiaca brigadne všimol som si pár vecí, na ktoré by som sa rad spýtal /v dobrom /:
- na čo majú vodiči tie menovky za sklom
- sluchátka v ušiach
- svetelné kríže v kabíne
čtv kvě 09, 2019 9:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

jujo-toto je velmi tezka otazka.Sam nic z toho nemam ani mit nikdy nebudu.Jmenovka netusim,a jsou i takovy co tam maji i jmeno tchyne a psa.To sluchatko je myslim dokonce zakazane,treba v F(ja pouzivam origo HF sadu na volvu a zadny problem to neni)a ten kriz,to uz je za me vrchol :D (jsem clovek neverici)
pát kvě 10, 2019 7:15 am

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Jozin, na aute co jazdím, tiež nič nie je a vôbec mi to nevadí. Neveriaci som tiež, a myslel som si že ten kríž asi majú tiež len kvôli viere. Sluchátka, čo som videl mali normálne obidve v ušiach - asi im nefunguje rádio, som si myslel ale keď som za jeden deň napocital desať ľudí tak asi bude niečo iné v tom. A tie menovky, tak tomu nerozumiem už vôbec. Ale každy máme radi niečo iné preto nikoho za to neodsudzujem, zaujímalo ma to len zo zvedavosti a nevedomosti.
pát kvě 10, 2019 8:18 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Mě by zajímalo, jestli se ten světelný kříž (nebo logo trucku) v kabině odráží v čelním skle? To by mě hned vytočilo
Třeba tohle
Obrázek
pát kvě 10, 2019 9:27 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Ta jmenovka za sklem pomáhá třeba ve velké firmě když máš 100 stejných aut a někoho potkáš tak ho můžeš snáze identifikovat. Nebo když je v Německém kamionu cedule Pjotr tak je jasné že to není originál Němec.
Zijte dlouho a blaze.
pát kvě 10, 2019 12:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Typicky priklad jak,,dojebat,,auto :D .Sedel jsem stim strapatymod Certusu na pive a cosi rikal ze tam dalo pet lidi vypoved,vcetne jeho.Tak nevim co tam maji za problem v PU.On je takova ta ikona,jmeno si nepamatuji ale ten ksicht s kozy bradkou je neprehlednutelny.
pát kvě 10, 2019 4:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

To mě tady tak dvá vykládali, jak jezděj za 20L s plnou ... :D Né, ale mám tu něco, co nevím jak podat, no zkrátka že se na frigu čóruje jak sviňa nemusím říkat, ale tohle mi přislo už drzý :think:
Od nejmenované, jeden nejmenovaný, dneska tak 70ník nám rozdával čokolády Lindt nebo jak a začal nám tam vykládat.. Tak prvně vám řeknu kde vzal ty čokolády. No dojel s kartónama k jedný fimě, kde to taky znám a oni ho tam postavili na vozejk a skládej. Tak skládal a ten skladník tam přebíral právě tyhle čokošky, tak za ním šel, ať mu dvě dá, když musí skládat. Byly voči a že neexistuje, tak šel nasranej skládat dál. No a v tom zazvonil skladníkovi telefon a šel pryč. Tak si tento expert vozejkem najel pod tu paletu čokolády dovez si ji do návěsu, vzal si pár krabic a zas mu ji zaparkoval z5 :D Skladník došel z5 a přebíral dál a šici spokojení :D
.. a začal nám tam vykládat, to sem valil oči.. Nakládal toaleťák v itošce a tam se palety měnili ale on je zazdil. Naložil dostal papír a jel na vrátnicu pro CMR a lieferscheiny. Na tom papíru bylo 0 palet vyměněno. Tak dopsal trojku a měl 30 palet na kšeft.. zatím dobrý.. Dojel s tím do lídlu(už nevím kam, ale jezdili sme to taky), složil a u rampy si hned vzal 33palet, co se tam válely na výměnu, zabouch vrata a letěl je vo firmu vedle prodat.. zatím dobrý.. Vrátil se z5 na rampu a šel za skladníkem, jestli by mu nedovez 33palet a von jo, zapsal do CMR a šofér odlít zas prodat.. zatím dobrý.. Pak se postavil z5 na parkoviště, CMR utrhl a šel pro papíry. Tam se zeptal portýra, kde že to má vyzvednout palety. Podotýkám, že za toaleťák se dávaly nový, no a tak mu dal štempl do CMR že mu maj vydat 33palet :D ..zatím dobrý.. No a když si vyzved palety, tak ten list CMR utrhl, a na ten třetí pro firmu napsal bez výmeny a paletenscheiny stopil :D To máte 130palet jednou ranou :shock: Jestli je to kid nebo ne nechám na Vás kolegoé, takhle nějak nám to vykládal, je to už 5 let, ten kšeft sme jezdili taky a možný to bylo, pak to bouchlo, protože Italové začli psát -00- palet a nějakej vůl od nás tam napsal moc velký číslo tak to hlídali :D
Nic složeno, tak palba dom. Čus
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát pro 13, 2019 11:48 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

jeden byvaly kolega mi tvrdil, ze ty krize rozdaval na stedry vecer nejaky mistni farar na brenneru vsem, co tam vykysli na svatky :-D taky ho ale pry v italii tahali z namesti vrtulnikem, tak nevim, jestli je to pravda. :-D
sob pro 14, 2019 8:59 am

Martin F.
Příspěvky: 241
Registrován: úte pro 10, 2019 6:04 am

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

A sefovske kidy? Martin to dáš tá pneumatika vydrží
Obrázek

Obrázek
sob pro 14, 2019 9:06 am

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Re: Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Taková pneu je dobrá do sněhu ty dráty jsou místo řetězu.
Zijte dlouho a blaze.
sob pro 14, 2019 3:22 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů