Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

... s tim Ausfahrtem bych tomu snad i věřil.
Měl jsem kolegu, kterej při tankování v Německu projížděl pumpou a tankoval jen na těch pumpách, kde nafta byla do čísla stojanu 8. Dál německy neuměl počítat. Taky to vypadá jako kid, ale u toho jsem byl... :roll:
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pát říj 03, 2014 5:28 pm

Uživatelský avatar
zdenekjihlava
Příspěvky: 1566
Registrován: sob zář 04, 2010 10:53 am
Bydliště: jihlava

Příspěvek

Taky jsem slyšel o umělcovy co v mapě marně hledal Draždany když je všude Dresden :lol:
Zijte dlouho a blaze.
pát říj 03, 2014 5:34 pm

Vojtas.DAF
Příspěvky: 1063
Registrován: úte říj 05, 2010 8:04 pm
Bydliště: Jevišovice

Příspěvek

Já první týden svýho ježdění taky jezdil do Leipzigu a né do Lipska :D

A pár let na to jsem hledal ulici v Grazu, ale v navi byl jen Štýrský Hradec. Polohou mi to sedělo, ale 5 minut jsem byl velmi nejistej :wink:
Každý den ve svém životě si užívejte naplno!! Protože nikdy nevíte, který den bude ten poslední....
pát říj 03, 2014 5:54 pm

delivio

Příspěvek

Ty helikoptéry jen otáčejí. Nepřepraví tak těžké břemena jako je návěs. Poslední akci dělali snad 2-3 roky zpět.
Nejdelší převoz byl katamaran 300 km Ženeva-Janov. A dělal to ruský vrtulník.Jiný to nebyl schopný zvládnout, ani Kamov od Heliswiss
více zde
http://www.iii.dgualdo.it/alinghi/alinghi.htm
https://www.youtube.com/watch?v=sYwU9uxc9qY
Jinak přepravy a stavby přes helikoptéry jsou super na podívání.Běžně tak staví v CH.
Jen ukázka a končím, abych vám to nezaplácal.
https://www.youtube.com/watch?v=-cvSydVzwCA

Tímto se také omlouvám za OT
pát říj 03, 2014 6:36 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ten Waberer to byla asi Italie,soude podle jerabu a jeho vylestenych hliniku.Aj ta cita by tomu odpovidala.Marne no,navigace jasne rekla tudy,tak tudy.Ja se dodnes ptam,kdyz najedu na divnou ss mistnich autistu,zda to je prujezdne.Neptam se cyklistu a osobnich.Kolega hodne davno usnul,narval to do cedule ausfart,ta pristala v kabine tak ji dovezl az domu.
Neřeším...
pát říj 03, 2014 7:56 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

jozine, já se ptal v Torvaianice na firmu Martufi (čti jak píšu) italů i řidičů náklaďáků a nikdo nevěděl, až jsem narazil na poláka, který tam žil a firmu mi vysvětlil. Když jsem na firmu dorazil, potkal jsem tam itala v náklaďáku, kterého jsem se ptal a ptám se ho, proč mi říkal, že neví, když ví? A on, že jsem se ptal na Martufy (tak hnusně to řekl) a tohle je firma martúfí (připomnělo mi to scénku z filmu "Hanební pancharti" , když si pancharti hráli na italy před SS důstojníkem Hansem Landou) :)

a že to bylo jednoduchý :D

https://www.youtube.com/watch?v=omqnx0-yQtE
BES - běs
pát říj 03, 2014 8:32 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

Jožin
Ad toho devítikvaltu na Líze-to máš teda recht :D a to měl bejt tenkrát pokrok,zlatej pětikvalt s půlkama.A když měla naběháno tak malá řada vila jak pes.Jednou jsem s kámošem díky ní trávil u Achenu na parkovišti bez centimetru stínu,ve 40ti stupnovejch vedrech tři dny.Po přepřahu jsem s ní dojel solo do Prahy,cestou jsme nakoupili převodáku asi za 300 marek páč se tak vařila že to házela všude ven.A na dvoře klekla........ :D
TTN
sob říj 04, 2014 3:02 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Tak já třeba znam Pana Dispečera,co nikdy nejezdil a plánoval práci jak pro dodávku,kvůli němu jsem taky skončil,všude jsem jezdil pozdě,tři vykládky pěkně na okna,problém byl už hned jak bylo třeba přede mnou auto co přijelo dřív,tak jsem toho nechal,to prostě nešlo stíhat..a to sem tam nechal fungl nový FH 500 v plný palbě i s televizí :)
sob říj 04, 2014 5:51 pm

Giggsy
Příspěvky: 154
Registrován: ned pro 23, 2012 8:56 pm
Bydliště: Ostrava

RE

Příspěvek

Vnitro se nekurtuje?
Obrázek
Když mi bylo pět, maminka mi řekla, že klíčem k životu je štěstí. Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. Já jim řekl, že oni nerozumí životu.
sob říj 04, 2014 7:43 pm

fogel
Příspěvky: 54
Registrován: ned zář 26, 2010 9:01 pm
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek

,, Chemnitz ? Chemnitz ? Wo lieged dieses Dorf ? "
Ptal jsem se nemce na odtahovce po nehode kam ho povezeme.
Se sklopenou bradou priznal ze bydli v Karel-Marx Stadtu...
No jo no byl rok 1992
ned říj 05, 2014 7:11 pm

sam07
Příspěvky: 16
Registrován: pát říj 22, 2010 12:02 pm
Bydliště: Praha západ

Příspěvek

delivio:

Jestli to myslíš vážně, že máš takových fotek dost, tak myslím, že nejsem sám, koho by to dost zajímalo! Třeba by se mohlo založit i nový téma s názvem "Nevěř GPS" nebo tak nějak, a tam podobně zašprajclý auta na těch nejnemožnějších místech shromažďovat.
ned říj 05, 2014 7:30 pm

delivio

Příspěvek

sam07
témat je zde dost kde to vložit.Nevím zda by to mělo nějaký přínos..
Je toho plný net,ale jednu akci máš zde.
http://www.kleinezeitung.at/kaernten/he ... cken.story
ned říj 05, 2014 8:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Opet Italie :D .Tak ten drat z Bohumina nebo Trince zakurtuje snad kazdy,i nejvetsi pupkac.
Neřeším...
ned říj 05, 2014 10:10 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vcera jsem mel po dlouhe dobe moznost absolvovat trajekt do Dover.Vcelku nic se nezmenilo,pominu li to priserne jidlo co tam davajia je zadarmo drahe-sedl jsem si uplne do zadu ke stolu,plno ridicu z LT ci PL.nasich malo,myslel jsem ze bude klid.Nejaky cech me vsak odhalil a prisedl si-po minute jsem vedel vse.Nemluvil,ale primo hulakal.Zacal-ja to mrddam,koncim seru na ne,vykon v pi,jizda v pi,vykladka daleko to nestiham,kazdy je blbec,sef je blbec v kanclu sedi pi.a.Auto na hovno(slezl z FH do MB) vse na pytel...Rikam mu kamos ale me to nezajima moc,zajdu si pro kafe.Pak jsem si sedl jinam radsi.Jeste samozrejme pouzil tu fintu kuřaku-nemas cigaro?ja si je nechal v aute....(cigaretu jsem nemel v zivote v pysku)
Neřeším...
ned lis 23, 2014 12:10 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

Jožin: Tak ne že by jídlo na lodi byla nějaká kulinářská bomba ale zas taková hrůza jak se nám tu snažíš namluvit to taky není... Je to průměrná strava ,pořád lepší než paštika z Kaufu.
No asi si na cestách vyvařuješ lépe ,hlavně když si jinde psal že nepotřebuješ lednici a lidl je na každém rohu..:-) Nebo se snad pán stravuje jen po restauracích o 3* a výše?
Pro mě si horší než ti o kterých se tu bavíme,já osobně ti ty tvoje bláboly nebaštím.
ned lis 23, 2014 1:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů