Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Slýchám to denně, resp. od začátku :lol:

A pak se začalo projevovat (kor u lidí co se potkáme párkrát do roka) přesně ten slogan - "Nejdříve se Tě budu ptát, proč to děláš? Pak se Tě budou ptát - Jak jsi to udělal?" :-D

Jednoho kolegu sem celkem motivoval, koupil TRX. Zbytek udělá třeba na chvíli hlouček (s pivy a cigáry v rukou), kde nad tím chvíli debatují, pak přijdou historky jak to kdysi zkoušeli ale že to z toho a onoho důvodu prostě nejde ("Moh sem žrát jak chci a nepřibral sem" - hubení, "na mě žádná dieta nefunguje" - ti větší, "s toudle prací to nejde", "nemám na to čas"), pak se shodnou že jsem blázen/šílenec atd a vymizí k TV/PC.

Hodně sem taky celkově změnil životní styl, alkohol dýl jak rok vůbec, sladké, pečivo... A nemůžu říct že bych litoval, nic z toho mi nechybí. :banana:
sob pro 20, 2014 12:01 am

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

ale opravdu jsou lidi kteří prostě nepřiberou (ektomorf ) ... jen se doslova přejidaš furt se ti chce zvracet ... a to bych se na to mohl... aspon mi zte doby zbyla hezká fotka jak už nikdy vypadat nebudu protože mi to za to jednoduše nestojí :D
sob pro 20, 2014 10:17 am

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Kony - znám znám, taky su ekťák. Při svých 183cm sem furt míval pod 70kg a to sem sežral na co sem přišel (Kolegyně může vyprávět :-D )

Tady házím jednu before/after fotku.


Obrázek
sob pro 20, 2014 6:50 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kvalitni cvik je jak neses palety z rampy,a davas je do kose,pocas chuze jak mas v kazde ruce jednu,zvedat ramena,procvicis dukladne trapezy jak jdes po 16. :D
Neřeším...
sob pro 20, 2014 7:10 pm

Stralis 4P2
Příspěvky: 333
Registrován: ned pro 30, 2012 7:46 pm
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vozil jsem kolo,na víkend super. Krásně se tam vešlo, ničemu nepřekáželo.

Obrázek,Obrázek
pon pro 22, 2014 12:16 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:thumbud: Stal jsem hodne davno vikend v Murcii,dojel Nemec s chladakem,mlady kluk,otevrel kos na chladaku,a vytahl znej drzak specialni a v ni masina :D .Nejaka Honda ci co,zvuk pekny(motorkam nerozumim)Postavil ji,oblekl plnou polni a odfrcel..Tak fajn hobby.
Neřeším...
pon pro 22, 2014 8:54 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Kluci, toz neviem ako to robite. Mam pomaly 33rokov zerem vse, pijem Kofolu uz dobrych 7rokov, predtym pepsi,ani nepamatam kedy som pil naposledy vodu, fajcim, sem tam nieco popijem (piva tak 50kuskov rocne, a tak 5x do roka sa zburam borovickou alebo tatranskym cajom uplne na srot - doslova sa vyresetujem), mam skoro 2 metre a vazim 85kg. Viac ani boha. Jak som mal v lete zlomenu nohu tak som nieco malo nabral, ale jak som furt spal a tak nejak relaxoval a dobijal si baterie do prace som siel zase skoro zo svojou vahou. Gepas ma videl toz vie zie niesom ziadny kulturista. Nez som siel na cisternu pred xrokmi tak 78kg, pak sa to vystveralo na tych 85 a finito, a to ze fakt zozeriem uplne vse, a nebojim sa ist si vecer v 22hod ci aj o pulnoci vziat do chladnicky nejaky salamek, ktomu kus chcleba ci rohlik a spokojne zbastik 3-4kusky peciva. Alebo nejaku polievocku ci rezen zo zemiakmi z vecere dojest. Pohybu mam doma(vgarazi) vyse hlavy ale v praci nic moc. Cisterna nieje plachta. Pandero skoro ziadne nemam, ked sa prezeriem tak trosku, ale staci malo stravit a je to ok.
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon pro 22, 2014 11:28 am

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

Peter buď rád,netaháš kila navíc. Já neslezu pod 105 kg, ikdybych pil jenom čaj. :) .Byly doby kdy bych dal za každé kilo navíc nevím co a potom se to nějak rozjelo samo (hlavně po svatbě :D ). U mě to zachraňuje výška 192 cm.
pon pro 22, 2014 1:06 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Venca nestresuj,nekdo ma 105 a vypada jak kuzel,nekdo ma 105 a vypada normalne :D Taky mam stopet,ale budou svatky,znas to :D
Neřeším...
pon pro 22, 2014 1:17 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

:) nee právě 105 je ideální stav,ale jak lezu nad 110,tak se začínám při větším pohybu rosit :)
pon pro 22, 2014 1:34 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

Zdravím.
Přečetl jsem všechny příspěvky ve vláknu, ale stále nechápu, jak můžete při truckeřině posilovat a žít zdravě. To vážně cvičíte na odpočívadle? To toho nemáte po celodenní jízdě dost? To nejste tak vyčerpáni, že ulehnete a spíte? Jak to děláte s pohybem? Když přijedete domů třeba na jeden víkend a jdete běhat, jezdit na kole nebo do posilovnÿ, tak je vám to v celkovém důsledku k ničemu, když další dva týdny bude cvičit max na parkovišti? A to nemluvím o tom, že každý den máte jiný režim, proto jeden den posilujete v noci, jindy dopoledne, jindy odpoledne? Šílené...
pát led 02, 2015 5:37 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2143
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kdo chce, hledá způsob, kdo ne, hledá důvod.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát led 02, 2015 5:45 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát úno 20, 2015 8:28 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
pát led 02, 2015 5:50 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

NakejMagoj: Zdravému životnímu stylu bych neříkal drobnost. Zdravé výživě ano, ale ne když se musí posilovat, sportovat a cvičit. To je strašně náročné a když se to nebude dělat pravidělně, tak je to k ničemu. Já bych taky chtěl mít fyzičku, koníčky a rodinu, ale zároveň chci být řidičem kamionu. ALespoň pár let.
pát led 02, 2015 6:16 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

M.Z.: Já se právě na ten způsob ptám.
pát led 02, 2015 6:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti