Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

4215: no však už mě MP v Olomouci pokutovali za stání. Kdyby tam prasata neházeli igelitky s bordelem tak by to možná doteď neřešili, tkhle vydali radní vyhlášku o zákazu parkování mimo aut nad 3,5 t v katastru mimo vyhrazené místo (Kaufland u dálnice)
pon úno 24, 2020 7:50 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ono někde jsou popelnice jako třeba na parkovostí u cesty z Prahy na K .Vary . jen je nikdo nevyváží(anebo jednou za 14 dní) zafouká vítr a bordel je všude . To že někteří jsou prasata víme všichni a nejsou to jen šoféři.. Jednodušší je zakázat vše . U nás bydlí osel který jsi tak dlouho stěžoval až na ulici dají zákaz vjezdu do 3,5 tuny ,až tam ta značka je . Jen na povolení úřadu. Tak když budu potřebovat fekál domů zavezu mu sračky na zahradu
pon úno 24, 2020 11:09 am

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 25, 2020 5:10 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to Prouza88: :D :D Penny přidal lidem peníze a leták vydává jen na týden. Myslím, že to je správná cesta. :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte úno 25, 2020 6:58 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

No hlavně u nás ze přestaly letáky roznášet. Vem si v obchodě když chceš na tejden a čáu.. taky cesta :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte úno 25, 2020 7:00 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Lidl je v holdingu s Kauflandem, jedná s nejbohatších německých skupin, bezkonkurenční prostředí ve žrádle, tam by měli brát tak 3 tis euro, 25 tis čistého je v Evropě podřadná mzda
stř úno 26, 2020 8:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ale noták :doh: To má u Lidlu tak vedoucí pobočky.. a i u nás maj 50..
https://www.karriere.at/jobs/lidl
Namátkou sem tam koukl na vedoucího pobočky v Německu.. ~3500€ Brutto plus služební auto BMW 1er, po roce až 4000€, po zdanění kdo ví kolik..
https://www.karriere.at/jobs/5608671
Prodavače se mi nepodařilo najít, předpokládám že 2000€ čistýho asi dom nedonese.. Udělejte si obrázek sami.. U nás to není tak špatný :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř úno 26, 2020 9:02 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

at maj Nemci penez kolik chcou,o to mi mame min muslimaku a to se ceni-nebo alespon ja to cenim,pokud tu nebude ani jeden, klidne budu jezdit za deset zakladu+diety a celkove placeno z fakturace po odecteni prazdnych km a myta a prostoju a spotreby.....
...rád se svezu s čímkoliv...
stř úno 26, 2020 9:42 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Se podívej kdo tam pracuje v tom Lidlu v Německu...každý jen ne Němec.chrapal jsem na herrieden Autohof.za kasou chlap s tím plnovousem jak mají všichni ti...němčinu měl asi jak na,dělal první šichtu mě to tak připadalo.vedle v bufetu paní od pohledu Ruska(spletl jsem se,Moldávie mi řekla)dvakrát jireknu ať to ohřeje v klidu,že mám času dost,bratkartofel vlažný,karbos ledovy :shock: .atp.
čtv úno 27, 2020 2:03 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

jose rabano...TWL ta aralka je snad nejhorší na A 6 ... měl si radši na aurach i když voni se zkurvili skoro všude ... jak vidim muslimáckou svini , tak se otáčim a du do piče :savle: radši do burgr kinga....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv úno 27, 2020 3:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Martin,8h55min.nebylo o čem.kdysi jsem tam stával rád a hlavně to stalo pět ecek.dnes deset a jídlo hnus.vyresil to Polák za mnou vzal tolik piv co unesl za ten voucher a šel do kajuty.Aurach nejezdím od doby co mi po!icajt bouchá na kabinu v 6 ráno že mám prasklý disk....
čtv úno 27, 2020 4:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6761
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Mno němců moc nevidno, eště když jim rozdaj visačky :mrgreen: Samá Nowak, Erdogan, Galič a Mehak :doh: Tady kde jezdím sou Němci sotva v kanclu a to v menšině.. Včera sem se rozčiloval, šel sem potřást rukou s mým nejlepším přítelem a co myslíš? Umývárka pro 6 lidí a 4 čmoudi zabočili ani si ty pracky neumyli :wall: Ne že bych nebyl chlap, ale naco si je pak umejvám já, když sou po cestě eště troje dveře, to sem mu mohl rovnou asistovat s tím jeho lofasem.. Odpo ve špáru to samý :wall: Ani ta desinfekce je nenapadne, pak nemá bejt koronavirus, když ta verbeš nemá žádný hygienický návyky, eště si chcou podávat ruku :doh: Ale prachy to honí každej, to sou největší machři a neumí si ani..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv úno 27, 2020 7:08 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Přesunu debatu sem: Luboš s Frýdku Místku napsal:My tu teď jezdíme kolem Hyundai za 18 čistého. A bude ještě hůře: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/auta ... _campaign=
Tak jen nechápu, že v inzerátech se objevují takové cifry, jako je nadstandartní plat, 40.tis plat+diety atd.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř črc 01, 2020 4:48 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Tak může jít dělat něco jiného, třeba tu pokladní do Lidlu nebo uklízečku, když jim skoro všichni trakeři závidí plat, jednoduché.
BES - běs
stř črc 01, 2020 5:26 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Já teda jezdím za stejně peníze zatím a minuly měsíc 48 na účet. Je fakt ze je to horší s navratama, proste už to nebývá přes barák. Ale nechával jsem to v praze. Uvidíme co podzim
stř črc 01, 2020 6:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Krocan a 20 hostů