Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Myslíte, že dole popsaný řidič Roman měl nárok dostat novou soupravu?

ANO, tento řidič by měl dostat novou soupravu (a napište proč)
9
10%
Ne
39
42%
Leda bambusou koloběžku
44
48%
 
Celkem hlasů: 92

Pompin_CZ
Příspěvky: 45
Registrován: sob úno 21, 2015 7:51 pm

Příspěvek

Tak se připojuju.. trasa NOVÉHO řidiče cestou z Antwerp strávil 1.30h -> nestíhal další vykládku. Věc další když se vracel na firmu musel pro něho jet osobák protože nedokázal trefit zpátky. Nastoupil ve středu v pondělí dostal padáka. A pak najdi dobrého řidiče. (událost stará pár měsíců)

Obrázek
ned lis 20, 2016 1:27 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pompin-mas si najit a hlavne zaplatit normalniho sofera a ne GPS Fahrer...
Neřeším...
ned lis 20, 2016 3:40 pm

Pompin_CZ
Příspěvky: 45
Registrován: sob úno 21, 2015 7:51 pm

Příspěvek

jozin
Tento nejmenovaný řidič se měl z Antwerp dostavit kousek před Oudenaarde. Sdělil, že se orientoval podle cedulí. A řekl by jsi mi prosím jak chceš najít "normálního šoféra" ? To na to máš nějaké tabulky nebo něco ? Poznáš ho jen podle toho jak jezdí. Ke všemu mají v Transicsu bod s adresou firmy, mají telefon a stejně hovno z toho. Já díky bohu nejsem dopravce ;)
ned lis 20, 2016 3:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek

Martin440, ale já po vás nic nechci (to nemá asi ani cenu), ale je fakt, že jeden nick mi tu poradil něco a poradil dobře.
Jenom mi prosím vás nekraďte tu naftu na parkovišti:-) (to není přímo na tebe).
To že jsem se tady zeptal, neznamená že si neporadím, myslel jsem si naivně, že když je to forum o dopravě, tak něco pochytím, ale od vás asi tak velký hovno truckeři.
Vy si myslíte, že neumím upíchnout auto na zásilkovnu a honit pičuse do práce? Toto jsou podle mýho podnikavci, co neustále recyklují řidiče.
Já tomu chci dát finanční efektivitu, at jsou spokojené včechny strany.
ned lis 20, 2016 4:11 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

pompin-normalni sofer ti treba rekne z hlavy,ted hned nebo o pulnoci,jak se jede do ANTW,pres nemecko,cisla dalnic a mesta po sobe jak jsou.Pak ti rekne opet z hlavy,kde se jak plati mysto,kde je krabice kde je vigneta kde se jezdi v nedeli a kde ne,jak se znaci v antw supny kolik ma okruhu ktery je placeny atd..Podle toho budu vest komunikaci dal s jedincem.Ne ze nekomu reknes jedes tam a tam on ti rekne cekej hodim to navi a jede,treba pres svajc nekam,bo je to nejblize(ze nejsou v EU je treba celnic,neresi)Lze to snadno vysledovat zda clovek zna nebo jen tlacha u PC
Neřeším...
ned lis 20, 2016 4:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Pompin_CZ.... pokud ta mapka je jeho záznam jak hledal nakládku , tak potěš koště ,,,, to byl opravdu znalec :lol: na druhou stranu pokud chcete lidi za českej základ v zahraniční Fa. čemu se vlastně divíte ?? :D :D :D to neni nic proti Tobě :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 20, 2016 5:09 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja vim o jednom co nalozil v Opave,jel do Praglu tam to nenasel,tak stim zajel zpet az domu,do Opava(TQM)Takze se asi nicemu dnes asi uz nedivim.
Neřeším...
ned lis 20, 2016 5:18 pm

Pompin_CZ
Příspěvky: 45
Registrován: sob úno 21, 2015 7:51 pm

Příspěvek

martin440
Cesta z vykládky.. mají 55k+ ;)
jozin
To je jedno, všichni mají v Transicsu cestu kterou mají jet, takovou cestu kde nejsou žádné omezení a je nejekologičtější, nejrychlejší. Ten kdo podle toho jede neskončí pod mostem, nebo v zákazu atp..
Nicméně s tebou souhlasím, já nikoho nenabírám, nevybírám a nic nijak neřídím.
ned lis 20, 2016 5:29 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tzn. ze to maji maximalne ulehcene,diky teto technice.Netusim,proc jel tak jak jak jel.Jen vim ze mi soucasna doba totalnich tupcu plne vyhovuje,aspon vim proc mi sef obcas zvysi plat :D Krize sr idici je vsude ne jen v CZ.V PL dnes jezdi ven na vikend 70% ridicu z UA,polak ven nepojede na vikend.Vedle dvou ted stojim,Hannover. V nasi firme,cca 30aut ,pracuji 2PL,cesi nemaji zajem u tuto praci.Navic pokud dojde nekdo ,a misto pozdravu pronese,hele lital jsem jen špano,sef ho ani nevezme,bo vi co bude nasledovat-lurty nezna bo jezdil automobilku,do HK netrefi bo je dalnicni tip,,a spotrebu neresi bo ,,spanelaci ,,taky litaji kilem a on se nenecha prece predjet.
Neřeším...
ned lis 20, 2016 5:50 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

jozin...
hele lital jsem jen špano do HK netrefi bo je dalnicni tip,,a spotrebu neresi bo ,,spanelaci ,,taky litaji kilem a on se nenecha prece predjet.
:valetsesmihy: :think: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 20, 2016 6:20 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Netusim cemu se smejes,to je dnesni realita.
Neřeším...
ned lis 20, 2016 7:02 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Plodná diskuze. Řidič profesionál dle tohodle pako jest.
ned lis 20, 2016 7:10 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Staci to necist.
Neřeším...
ned lis 20, 2016 7:12 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

Tady se nadává, jací jsou řidiči dementi, ale co teď jednám s dispečery a různými špeditéry ohledně dopravy od nás a k nám na firmu, tak to jsou taky kolikrát dobré paka.

Máme pravidelnou přepravu, celovozovku 1000 km, a volal mi nějaký špeditér, že pokud bychom se domluvili na dlouhodobé spolupráci, nabídne mi akční cenu 47000 Kč. :lol:

Potřeboval jsem na druhý den skládat v Lipsku, sám jsem tu trasu jel milionkrát, je to cca 7 hodin jízdy, dispečer mi tvrdí, že není možné skládat druhý den, že si to představuju jak Hurvínek válku. Že šofér dojede za 9 hod max po Drážďany...

Potřeboval jsem k dohodnuté přepravě přidat jednu vykládku po trase, jen jednu paletu, ptám se jaká je cena navíc. Prej 300 eur, jenom plat řidiče je prý 150 eur denně. Pokud by prý se tím moc zdržel, museli by mu zaplatit dva dny...říkám, že teda k nim jdu jezdit...

Posílám objednávku týden dopředu stálému dopravci na fixní termín ať s tím počítá. Asi měl zrovna volné auto, a tak mi volá a tvrdí, že se to musí naložit tento týden, že tento týden je ještě cena 2000 eur, ale příští týden začíná sezona ve Španělsku, ceny přeprav poletí raketově vzhůru a ať počítám s cenou 4000 eur. Za týden mi volal, že má o tu přepravu pořád zájem a stačí mu ty 2000...

Mohl bych tu o tom napsat mnohem víc, ale nechce se mi. :-)

To jenom pár perliček z poslední doby... :lol:
pát lis 25, 2016 12:04 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Minuli mesic jsem jel po A4,kolem Drazdan.Omylem jsem mel pustene Cb.Za mnou auto od Smidla,novy MB.Kolega dava vyzvu na me,rikam mu zdar co potrebujes.On se pta odkud jedu,rikam mu z domu z placu/bohumin,cca 6h jizdy pres PL ovsem)On se pta kde budu spat,ze uz nusim byt pomalu vyjety.Rikam mu nekam pred Kassel to vychazi na desitku od nas neco pres 700km,On mi rika-kurva jak muze sdojed na Kassel,kdyz HK je zamrdany uplne Pragl to same a o Usti nemluvim...Takove jak ty co jezdi nadve karty mam nejradeji :shock: .Ja mu rikam,kolego brzdi zavcasu,rikal jsem se ti ze jezdim pres PL,pres CZ minimallne,pokud neni treba tak vubec(drahe myto u nas,minimum parkovist,hrbolaty teren a vyssi aspotreba).A on doda-pres PL?Nikdy,tam jeste na konskych povozech ukonci diskuzi :D .A vtom nas predjede polsky topline R730 :D ,funglac.....Srandovni mi to prislo.
Neřeším...
pát lis 25, 2016 7:14 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 12 hostů