Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

f.lubo
Příspěvky: 198
Registrován: pát led 01, 2010 4:10 pm
Bydliště: vsetín

Příspěvek

Pavel815 a FR1GTX máte pravdu,všichni kamioňáci to tak doporučují.Já jsem to nakonec valil klasika,ale z Mariboru na Ljublan.První kilometry v pohodě,ale pak je to z větší části v rekonstrukci a pak uzavřené a přes objížďky.No a z Postojne na Rijeku taková horská speciálka:DD..
lubo
sob srp 22, 2015 9:51 pm

Uživatelský avatar
černá duše
Příspěvky: 215
Registrován: úte čer 24, 2014 2:15 pm
Bydliště: Doma

Příspěvek

Zdravím všechny,letos poprvé v Bulharsku a nemá to chybu. Primorsko - Hotel Jeravi,krásný,nový hotel,moře co by kamenem dohodil, u hotelu bazén. Hotel má na pláži svoje slunečníky, všude čisto,lidi ochotní, usměvaví ne jako v Chorvatsku. Ceny jako u nás i levnější, jídlo výborné,služby v hotelu na jedničku,spoustu animačních programů nejen pro děti,dětské hřiště, všichni mluví česky nebo se aspoň snaží. Fakt mě Bulharsko mile překvapilo :)
Když ti život nabízí citron, řekni si mu i o sůl a tequillu :D
úte zář 01, 2015 6:47 am

bihouz

Příspěvek

No nevím v ČR asi nic pro mě není, to už na Slovensko.

Nejdál jsem byl za mořem a bylo to fajn, ale letos se mi povedlo se po chlastacce v Mnichově probudit v Barceloně :D na after party. Jen v práci to někdo nechápal...
pát zář 11, 2015 10:05 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů