Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vsak jo.Neni treba jen nadavat.Nekdo se na tu praci hodi,staci umet pocitat realne,dobre komunikovat,brat s rezervou bachorky truckeru,stejne tak zakazniku a je to v klidu.Prace v teple v klidu,suzebni auto a nejaky sileny mobil k tomu je pro mnohe z nas nejvetsi benefit(me to nic nerika)
Neřeším...
pát led 13, 2017 7:37 am

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Denny: Já to měl jednoduchý. Ve firmě jsem cca šest let.Pět jako řidič rok jako dispo. Práce to není většinou špatná,ale někdy s tím máš chuť po hodině praštit. Jezdíme škodovku kvasiny - MB + veškeré dodavatele do Kvasin. Pokud vše funguje není problém. Jezdíme okolo 190 přeprav. Dopolko jsme na to čtyři ,odpoledne a v noci sám.( když máš dobrý kolektiv tak můžeš i odpoledne někomu z kolegů zavolat). Na šestou v práci a dopoledne se nezastavíš - rozházet kdo co pojede,udělat debilní časové okna,koukat aby to okno někdo neprošvihnul ,protože je to za 50E,nechat si nadávat od řidičů co jsi za neschopný hovado a ještě víc od škodováků,který si myslí že jsou spasitelé světa a ty jsi úplný debil.Odpoledne sedíš doma jak s koulí na noze,protože furt zvoní telefon a co pět minut přijde nějaký email.V noci se většinou vyspíš,ale jsou i dny,že naspíš dvě hodiny za den,ale těch je minimum.Nejhorší jsou kamarádi co na tebe mají i soukromý telefon, to nemáš klid ani ve dnech volna.Jediná výhoda je,že konkrétně u nás je turnus týden pracovní a týden volna,že prostě vypneš. jinak znalost aetru je základ,musíš dopočítávat pauzy,podle toho plánovat atd a nejlepší je když máš v kolektivu řidiče,kteří Ti tvrdí,že můžeš dělat jen 12 hodin výkonu a pak 12 hodin pauzu.S většinou řidičů si tykám,většina mě stejně zná.Je to hodně o psychice o ničem jiném.Musíš to brát jako práci a ne jako že když se něco stane že se posere svět. Musíš počítat s tím že třeba u nás máš za den okolo 250 telefonátů a rekord mám minulý týden z pátka na sobotu za noc 76 a to se nevyspíš. Ale jezdíme výhradně Simply Clever takže jinde to je třeba lepší.Každopádně kdyby jsi měl zájem budeme někoho shánět. Pracoviště je Rychnovsko. Zdarec Petr. 8)
úte led 17, 2017 6:49 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Aj bych tomu veril co jsi napsal.Predevsim tu pasaz o tom ze muze delat max 12h si uloz,a ty stema telefonama od mazanku co jsou schopni zavolat i o pulnoci,ze jim chybu tri minuty aby dojel domu.Ja bych to nedelal ani za 30.
Neřeším...
úte led 17, 2017 9:18 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Hošíku, jestli to není tajné, kolik si za takovou celkem psycho práci vyděláš?
úte led 17, 2017 9:38 am

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

jozin: Ani za 30? 30 snad dispečer má, ne?
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
úte led 17, 2017 9:47 am

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Nemá
úte led 17, 2017 11:26 am

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Jelikož to je na vnitru tak ne
úte led 17, 2017 11:26 am

honzach
Příspěvky: 40
Registrován: pon říj 21, 2013 9:53 pm
Bydliště: Dobruška

Příspěvek

Hošík
ČSAD Rychnov n.Kn.?
úte led 17, 2017 6:32 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

tvl, to by mě z teho jeblo asi
úte led 17, 2017 6:40 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Příspěvek

byl sem si tuto práci taky zkusit, byla lákavá nabídka tak si říkám zkusím to. Zajel sem na pohovor, ten dopadl dobře tak, že se mám druhý den stavit. Připadal sem si jak v Jiříkově vidění, co 20 sekund telefon, no práce nezkutečně těžká na psychiku. Časová okna, komplikace, no raději budu blbý řidič ale vím, že po 15h výkonu nebo 13h výkonu prasknu s verglem a mrdám na to a né, že mám furt telefon u hlavy, myslím, že práce dispečera je v dnešní době dost obtížná např. pokud se vytěžují auta v kolečku a nevychází to a obdivuji lidi co to dělají. Pro mě taková práce není.
úte led 17, 2017 9:36 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

přesně tak, pokud někomu vadí telefonáty v průběhu dne ať je pátek nebo svátek, tak tu práci dělat nemůže. Nedělal jsem sice dispečera, ale byl jsem ve firmě na tel.
jako THP a volali mi pomalu že došel hajzlpapír na WC. To pak člověku bouchnou jednou saze. Musel jsem s tím praštit jinak bych buď někoho zabil nebo se uchlastal.
To už je lepší ta kulatá lopata.
úte led 17, 2017 9:53 pm

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Je to tak no. Ze začátku z toho nespíš,deprese co jsi kde posral atd. Ale časem Ti to začne být jedno. Je to jen práce,důležitá je rodina a zdraví, zbytek nějak dopadne....
úte led 17, 2017 9:56 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To hošík: Ono práce na automotíve logistic je hodně složitá práce a není to jen o "nakladka VW Kasel, vykládka Škoda auto 13tá brána Mladá Boleslav." Tam musíš dodat řidičovi hoooodně informací, a když to neudělaš, tak musíš počítat že budeš mít hodně telefonátů. A buď rád, že neděláte pro Toyotu, tam by jsi měl každé 2 hodiny tel. z přepravy. :D :D
A zda se chceš vyhnout tomuto martýriu, tak musíš jít dělat dispečera na cihly k P.H. od 8-16hod.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob led 21, 2017 8:42 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak ale jsou lidi co jim to ocividne nevadi delat dispecera koukam.Musi mit asi pevne nervy a vyridiku a umet si poradit s dotazama treba kolem toho hajzlaku na wc.Zas na druhou stranu spi v posteli jako normalni clovek,tepla voda neustale k dispozici,zasun taky,a hlavne se na nej nikdo nediva jako na plevel spolecnosti(mysleno ridic MKD)
Neřeším...
ned led 22, 2017 8:46 am

hošík
Příspěvky: 144
Registrován: pát led 09, 2009 6:38 pm
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek

Jožin: To bych moc netvrdil. Ano spíš ve své posteli,ale když se to sere tak se nevyspíš. Obzvláště když děláš pro ško..u. O půlnoci ti zavolá z kár, proč tam není auto kteté tam mělo být ve 23:30 ( to že se sekne na nakládce a mohli by si tam zavolat je nezajímá). Ve dvě ti zavolá blbeček že potřebuje auto na sklad o 300 metrů dál,přitom má číslo přímo na řidiče v tabulce.Ve čtyři t vzbudí že nemají materiál ať si dáš auto jinam na jinou práci.. Rekord mám první víkend letos v lednu - 78 telefonů od 22:00 v pátek do 6:00 v sobotu a od 22:00 v pátek do 22:00 v sobotu 367 telefonů. Ale to byl fakt extrém.
ned led 22, 2017 8:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů