Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Driver_1.9D
Příspěvky: 225
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Ja nosim bike so sebou hlavne koli vikendom ked dlhsie stojim niekde a idem s bicyklom obzriet okolie :D uz som bol ma tolkych miestach kadeco pochodil ,ten bike v kamione je fakt dobra vec 8)
Scania R450
čtv úno 16, 2017 2:42 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Ted jsem dojel domu,rozcvicku mam za sebou,myju si lkw temer rucne,wapkou....A tak jdu drepovat at se dorazim..Zitra dofoukam kolobku,vypada to na vikdend nekde v D tak se bude hodit :D
Neřeším...
čtv úno 16, 2017 7:54 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

...
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pon dub 03, 2017 11:50 am, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob dub 01, 2017 8:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Rozumim.Uz se jen ubiram jinym smerem.Myslim tim narust sily atd.Cviku jen par,zakladnich,tlak drep mrtvy,ted mam novou hrazdu.Co je zajimave,paze temer vubec necvicim ale rekl bych narust je nejvetsi jak sila tak objem.Davam to za vinu tim drepum je to fakt alfa omega.Jinak pohoda,nicemu se nenutim,ziju si svym zivotem
Neřeším...
sob dub 01, 2017 10:33 pm

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Je tu nějaké ticho, tak dnešní ranní protažení, aneb když má člověk zaplombovane bedny.

Nedávno když sem to měl takto za čumák roztažené v nějaké zapadlé firmě v Německu při pauze, přišel Polák co tam taky nakladal a byl nadšený. Odjel trénink se mnou a hned objednával trx z allerga (polského aukra) se slovy - Manželka mě nepozná jak dojedu z turnusu :-D

Obrázek
sob srp 26, 2017 2:17 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

:wave: super
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob srp 26, 2017 10:35 am

samuel_mm
Příspěvky: 32
Registrován: ned kvě 27, 2012 7:19 pm
Bydliště: Sokolov

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Zdravím kolegové a kolegyně
chtěl bych se zeptat, neměl by někdo zájem o shazování kil za volantem a zároveň mít zdravou snídani pomocí produktů Herbalife? Samozřejmě jsem také řidič a mohu doporučit z vlastní zkušenosti. Více informací přes SZ. :wink:
ned srp 27, 2017 2:38 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

.....
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát srp 03, 2018 8:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned črc 15, 2018 1:22 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

U me osobne to neplati,naopak.Na leto zhazuji vsechny prebyfecne kila,neni treba tahat nic navic.K cemu taky.Pivo jsem uplne upustil,ze dne na den stop,pivo mam rad jen neumim vypit jedno dve,ale 5 nejmin a to je spatne.Roste z nej pupek.Tak ho nepiju vubec,plno lidi to nechape vcetne me poloviny,jak to ze pred tim jich vypiju x za den,jak je cas a ted nula.Ja to tak mam,nevim zdaa to je vule,ale toto zvladam.Jinak bezne cviky doma,drep,benc atd.Az ted,temer v 50 ti jsem prisel na to,za tahat kila navic,jakekoliv,speky ci svaly,nepotrebuji.Ale kazdy to mame jinak.V me rodine jsou dva temer kulturisti,vaha hodne pres sto,ramena pres cele futra,ruce jak ja nohy,ale timto smerem se ja neubiram.Kde konci muj max oni se rozcvicuji.Ze toho sni jak zajezd,,to nepocitam doplnky to ani nekomentuji.
Neřeším...
ned črc 15, 2018 4:26 pm

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Jožine,jak dlouho ti to vydrží tentokrát? :-D Vím že už dřív jsi přestal,pak zase začal a teď zase přestal s tím pivem :-)

Jinak včera jsem potkal nějakého týpka u mladé boleslavi,na pumpě vylezl před kamion a začal skákat přes švihadlo a měl teda tempo jako hrom :D
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
ned črc 15, 2018 11:54 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Jak se udrzujete ve forme o svatcich?Je to cas obzerstvi to vime. :DJa si udelal nahore v patre mikrofit.Jen lavice ,stojan dlouha tyc a par jednorucek.Kladka.Me to staci ke stesti uplne.Podstatne je ze vstup je zdarma :D ,otevreno nonstop,mam to kousek asi 15schodu.Nikdo mi tam nelozi,jsem samotar.Pouze krecek Dušan,momentalne v budce,mi tam sekunduje.
Obrázek
O muziku se mi stara asi dvacet let stara vez Aiwa,a vni nalazene Radio cas rock.
Obrázek
Podminky stisnene,spise bojove ale mi to neva.Staci jen chti,nic vice.Pivo jsem omezil na dve denne ale priznavam nekdy se to nedari.O to vice duvod se poradne vypotit.
ned pro 23, 2018 5:50 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned pro 23, 2018 6:10 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

A to je kdo? :D
ned pro 23, 2018 6:14 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Jožin,u mňa je základ hrazda a bradla.a k tomu dve jednorucky.vzdy pred cvičením 12 minútový beh /cooperov test/. A oproti mne to máš luxusné,ja to mám von.
Obrázek
ned pro 23, 2018 8:56 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Mas to ok.Vse je jen o tom chtit neco delat.Syn strasne ze bude chodit do fitnes co tu mame,hypermoderni milion hovadin atd hlava na hlave,kazdy sluchatka mobil v ruce,ja mu rikam,Kubo to ti nic neda..Uz mi rikal,tato mas pravdu.
ned pro 23, 2018 9:36 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů