Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jamal-idealni stav. :D
Neřeším...
ned bře 29, 2015 9:44 pm

tonyy
Příspěvky: 330
Registrován: pon dub 26, 2010 6:42 pm
Bydliště: jizni morava

Příspěvek

Zkousim nahodit kdyby jeste neconekoho napadlo dejte tip..? :wink:
stale jsme nic nevybrali..co jsme chteli tak jiz v terminu co potrebuujeme je obsazeno..
ridic profesional osvč
iveco eurocargo 75e15 -
daf lf 45
man 8.163
iveco eurocargo

daf xf euro6 510 - navěs + vlek panav 25.25m - bývavalo
ned dub 12, 2015 10:01 am

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Čau,tak letos konečně k moři do Bibione do apartmánu a samo nebude chybět návštěva aqua parku v Caorle.3 července vyrážíme :P
úte čer 09, 2015 9:49 pm

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Ahojte,potřeboval bych poradit ohledně cesty do Chorvatska.Jedu se jen tak na 5dní schladit do moře někde kolem Rijeky.Řeším cestu přes Slovinsko,všichni jezdí z Mariboru na Zagreb,ale nikdo z Mariboru na Ljublaň.Chtěl bych právě tama a pak dole na Rijeku.Je to jen o pár kiláků dál a možná se vyhnu zácpám.Znáte to prosím někdo?Jde mně jen o to,ať to není nejaká vymrdávka.Díky
lubo
sob črc 25, 2015 7:36 pm

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

A co takhle: Vsetín - Dubnica nad Váhom - Bratislava - a po dálnici. Jedu přeci na dovolenou a ne na poznávací zájezd. Nechápu lidi co na dovolené řeší nějaké euro za ušetření za dálnici.
sob črc 25, 2015 10:38 pm

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Hlavně pri cestě do chorvatska nejezdit v sobotu , v sobotu se střidaj lidi a je největší nával.
sob črc 25, 2015 11:09 pm

PETR1
Příspěvky: 442
Registrován: ned bře 21, 2010 11:46 am
Bydliště: u tří koček

Příspěvek

Mohu doporučit rodinou CK Nykar mají na ostrově Cres v Chorvatsku základnu je tam i ozdravné klima.
ned črc 26, 2015 8:52 am

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Clověk,ale já tady neřeším peníze,ale pouze Slovinsko a to po dálnici.Kdybych řešil prachy,tak se tady ptám,jak ty dálnice objet,což dělají všichni ve Slovinsku.Vsetín-Bratislava-Vídeň-Graz-Maribor je samozřejmostí.Pro MTC,díky za zprávu,ale nejdou mně soukromé zprávy,mohl bychh tě poprosit o E-mail do SZ?Díky
lubo
ned črc 26, 2015 10:04 am

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

Nikdy jsem nechapal co lidi táhlo do Chorvatska.Draho jak jinde,pláž žádná,jen samej šutr a ježek.Hlava na hlavě,k tomu tan jejich Nacionalismus atd...Mě holt tahle destinace nesedla :wink:
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
ned črc 26, 2015 12:22 pm

Uživatelský avatar
pavel 815
Příspěvky: 5001
Registrován: stř říj 08, 2008 10:33 pm
Bydliště: okoli brna

Příspěvek

Do Chorvatska jezdím od r.97 a jezdil jsem vždy přes Vídeň,Graz Maribor...Letos třetí rok po sobě přes Bratislava,a po E65 Cszorna,Szomathely atd..Letenye do HR přes Čakovec a je to nesrovnatelná pohoda.Přes A jsem to vždycky proletěl a pak se dvě hodiny jebal když ne přes Slovinsko,tak v koloně na úseku mezi SLO-HR hranicema a nájezdu na HR dálnici u platidel...Přes Maďarsko je to po okreskách,ale když jedeš na noc,tak pohoda a v Letenye najedeš na prázdnou dálnici,ne jak od Mariboru narvaný dva pruhy Tdi závodníků,předvádějících se,kdo tam bude dřív...V každém případě ti doporučuju jet do co nejbližšího místa v dalmácii.Istrie není to pravý ořechový...Takový Zadar,Biograd nebo vesničky mezi Vodice,Šibenik,Primošten...Já dokonce jako uctívač klidné jízdy sjíždím u Karlovace na starou přes Plitvice,všude nový asfalt,poladěné cesty,minimální provoz...
Nemít TATRU stojím tam ještě teď !!! Nezlobte se pane,já věřím že máte nejlepší ceny,ale Fridex fakt nepotřebuji...
ned črc 26, 2015 11:16 pm

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Tak v Bibione byla max spokojenost jak s ubytováním,tak s pohodou :D
pon srp 17, 2015 9:17 pm

MEDVĚD_09
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 23, 2015 11:21 am
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek

můžu leda závidět. Letos zase divokej rok. Změna zaměstnání na rozjezd podnikání a zase konec a nástup nový zaměstnání a výsledek všeho toho snažení že dovolená žádná. Protože prachy v čoudu a není čas vůbec. No tak přeju hezkou dovču všem kdo ji maj, si to v pohodě užijte a snad se za rok taky dočkám :-)
Prostě spokojenej řidič kamionu.
úte srp 18, 2015 7:59 am

Uživatelský avatar
FR1GTX
účastník zájezdu
Příspěvky: 1272
Registrován: stř pro 29, 2010 6:50 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

trasa do HR jak doporučuje pavel 815 z Moravy je zcela ideální pro cestu osobákem...já bych ještě doporučil místo Letényí jet přechodem Rédics do SLO a pak kousek do HR přes Mursko Središče a pak Čakovec...je to o pár km blíž a když pojedeš z Blavy na Rajku starým přechodem,pak po silnici č.150 až do Mošoně,kde se dáš na popisovanou E65 tak ani nepotřebuješ maďarskou známku...z Karlovace po staré ušetříš pěkných pár kun,který pak můžeš nechat v báru na promenádě například :wink:
MAN=(M)ínusy (A) (N)egativa
stř srp 19, 2015 1:27 pm

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Já byl první týden v červenci,tak cesta až na pár míst na provoz parádní a to jen štau kvůli nehodě kamionu po cestě domů za Grazem jinak paráda.Tam jsem jel po práci na noc,tak super a zpět přes den kvůli kamarádovi co měl zdravotní potíže měl jsem z toho obavy,ale naštěstí to frčelo,ale já raději na noc)))))Byly jsme u moře po 7 letech a prostě super a to mě ukecali v lunaparku na hroznou atrakci ještě hodinu po tom jsem se klepal :lol: Teď už zase jen makat a makat.Brácha vyráží v pátek večer do Erakle,tak snad mu vše klapne.Já buď osobákem nebo letadlem snad někdy :lol: do autobusu by mě nikdo nedostal to nic proti řidičům :wink: Spíš je obdivuji se vztekat s těma lidma :lol:
stř srp 19, 2015 8:58 pm

Masi
Příspěvky: 1281
Registrován: pát črc 16, 2010 9:08 pm
Bydliště: Svinčany

Příspěvek

Já teda nevím, ale není nic krásnějšího než... Ta jižní Morava je jistě krásná zem, posázená vinohradem :dance:
hanácké borec
čtv srp 20, 2015 7:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů