Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Tady to uhýbá trochu jinam, je jasný, že někomu stačí 20, někomu 25 na pásce, to už v zásadě není tak uplně mimo mísu, ikdyž to není třeba uplně podle zákona, ale týká se to 20% dopravců. O to ale nejde v tom odkaze a článku ve veřejném médiu. Spíš sem si uvědomil co osoba z instituce prezentující dopravu obecně, dokáže vyblejt veřejně za lejna.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob srp 15, 2015 9:25 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 09, 2019 5:24 pm, celkem upraveno 1 x.
sob srp 15, 2015 9:37 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

to je jenom můj odhad, ale jsou v něm i firmy jezdící vnitro, dopravní podniky třeba, nebo výrobní či obchodní společnosti atd. Ne všichni řidiči jezdí u dopravců MKD. Pokud bych měl brát v potaz jenom tuto skupinu, tak to procento bude znatelně ještě menší předpokládám.
To ale pořád nic nemění na tom, že xindl z česmradu poškozuje takto šoférskou komunitu. Česmrad opravdu smrdí od hlavy až k patě.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob srp 15, 2015 9:53 pm

clovek
Příspěvky: 122
Registrován: pát pro 13, 2013 5:34 pm
Bydliště: domov

Příspěvek

Co vám brání založit nebo vstoupit do již existujícího spolku řidičů a začít bojovat za lepší pracovní podmínky a proti lživým výrokům nějakého potentáta z česmadu. Namísto toho jen kecáte na internetu a parokvíštích, ideálně po několika pivech.
sob srp 15, 2015 10:50 pm

Krocan
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Peníze

Příspěvek

Seriózní lidé se o penězích nebaví.
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned srp 16, 2015 1:47 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kalvados--mas reci jako kazdy druhy,co stoji na pumpe a nadava...Co ja mam udelat pro to aby to mel na pasce??? :shock: .Furt ty same sracky dookola.A nejvic se popadam za pupek jak tu nekdo vypisuje ze mu staci treba 20,ale na pasce!!!!!!!!!To ja si necham co mam,byt jen pulka na pasce.koupim si za to dvakrat vice myslim.Je to sekce ,,mzda,,tak jsem napsal jak to mam ja.Je mi jasne ze tu ma kazdy padesat,vikendy domaatd bla bla,vsak to posloucham uz dvacet let asi.Jezdival jsem na plne diety,vysoky zaklad,pres pasku(ex CSAD)stejne jak si to secetl,soucet byl stejny.Tak asi tak.Dal se radeji nevyjadruji,zitra si poslechnu nekde v nemecku zas podobne zvasty...
Neřeším...
ned srp 16, 2015 8:46 am

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

já jsem ten odkaz dal asi do špatného tématu se mě zdá.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned srp 16, 2015 12:38 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

a pak se můžem divit...další pitch.s co mele o stravném a mzdě v jednom, že jsme skoro jako v německu.
http://ekonomika.idnes.cz/rozhovor-s-re ... nomika_rts

a ty komentáře pod tím :lol:
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob dub 23, 2016 3:03 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Pan Willert si jiste take vykazuje zahranicni stravne pri sluzebce a nepocita si jej ke svemu astronomickemu platu...dalsi pitomec,ktery si dela reklamu na ridice. S tim srovnavanim to docela posr*l
sob dub 23, 2016 11:08 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11907
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

Uvádět mzdu i s dietami ale není zrovna vypovídající...
To si nemyslím, v našem oboru je to běžné. Udávat mzdu řidiče kamionu včetně diet je zvykem nejen v Česku, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy. Je to pozůstatek z dob minulých. V zemích bývalého východního bloku se to stále tak uvádí a Česká republika v tomto ohledu není výjimkou.


---------------

pan šiditel je normální kokot, kterých celej východ plnej....že nemluvil o kurvárnách tipu " daňová optimalizace a " podobných zlodějinách ?? ale to není akční, ani žádoucí že ? jezdí se tu za podobný ceny nafty , auta stojí taky skoro stejně .....cena za přepravu ? toť otázka že ? chceme kšeft ? tak podlezem....pak zdraží ropu a jsme v prdeli ,,,ať se jde vysrat ksindl , stejnej jako 99% těhle zlatokopů.... za poslední min 2 roky vydělali balík, o jakým se nikomu ani nesní ....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob dub 23, 2016 7:18 pm

hanzi X
Příspěvky: 13
Registrován: pát zář 26, 2014 5:11 pm
Bydliště: Nová Hradečná

Příspěvek

Chlapi, pročetl jsem celé vlákno dvakrát a je to docela zajímavé počtení se zajímavými názory.
Mě by ale zajímala jiná věc a to kolik je vlastně vaše představa Kč /h. když podle zákona se za km, nebo fa. odměňovat nesmí. Diety jsou dané, ale tohle není jednoduché spočítat a tak mě zajímá Váš názor.
Každý řidič chce slyšet kolik dostane 15. na účet, ale jak to můžu říct dopředu, když netuším kolik hodin odpracuje. Je to takové ošemetné, na něčem se dohodneme, dudel míň v práci a já budu naštvaný, budeš dýl a naštvaný budeš ty zesílenou zasloužil víc.
Nebo se i klidně pochlubte kolik dostaneš Kč a to asi i s dietamy (protože i to je čas co jsi v práci), vydělené hodinami, které strávíš v práci (stačí vysledek). :2d:
Co nemusíš udělat dnes, nech na popozítří a máš dva dny volna.
pon zář 19, 2016 9:42 am

Mickl
Příspěvky: 255
Registrován: stř led 30, 2013 6:11 pm
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek

:idea:
Naposledy upravil(a) Mickl dne stř říj 19, 2016 8:54 pm, celkem upraveno 1 x.
úte zář 20, 2016 8:25 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne čtv kvě 16, 2019 9:21 pm, celkem upraveno 1 x.
úte říj 11, 2016 7:05 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

a ja bych naoplatku zavedl zase nasi minimalni mzdu pro ty co jedou k nam :-D
úte říj 11, 2016 10:31 am

Kalvados
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 14, 2012 9:15 am
Bydliště: Morava

Příspěvek

Super, ať vymahatelnost práva funguje a hotovo. Bič na dopravce jak je vidět existuje. To stejné s víkendovou pauzou v autě.
Určitě tu vyběhne nějaký hujer, že v ČR přepravce na to nemá, ale ve F a D ano?
úte říj 11, 2016 1:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů