Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No proto tam budeš sedět ty, abys to všecko vodsr*l :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon pro 30, 2019 11:40 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No jako dobrý, zjednoduší se to, ale zase akorát delší bič na nás :think:
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/cesky ... -internetu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon led 06, 2020 5:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No to sou zase kódy :doh: Prej novinka..
https://www.autoforum.cz/zajimavosti/ot ... -internetu
V itálii snad ani jinej neumí a hlavně tam maj těch výjezdů i 10. To pak jedeš ten "kruháč" 3x a počítáš, protože navi řekne 7. výjezdem a na tý bramboře nepoznáš kerej to je :D
No a smyslem kruháče je, že dáváš přednost jenom z jedný strany a zároveň máš malou rychlost a dobrej přehled při příjezdu. Ta jejich osmica to ze dvou příjezdů nemá, a každej to tam bude pálit kilo, jako na normálním kříži :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř led 15, 2020 2:06 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Je to kokotina úplně. Na dlouhé straně se rozjede osobák i na kilo,auta z boku budou stát jakoby to kruhac nebyl.navíc jak znám jejich používání blinkru,konečná.
stř led 15, 2020 11:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No nestačím žasnout, co ti ekologové vymějšlí za kličky :wall:
https://www.autoforum.cz/zajimavosti/do ... -internetu
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 16, 2020 2:45 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Aut je mraky a nikdo to nekupuje to je cele,tak zavádí hovadiny.Staré auta jsou kromě emisi ve všem lepší a spolehlivější.Co dnes produkuje třeba BMW to je škoda slov.4 turba aby to jelo,ty digitální paluby asistenty me se chce grcat.Včera sem koukal na poslední model sedmy před lidlem a myslel jsem ze to je novy Sant song yang.
čtv led 16, 2020 8:39 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Jsem příznivcem nových technologií. Ale ty digitální palubovky a dotykové ovládání i v kamionech nějak nemůžu strávit. Připadá mi to takové jak čínská hračka.
čtv led 16, 2020 8:54 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Já to mám v osobáku a až na to, že se to blbě ovládá za jízdy, tak bych už čudle nechtěl, akorát na start, varijky, špéry, Esp a zvedačky.. problém je, že ten displej nic neumí. Minimálně v základu.. Nějaká telemetrie by se hodila, to auto to stejně umí a sleduje, včetně kamery a já nevím čeho.. ATW tu publikoval o vahách a podobně:
http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... 36&t=19492
Se tomu nevyhnem :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 16, 2020 9:34 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Ovládat výdech Klímy či topení pres displej??? Koho to napadlo???posouvání sedačky pres displej?? Atd?nevím no.palubka ma mít otáčecí knefl teplo,zima,vlevo vpravo a knefl radio hlasitosti. A ne se hrabat v menu.a nejvíc me sere ze když třeba auto stoji mega nové,plně všech asistentů.kdybych jim rekl-nechcu tam jízdní pruhy,abstand,mrtvý uhel,značky,déšť.senzor, a jiné hovadiny,na 900 000 se stejně nedostanou protože takové auto nikdo kvůli me nevyrobi.
čtv led 16, 2020 9:53 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No ano, jednou přes displej nastavit a pak na heslo, bo ti kdejakej kokot co potřebuje 2km rozladí celí auto.. naposled na STK, celej den sem si nemohl sednout, celý rozvrtaný kvůli 50m na kanálu, tata to samý :wall:
Klimu máš stejně na automat tak co tam chceš ladit čudlem? Sednu po ženský do auta a jedu, je mi vedro po 20km.. co myslíš? Sedla do toho ráno a místo odmlžení oken, hrábla na větrák a dala 30.. A proč? No protože automat fouká na minimum ten ledovej vzduch a čeká až to ohřeješ, pak tě odfoukne třeba, ale né.. A myslíš že to dá z5 :D A víš co mi na to řekla? Že potřebuje čerstvej vzduch :doh: TVL!

Edit: A v letě to samý, všecko natočený na kýbl, sedneš nahrábneš a auto tě zavalí jak sněžný dělo.. a ona ju večer bolí hlava :doh: No to mě taky z toho.. Jí ten čudl zalepím natočenej nahoru na okno a na nohy :doh: Že prej potřebuje čerstvej vzduch :doh: Si má otevřít okno ne kurňa..
Naposledy upravil(a) Prouza88 dne čtv led 16, 2020 10:30 am, celkem upraveno 1 x.
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 16, 2020 10:23 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Přesněěě. Ještě nikdy nikdo nic jednoduššího nevymyslel, než jsou otočné ovladače k topení. Je mi zima, hrrk kolcem doprava, je mi teplo hrrrk kolcem doleva. Akce na púl vteřiny i poslepu. Ted než najdeš to co potřebuješ, tak už jedeš do škarpy, nebo si najebaný v kufru auta před sebou.
Vzpomínám na doby, kdy všichni chtěli climatronic a digi to a digi ono. Ted je to digi skoro všecko a člověk aby měl manuál furt po ruce.
čtv led 16, 2020 10:27 am

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Prouza ty znáš moji robu nee? :lol: :lol: :lol: Doma mám stejný materiál.
čtv led 16, 2020 10:30 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

JakubS: Asi stejnej vrh nebo co :D Eště ti řekne že tomu nerozumíš :doh:
Jinak kouzlo toho "digi" je v tom že jen zmáčkneš nahoru dolu teplotu, a né hrk doleva na zimu, hrk na vokno, zavřít na palubce, pak zas hrk doprava, hrk na nohy, palubku otevřít atd..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 16, 2020 10:36 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

U me je knefl knefl.Hotovo.jak píše kuba,do práva hic a volume max.vymyslej hovadiny v jednoduchosti je krása.u nasdoma je baba nastavena jako číslo 1.tzn sedne za volant stiskne jedna sedačka o půl metrů v před,volant vyjede nahoru a spigle na ni.a naopak já jsem dva,takže obrácené. S radiem jsem tak vymrdal ma to dvě složky Fm,první tuc tuc dokola, dvojka metal rock stanice. :D počítače taky dva ona velký v kevo já poloviční v pravo..
čtv led 16, 2020 12:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv led 16, 2020 1:23 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů