Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Myslíte, že dole popsaný řidič Roman měl nárok dostat novou soupravu?

ANO, tento řidič by měl dostat novou soupravu (a napište proč)
9
10%
Ne
39
42%
Leda bambusou koloběžku
44
48%
 
Celkem hlasů: 92

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Slohová práce k ničemu.
stř lis 16, 2016 4:15 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

no nic

Příspěvek

tohle forum už je uplně na hov** Když se zeptám na úplně konkrétní věc, jak uplatnit konkrétní auto, tak mi nikdo neodpoví.
Ale když jde o infatilní diskuze na téma mentálů nebo jestli někdo potkal na D1 Frantu Kliku nebo Pepu Jetela, tak tu je plno.
Nevíze jestli si mám dát vlaječku na levé zrcátko nebo na pravé?
stř lis 16, 2016 4:35 pm

Uživatelský avatar
mikunited
Příspěvky: 216
Registrován: ned lis 12, 2006 9:25 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dej si vlaječku třeba do zadku, možná že se ti uleví. Sem chodí řidiči- zaměstanci, těžko ti někdo z nich bude radit jak máš podnikat, pokud je tady dopravce tak taky se mu nebude chtít rozdávat infomrace které si sám musel zjistit. jseš jeho potencionální konkurence. No nejlepší je to nečíst, já třeba do nějakých rubrik vůbec nelezu, třeba zmíněné kdo koho potkal nebo rubrika o Dakaru, prostě mě to nezajímá a jsem v klidu. Jinak zpět k podnikání, tady infomrace co je legální a co ne nehledej, každý si zákony vysvětluje po svým, hledej je v platných zákonech nebo napiš na odbor dopravy, zabere to stejně času ale zase na Odboru dopravy Ti nedají informaci kdo na koho v noci zatroubil když se míjeli.
stř lis 16, 2016 5:09 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

mikunited: no já to myslel tak, že i řidič zaměstnanec musí přece vědět co kam vozí a jak on by to dělal, kdyby byl podnikatel (i když třeba je spokojenější jako zaměstnanec) a s čím by to šlo a za kolik. Ale jak je vidno spousty z nich je fakt kulatých lopat, které pouze zajímá v kolik pustí volant a kolik jsou diety a co horší některé zajímá pouze to jestli mají na zádech ten odpovídající nápis a Marlboro na palubovce. Myslím, že zjsou mentálně na tom húř než ti skladníci, protože oni jsou přece truckeři s NIKE na botách. Ale jsou i srdcaři a zodpovědní řidiči, ale asi je jim už mnoho let.
Co se týče legislativy, tak to dělám, že informace sbírám tak kde se tvoří a kdo je kompetentní. Stačí si zde pročíst téma AETR a je ti jasné, že něktří řidiči stěží dodělali základku.
No nic, mějte se tu.
stř lis 16, 2016 6:14 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak teprve teď ti začnou chodit rady...
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
stř lis 16, 2016 7:10 pm

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Nám kteří neznáme skutečnou situaci na jmenované firmě je těžké posoudit kde je pravda, ale upřímně spíš věřím zaměstnanci který je tam delší dobu než někomu ..... kdo podle toho co tu bylo výše napsáno .... má problém za problémem.
Vidím to i u nás. Je nás tam pár kteří jsou u firmy delší dobu a v podstatě si nemáme na co stěžovat. Samozřejmě jako správný čech budu sedět u piva a řvát že to stojí za h..no :-) A pak je tam sorta lidí kteří vydrží max 2 roky, za tu dobu dokážou dodrbat všechno co bylo dobré a pak s křikem že to stojí za p..u odejdou. Jediné co po nich zůstane jsou dodrbané auta a kšefty.
Takže s takovými zkušenostmi raději věřím tomu který u firmy zůstává než tomu který tam byl pár měsíců a s problémama byl odejit.
stř lis 16, 2016 7:27 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Takových případů tu bylo více a mě se to zatím jeví tak,že pravda je jako vždy někde uprostřed 8)

Tím pádem neexistují svatí dopravci,ale ani skvělí řidiči bez poskvrnky :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
stř lis 16, 2016 8:22 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

nejvíc problémů a stížností mají vždy ti nejvíc leví a shnilí

kdo je největší lempl, bourač, marodkář, to je taky většinou největší odborář


vždy vzpomenu na film všichni dobří rodáci z kolektivizace let padesátých šedesátých

ti co se nejvíc hnali do družstva byli povětšinou neschopní lempli kteří se chtěli mít dobře ze zabaveného majetku jiných schopných, no a kam to po pár letech hospodaření dovedli, to tam v tom filmu taky bylo
stř lis 16, 2016 8:49 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Hustý,chci podnikat,mít peníze a moc a rychle,akorát si nedokážu sehnat práci,řekněte mi jak na to!No já se z toho tady poseru-to jsou teda moudra jaxvině :wall:
...rád se svezu s čímkoliv...
sob lis 19, 2016 9:38 pm

rendos
Příspěvky: 414
Registrován: úte říj 25, 2011 1:12 pm
Bydliště: Kyjovsko

Příspěvek

DriverBrno: No možná je tu pár takových řidičů jak píšeš ale snad tu není víc takových "podnikatelů" jako Ty.
sob lis 19, 2016 9:54 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Rendos ... :wink: :wink: :D :thumbud: :smich:


DriverBrno... hele za prvý bych se přejmenoval na PodnikavecBrno

a potom by se zeptal .... co vlastně chci po nulách ja si řekl
je ti jasné, že něktří řidiči stěží dodělali základku.
:?: :?: :?: tak co chceš vubec po nás .....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob lis 19, 2016 10:25 pm

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek

Je lepší se nechat dobře zaměstnat než blbě podnikat :wink:
ned lis 20, 2016 9:07 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 16, 2019 9:37 pm, celkem upraveno 1 x.
ned lis 20, 2016 11:17 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mickl-v tom mas naprostou pravdu.Nez blbe podnikat je lepsi byt dobre zamestnan...Napsal bych ti,co u nas jezdi za ,,exdopravce,,to bys asi nepochopil.Clovek,co mel treba 20 aut,FH ve full,s frigem,jak tady mnoho lidi obdivuje,dnes dela u nas stridace :D Dalsi takovy,co x let jezdil sajuz,opravdu jeste tehda za doobre penize,taky tak.
Neřeším...
ned lis 20, 2016 11:42 am

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Příspěvek

jako šofér má svatej pokoj a relativně čistou hlavu


starat se o 20 aut a 30 zaměstnanců, brrrrrrrrrrr1
ned lis 20, 2016 12:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů