Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Truckerske ,,kidy,,

Příspěvek

Asi po dvaceti letech za volantem,bych chtel napsat sve dojmy na tema kecu a blafu.Prvni,asi nejoblibenejsi blaf je-to se nekurtuje,to se nehne-opak je pravdou ale.Po x letech co jsem vozil trubky ocelove az pod strechu nalozene,jsem takovych potkal tuny.Dalsi-,,litam jen Spano,,-ano,tento trucker byl ve Spanelsku,treba ve dvou v Barcelone-Zona Franka.tam by trefila i ma dcera jak ji to zadam do navi.Tudis vykladka treba v centru Parize pro nej neresitelny problem,neni to Spano...Dalsi sofersky kid-ted jsem slazl z FHcka a vy mi davate Iveco?pouziva se pri zmene zamestnani,trucker se svezl jednou jako stridac s FH ale takkto to podava..Dalsi oblibeny-tady stat nebudu,mezi tema spinama madarama a polakama,pouziva se na Hofu treba.Opet opak je pravdou,cesti ridici patri mezi nejvetsi spiny,v ochcavani kola jsme mistri sveta ale treba kartacek na zuby polovina z na nepouziva.Dalsi kid-zacnu predjizdet a on pridava...Pouzivaji ho vetsinou ti co vozi prazdne giterboxy tam a zpet,nalozene auto treba zelezem opravdu nelze predjet ani se sedmikilem z kopce..Nebo zacne predjizdet do praveho oblouku a divy se ze mu to nejde,jak mu to jede o cca km rychleji,za tyden.Dal tu mame oblibene tema Bagouni-blaf zni,zastavily me ,poslal jsem je do prdele ,nic jim nedal a jel jsem...Tento trucker umi nemecky max bitte,hm,proto to tak rika.Dalsi kid-ridici osobaku nneumi jezdit,jen my truckeri,umime...90km pres obec se opravdu nejezdi,nejezdim tak ani s bavorem ,natos truckem.Ted trochu zamysleni nad vyzdobou nasich kabin-dnes uz nepotkate kamion co by nemel policku pres pul okna a na ni otevreny notas.Osobne to nesnasim,jen by me zajimalo co jde videt treba na prechodu pro chodce treba z Iveca ci Dafu,aut s otresnym vyhledem ven,jeste pres tu policku...Je to jen ma uvaha,nic vic,me dojmy ak to vidim ja,co se deje.
Neřeším...
čtv kvě 08, 2014 4:46 pm

Mamlas
Příspěvky: 515
Registrován: ned úno 20, 2011 7:40 pm
Bydliště: Okolo Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jezdím z Dafem, a policku mam taky. A na vyhled si nestěžuju. Ale je pravda, ze NB mam otevreny jen při pauze. Co se týka ostatního, na Volvech jsem jezdil asi 15 let, a ve Španělsku jsem 2 roky pracoval. 90 nejezdím ani po dálnici, BAG mně naposledy kontrolovali nekdy před x lety. Ale ber to trochu s humorem, jako ja ten tvůj příspěvek. :D :D :D
čtv kvě 08, 2014 5:24 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mamlas-nemusis se nijak obhajovat.O to tady nejde,jen uvazuji nahlas a pisu co si myslim.Dafa jsem mel taky a ten vyhled je otresny +sloupky ve dverich,predpotopni,stejne jak Iveco.Dalsi vec co me zaujala jsou ty jmenovky.Osobne zadnou nemam ani mit nebudu,co je komu po tom jak se jmenuji.V osobaku ji taky nemam a jezdim.Jen jsem videl v pondeli chlapa,a mel tam ctyri hned,sebe a tri zeny...Dcerky,milenky nevim..Ale za me trapne a kycove,opet jen nazor.Kazdy ma nejaky.
Neřeším...
čtv kvě 08, 2014 5:34 pm

Plechus
Příspěvky: 294
Registrován: sob lis 22, 2008 5:42 pm

Příspěvek

"dnes uz nepotkate kamion co by nemel policku pres pul okna a na ni otevreny notas"

- s timhle teda opravdu nesouhlasim, dnes a denne takovy borce potkavam. A jen malo z nich tam ma navi, pri predjizdeni se koukam, co se u kolegy deje a vetsinou tam bezi nejaky filmy/serialy. Za to bych bral papiry na dozivoti.

"slez jsem z FH a co mi cpete iveco"

- osobne teda moc nechapu, co na tech volvech lidi vidi. V praci mame jen iveca a nejak nevidim, ze by na nich bylo neco spatne (neresim chybejici klimu nebo tempomat, to je problem zamestnavatele, ze to neobjednal- ne chyba auta). S FH jsem ujel asi 1000 km, coz sice neni moc, ale na srovnani staci.
čtv kvě 08, 2014 5:43 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No vidis to,stal jsem na care,do ruska,6aut od nas a policku nema jen ja...O tom FH taky nevim co na to vidi(mimochodem osobak Volvo taky zadna slavajedno jsem lizal 5 let a pak ho prodal za desetinu)Asi teda jezdime kazdy po jinych cestach a potkavame jine lidi.Nebo nevim.
Neřeším...
čtv kvě 08, 2014 6:02 pm

Uživatelský avatar
homer
Příspěvky: 1100
Registrován: ned zář 21, 2008 10:15 am
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

já nevím, mě je uplně jedno jesli má někdo poličku nebo ne, jestli tam má jmenovky atd,myslím že každého věc, myslíš že máš ve všem pravdu? že jezdíš roky a ostatní jsou troubové? asi čtu špatně mezi řádky, nic proti tobě, jen jak píšeš ty, přemýšlím nahlas, s těma notasema otevřenýma s tebou souhlasím, to že jsou češi prasata? prasata jsou všichni, a jedno jestli čech, polák nebo němec, znám kluky co jezdí rusko a vše dělají v kabině, a prasata to nejsou, určitě víš, na rusku se vesměs šofeři znají...je prostě taková doba, kdekdo si řekne že pujde jezdit s kamionem a pak to taky tak vypadá, ale s tím nic nenaděláš...to samé jako když jezdí spousta chlapů na dvě karty a přijde jim to uplně v pohodě a ty jsi za hnupa že to neděláš...atd atd atd
čtv kvě 08, 2014 6:30 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Homer-vubec si nemyslim ze mam ve vsem pravdu.pokud se te to v necem dotklo tak promin.Nedelej neco ze me co nejsem.Pisu jen sve dojmy,jake mam a co vidim.Vsak to cist nemusis,nebo si otevrit novou diskuzi.Jak pises,srat v kabine,to je vrchol myslim uz.Ze kola ochcavame je zname vseobecne.Pokud se ti libi cedule,notas a police,mej je tam a nic neres.je to jen tve auto.
Neřeším...
čtv kvě 08, 2014 6:43 pm

Barta11

Příspěvek

Také nemám jmenovku a ani si jí pořizovat nehodlám. FH jsem měl pořád a zvykl jsem si na ně, ale kdybych dostal jinou značku tak bych se nevymlouval, že jsem před tím jezdil jen s FH. Jezdil jsem taky spoustu let jen Španělsko, ted jezdím zas jen Rakousko a trefím vpohodě. Co se týče notasu, tak ten používám jen na net a občas když je hnusný počasí a nedá se chodit po venku, tak na zkouknutí nákého filmu jinak při jízdě by mě to nenapadlo, to mám radši puštěnou hudbu. Jo a když už jsme u tohodle tématu, nechápu jak může někdo bejt celej víkend zalezlej v kabině a nevylejzat. Já se jdu vždicky projít atd.. ale rozhodně bych netrávil celej víkend v kabině obzvášt, když je třeba pěkné počasí to přitáhnu až k večeru. Nebo třeba posiluju a někteří na mě čuměj jak na debila, no jo někdo holt chce něco dělat pro své zdraví a ostatní se jen válet a čumět. Asi nejsem správnej trucker. :lol:
čtv kvě 08, 2014 7:15 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ale jsi.Ja delal more shybu a kliku jak jsem jezdil unii.Nemel jsem naves pod plombou tudis fitnes byl otevreny furt.Ted mam smulu a navic me to aj nejak prestalo bavit myslim ti zvedat zelezo.Doby jak jsem bencoval 130 nebo drepoval se asi nevrati.K tomu kolegovy co psal-nemyslim si ze dvacet let je nejak dlouha doba,plno lidi jezdi treba 40 a to jsem fakt tahal kacera.Nikdo se tu vekem neohani.Chcu jen upozornit na nektere nesvary nic vic.
Neřeším...
čtv kvě 08, 2014 7:27 pm

Barta11

Příspěvek

No mě to taky nebaví, vždicky chvíli aspon ty kliky, dřepy, sklapovačky a cviky na záda. Jezdí nás z firmy víc, takže si většinou hrajem s míčem u toho vydržímě hodiny a pár kolegů se k nám přídá, takže je o zábavu postaráno. :lol: Když jedu sám, tak časký řidiče z kabiny nevyženeš jestli si nechce zakopat, ale cizincy vyskočej okamžitě s úsměvem na tváři. :) Myslím si, že tohle je 100x lepší zábava, než bejt zalezlej v kabině a čumět na filmy nebo já nevím co tam dělaj.
čtv kvě 08, 2014 7:41 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Presne tak to je jak pises.Nepochopim lidi co zastavi v ptek v poledne ,zatahnou a vidis je v pondeli.Jak ti reknu ze jsem delal vikend na A3,pod norimberkem,pumpa Jura,rano se zbalil v poledne byl v Neumarktu na trznici slavnost piva,zpet si vzal v Aldi baleni vody atd a jak jsem dorazil vecer mel jsem trapezy jak Arnold :D
Neřeším...
čtv kvě 08, 2014 7:52 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Moje oblíbená hláška je: Hele, kámoš jezdí u Hanzalíka, v pátek v poledne je doma, a těch 38 tam má. Se můžu na MKD víš co :D
čtv kvě 08, 2014 8:00 pm

Barta11

Příspěvek

Jo jo to je pěný. Párkrát se nám s klukama stalo, že jsme strávili několik dní ve Špaňu protože, dispečer nemohl nic sehnat. Vůbec jsme se nezlobili, ba naopak taková dovča to byla, obzvlášt když kolega měl sebou gril, jo to byla pohodička. :)
čtv kvě 08, 2014 8:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Taky dobre---Nebo-jezdim jen vnitro,a tu dvacku mam,a ja,spis doma denne?a on to ne,po-patak v aute.....To je myslim jedno zda spi clovek na Rudne,v Hamburgu nebo Madridu,doma neni tak ci tak :shock:
Neřeším...
čtv kvě 08, 2014 8:06 pm

Barta11

Příspěvek

No přesně tak a o platu nemluvě. Nechápu co to je za logiku.
čtv kvě 08, 2014 8:12 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 2 hosti