Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Díky za poklonu teda,u mě navíc najdeš jen stolek,vysílačku a nakej ten tébich na podlaze,auto čistý a vše sviti :D
...rád se svezu s čímkoliv...
pát bře 16, 2018 8:52 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Booze, to teda vybrali jelimana a snad i naschval...
sob bře 17, 2018 7:21 am

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

To jo,to je dobrej osel,to máme vizitku,prej mocime na kolo a kadíme do křoví a kdyby viděl kulturu meho stolování,asi by se divil,vemeno jedno,nějak nechápu,že když jezdí u němce a dostane na chvíli zákaz,že teda nesedí doma na prdeli a nedá si voraz a má potřebu jezdit za pár supů v Čechách.Asi naká socka,co nedokáže při krátkodobém výpadku příjmu platit hypotéku.
...rád se svezu s čímkoliv...
sob bře 17, 2018 7:41 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

DriverBrno... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Doplatí hypo, manželka mu ztloustne,vymění polštářek, rozvede se, přijde o barák, ale dostane nový kamion... a tak pořád dokola

Der Sankte....který mají auta v základu, nebo max. svoji jmenovku,...... já nevim, každej je nějakej ...sem starej vůl :mrgreen: a vlaječky mám za oknem taky , když bych vlez do "holobytu" tak tak je to pocit na hovno, jak nejsi ve svým a nemáš sebou všechny ty nepotřebný krámy ....střídače bych dělat nedokázal..... asi je to o zvyku.... :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 17, 2018 9:15 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

driver brno-proc myslis ze moravsti jsou nejhorsi?Ja bych to tak nedramatizoval urcite.Jako ze v Praglu maji sto litru truckeri a my jezdime za hrst ryze?Never pohadkam.Ja jak jezdim cely mesic,vzdy mam pres 42 cista.17 je cista,tj 22hruba,zbytek bokem.Na hovno,vim uz to ctu,kazdy by chtel mit celou castku na pasce.Martin 440-u me holobyt znamena uplne neco jineho nez vlajecky bambulky jmenovky cele rodiny i s tchyni.Sam nemam za oknem vubec nic bo to primo nesnasim,vcetne police,nac je ve FH nechapu treba jak tam je palubka jak letiste.Holobyt je u me sedacky hadrove(ne kuze),svetla halogen(ne xenon)kola plech(ne hlinik)rucni ovladani rolet a sibru(vse v el)atd.
Neřeším...
sob bře 17, 2018 9:50 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Blbecek v teplakovce pochyta par zazitku o vikendech na parkovisti od kolegu a potom to vyklada druhemu truhlikovi jako svoje truckerske story. Vsadim krk, ze zrovna tato pi*a, kdyz ho zastavi BAG ,tak salutuje v pozoru pred kamionem a cvaka prdeli kulatinu. Potom samozrejme o vikendu u piva lici kamaradum jak musel policajt sundat skrpale, aby mohl k nemu do auta na koberecek. Sasek! Normalni ostuda tento koko*
sob bře 17, 2018 10:41 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Asi jsem trotl uplne ale ja to video snim nepochopil vubec co nam chtel rict.Jakoze frigo je super?Nebo ze jezdi jak jezdi?To jak vypada je jedno,kazdy nejak vypada prece.Taky nejsem manekyn.
Neřeším...
sob bře 17, 2018 10:59 am

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Hoši,je mladej,tak ho ježdění baví a měsíc bez volantu by nepřežil.Já bych si vzal dovololenou.
sob bře 17, 2018 11:03 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

A to me taky jeste porad bavi,taky diky tomu ze nejezdim zadne stabilky,linky,automobilky.Tudiz co fura to unikat,tak to ma byt :D Stema platama to mas tezke,lidi budou mrmlat furt i kdyz budou mit sto tisic a vikendy doma.Je pravda ze dnes ta koruna nema zadnou hodnotu,aspon mi tak pripada,v Kaufu mas prazdny vozik a litr v cudu.Jsou lidi co berou 15cista mesic all in a taky zijou,tak co.
Neřeším...
sob bře 17, 2018 11:34 am

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Jožin,chodíš do blbýho krámu,já včera byl v Albertu 2 basy piva a balík minerálky a koš plný a pod 1000 kč nákup
sob bře 17, 2018 11:42 am

DriverBrno
Příspěvky: 3407
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Jozin: že jsou moravští autodopravci nejhorší byla jen nadsázka na narážku Vency, nějak to nedramatizuj. Ale tam na severu máte hlavně problém s polskou konkurencí viz 4 PL dodávkové plachty na jeden CZ kamion :), třeba ten na P... jak jedeš ze Svinova na Bohumín, tak to je fakt velká Pi..mrdka co zkurví každou schůzi...pak ještě v Bohumíně taky na P ten polský zloděj českých dotací co se mu syn schoval na Schejschely aby nešel sedět na 10 let.
sob bře 17, 2018 11:44 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

V patek jsem skladal tam u vas dole,Bucovice.Dojel s dodavko,plachtovou,legalni nosnost 800kg.Namrdal tam plechy 1700kg,zavrel a bez jedineho kurtu odjel smer PL.Podotykam ceska dodavka.Jetse dodal ze to je uplne normalni ze uz vezl i 5tun....Debil. :wall: -V prepoctu to same jak na naves bezny nalozit sto tun,uplne v pohode prece.Polaku tady je moc to mas pravdu,kam kouknes PLspz.Luda-tak to jo pitni rezim mas zajisteny teda :D
Neřeším...
sob bře 17, 2018 12:07 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

jozin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobrá opravim..ne holobyt , ale nahatý auto jak říkáš že máš ...neosobní ...každej to máme jinak ,,,, já osobně na hlíně nebazíruju ani na sedačkách v kůži..... :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob bře 17, 2018 2:03 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Jj.Ja bych uz nikdy nic jineho nechtel nez kuzi,v osobaku taktez.Vezmes mokrou hadru utres ji a je jak nova.Zadne chlupy vlasy bordel v ni.A o hlinach se neni treba bavit,kola delaji auto prece to vime.Resime blbosti ale.Sedim na trajektu z Dover,prisedne si cech z Slaneho a rika mi,nebo spise hulaka-ja uz se na to muzu vysrat,kdy prijde doba konecne vydelat 50 cista a vikendy doma?Rikam mu,netusim,ale treba take firmy jsou.
Neřeším...
sob bře 17, 2018 2:57 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Chlapi, s bambulkama nebo bez hlavne kdyz je v aute cisto a vonavo. Zadna petka se chcankama za sedackou, chlupy v lednicce a tapecir jak kdyby v kabine mrdali kominici.... a tech penez neni nikdy dost :wink:
sob bře 17, 2018 3:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů