Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Prouza - nedávno som si na teba vzpomenul a uvedomil si že ti tak trochu závidím štýl akým mozes jazdiť. Ja sa poriadne kvôli tým eko blbostiach nezviezol, že už ani nepamätám .
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned pro 22, 2019 9:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No, jako jó, ale já musím, né můžu a zase furt nerva z toho že musíš letět. Šak si na to dva tři kopce někde šlápni, to se ztratí :wink: A Vy tam nespěcháte nikdy?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned pro 22, 2019 10:00 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Já mám jasno půjdu do Girteky,do dvou let tu je krize automotive naše ekonomika se sesype i s německou.Rustinu mám dodnes plynulou,do Ww kousek v kabině vydržím měsíc dva zbytek neresim :D
pon pro 23, 2019 11:39 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Girteka objednala 1800 Fh500,z toho 300 těch TC.
sob pro 28, 2019 10:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Říkáš volnejch je 299 :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob pro 28, 2019 10:28 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Jj.jeste by tě mohlo zajímat,nebo spíše bráchu tveho-nejaky maniak vnemecku do scanie koupil novou S520,a nacipoval na 800ps a 3800Nm. :D ,to asi nebude úprava jen přes noťas jak tady dělají tdickari v garáži a pak si nevidí do huby u piva jak hazou těma Nm :D .Fotku máš na 40.ton.net pl
sob pro 28, 2019 10:49 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Že by zase ti rybáři :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob pro 28, 2019 11:43 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Prouza88... "nahoře" se nespěchá nikdy , kor v zimě , i když občas někteří jedou rychleji, než je zdrávo .....a podle toho to taky dopadá ...... jen tady "dole" jsme všichni jak jeblí... minuty vteřiny okna a hovna ...taky sem byl vůl ..už x let to mám na háku , páč když něco náhodou nevychází ...od toho je placenej ten v kanclu , aby to vytelefenoval...tečka no stress ... :mrgreen: když zjistí, že s tebou nepohne nikdo .... zvyknou si a naučí se počítat a ? ? ...no přece předvídat :lol: :lol: :lol: kouzelné to slovo :lol: :lol: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob pro 28, 2019 11:55 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Co tam chceš terminovat a oknovat jak padají trakaře??To tak leda u nás těm v kanclu jde.
sob pro 28, 2019 1:05 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Ten problém bude někde jinde než v tom telefonistovi, každej hemtá prachy a tak na někoho tlačí, ať už spěchem nebo nějakým podvodem a ono to doleze až k šoférovi.. Několikrát mě hnal a v půli trasy si vzpoměl a už to nespěchalo a nevadilo, dělaj to tady schválně, bo máme dietu a jen by sme chrápali a netahali :wink: No a včera rekord a neska už je všechno "FIX!!!!" ze zvyku :roll:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob pro 28, 2019 1:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3410
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

hoši to víte, že šoféřina má budoucnost, jen záleží co jseš ochoten na oltář budoucnosti ještě obětovat a jak moc budeš ohebnej. Jenotka ohebnosti je jeden POLAK (Rumun, Ukrajinec, Tatar atd..)
Třeba já jsem letos byl ohebnej POLAK/3, takže závazek na 2020 je se hecnout aspoň na výsledek=UA/2
sob pro 28, 2019 5:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

To zas je kokotina :shock:
sob pro 28, 2019 5:46 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

To Prouza88: Ten FIX!!!!!!, to je zase bič na dopravce od speditérů, aby ti mohli, nebo nemuseli zaplatit za sjednanou přepravu. Speditér potřebuje odjet fůru za určitý peníz, tak hledá jak by s dopravcem vyjebal, neb za tu cenu kterou nasadí mu to nikdo neodjede, ale když nasadí cenu, tak mu dopravci utrhají ruce. Ale nepřečtou si smluvní podmínky a je to. Nedodržel jsi časové okno a už se ti krátí cena o 30% Speditér je na svých a dopravce to ztrhne řidičovi, neb nebyl na vykládce včasaje taky spokojený, jediný kdo tře je ten mezi kus mezi volantem a sedačkou.
Jednou se mi dostala do ruky objednávka přepravy. Jedna A4 byla odkud, kam a ty nepodstatné věci, a druhá A4 byla smluvní podmínky přepravy. Zajímavé počtení. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned pro 29, 2019 8:56 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No jo chyták :D Já jim na to dlabu, leta dělám nejrychlejc jak umím, jedno jestli mi volá nebo píše Fixama :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned pro 29, 2019 9:55 am

Hasi
Příspěvky: 3
Registrován: ned úno 15, 2009 4:27 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Taková otázka právní zodpovědnosti při nehodě kde dojde k úmrtí,nebo těžkému zranění z důvodu selhání elektroniky. V případě autonomních aut půjde do basy kdo? Majitel, provozovatel nebo někdo z výroby? Určitě ne. Stejná situace je dneska v letadlech. Letadlo dokáže samo vzlétnout i přistát ale pro případ nouze tam musí být pilot. Tak stejná situace bude i v případě autonomních aut, ať už nákladní nebo osobních. Jen tak si nedovedu představit jak by počítač vyhodnotil takové uličky v Itálii kde jedu 5cm od balkonu plachtou a že tam takových špeku je hromada. Proto nemám strach že by řidičů nebylo potřeba.
pon pro 30, 2019 9:42 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 43 hostů