Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát úno 20, 2015 8:28 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
pát led 02, 2015 6:35 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2143
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Stačí tomu věnovat cca 15min ráno a nepotřebuješ sebou žádnou posilovnu, stačí využívat tělesnou váhu a věci, co máš kolem sebe, ale to je tady přece popsané už na začátku.
Samozřejmě nemůžeš do sebe během dne valit jakoukoliv potravu bez rozmyslu a večer to zazdít 5 lahváči.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát led 02, 2015 7:51 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Je to presne jak pise kolega M.Z.Jak se chce neni nic problem.Me jak se nechce nenutim se,ale jak mam naladu,hodinu neresim.K te jizde-osobne me to nejak extra neunavuje,navic jezdim furt na dve pauzy behem dne,stojim tim padem na mistech kterych chcu a ne kde se mi rozblika 4h30..Tim padem v klidu,treba po dvou hodkach zajedu na oblibeny plac,kde vim ze jsem vicemene sam,pokud mozno nekde v lese plac,ne pumpa,tam si dam do tela.Pak potahnu tri ctyri h,neco lehkeho pojim a dorazim zbytek sichty,co se vleze.Kazdy ma jiny styl,ja jezdim takto.
Neřeším...
pát led 02, 2015 8:15 pm

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

maschin:

V týdnu venku na autě zvládám 2-3x trénink na TRX + kettlebell, do toho o vikendu když je čas tak se snažím cvičit s jednoručkama (skládací 2x20kg)

Když je příhodné místo tak k tom připlácnu i běh (tabata sprinty).

Hodinu neřeším, někdy mi to vyjde odpoledne, někdy v noci... Baterku mám a tma mi nevadí (aspoň je míň vošoustů co čumí a mudrují o tom jak je to zbytečné :lol: )

Takže suma sumárum 3-5 týdně 45-75 minut. Nepřijde mi to nijak nereálné (holt místo filmu/seriálu)

Výsledky viz výše.

Samozřejmě hodně dělá strava, o tom žádná. Takže když se chce... :)
pát led 02, 2015 10:57 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak ty reci prihlizejicich s cigarem v puse ve smyslu,ze se ti chce,vole,jsou jeste trapnejsi nez legendarni veta-vnitro se nekurtuje.Ja divaky nemem rad,tak se zavru bud v kabine a delam si sve,nebo na navesu,jak to pocasi a naklad dovoli,se zavru zevnitr.Pred autem nebo na pumpe mezi lidma bych to asi nedelal.
Neřeším...
sob led 03, 2015 8:07 am

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Walther
Tak Ty asi tím sportem žiješ,proč ne.Když je to tvůj koníček a najdeš si pro něj v práci prostor.Určitě to jde,o tom není sporu,ale asi to není o povolání.Kdo chce sportovat,tak sportuje podle toho co mu podmínky dovolej.
Já před lety každej výkend s kámošema,taky řidičema,chodil hrát na 3-4hodky nohejbal.Napoprvý jsem druhej den myslel že nevstanu(taky jsem byl už po 4cítce),další už to nebylo tak hrozný,napotřetí už normál.Pak člověk zjistí že i z práce chodí tak nějak mín utahanej.Taky jsme chodívali plavat,to chodím občas i dnes.Nejsem typ kterýho baví běhat někde po parku,ale na hřišti při fotbálku mi to přijde zábavnější.Párkrát v týdnu čapnu za retarder návěsu a hodím pár falešnejch kliků,někdy se chytím zábradlí na lávce od sklopky a párkrát se vytáhnu.To dělám i když mám krizi a chce se mi za volantem chrápat.Taky nemám rád obecenstvo,ale když bojuju proti spánku je mi to na parkovišti jedno :D A to jsem starej chlap s pupíkem :D A když na parkovišti vyleze mladej kluk a cvičí,nepřijde mi to divný.
TTN
sob led 03, 2015 10:04 am

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát úno 20, 2015 8:28 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
sob led 03, 2015 11:20 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sprcha pod sudem jak neni dvacet pod nulou,otuzovani pri jednom.Navic sprcha je pomalu v kazde firme,staci ji najit,nebo nasprtat par frazy-kde tady je satna,atp.Pokud neni zamcena,neresim a jdu a jdu tam.S hygienou problem neni,jak se chce myslim.Umyt hlavu a zuby pod kanystrem je otazka par minut i kdyby jen z kanystru treba.Znam plno prasat co nevozi ani kartacek a myjou se jen doma,tzn.po-pa :shock: .K tomu fitnes-ted jsem v dilne objevil pruziny,ty stara,klasicke,na posilovani(expander)idealni do auta myslim,ruce a ramena protahnes paradne(uz je testuji)
Neřeším...
ned led 04, 2015 9:45 am

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Tak tak, sprchy jsou normálně po firmách, ptám se teda dycky, ale ještě se nestalo že by nedovolili (krom rumunska kde je neměli, tak sem se aspon opláchl u umyvadla - to byly vedra v lětě).
ned led 04, 2015 12:32 pm

maschin
Příspěvky: 17
Registrován: úte bře 25, 2014 4:13 pm
Bydliště: Humpolec

Příspěvek

NakejMagoj: Já nevím jestli bych chtěl či měl jezdit MKD, já vlastně ani nevím jak to je když se jezdí vnitro. Jak často jste doma. Navíc jsou spíše žádaní řidiči MKD než vnitro, mám pravdu? Takže práci na vnitru nemusím sehnat. Každopádně já chci být především řiidč autobusu, ale kamion bych si taky milerád zkusil, zvlášť když na bus ješět nemám věk.

Tak to jste mě potěšili. Vidím, že když se chce, tak to jde. Jen nebýt líný :) Já se řidičem stanu nejdřív za půl roku, tak zatím navíc můžu pořádně zamakát. Jen mě děsí, co na to vaše cvičení váš dispečer, který vás sleduje přes GPS a může vám kdkoliv zavolat, proč nejedete. Nebo vám sám může plánovat přestávky neslučitelné s nařízením 561/2006 a vůbec neslučitelné s vaším zdravím, takže je to v pytli. Určitě se to děje. Jsme přece v Česku :?
ned led 04, 2015 1:32 pm

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

maschin: - jezdím od 2011, takže necelé 4 roky. Nejdřív rok a půl vnitro - to jsem byl doma každý den, ale ke cvičení sem se nedokopal... pak pár měsíců pracák, a teď v únoru to jsou 2 roky co lítám MKD... Ke cvičení sem se dokopal až tam, protože mi začalo vadit jak vypadám (183cm a 66kg) a (paradoxně) sem tam na to dokázal najít aj čas :-D (v rámci toho že krom čučení na filmy/čtení není o pauzách/prostojích co dělat)

K nařízení přes 561 - to je na tobě, ja si problemy přidělávat nepotřebuju, takže strikně dodržuji - takže tu 9/11 pauzu tam mam dycky. Cvičím buď na začátku pauzy, nebo následně před koncem (před vyjetím), ale to minimálně (dosud asi 2x).

Jinak krom cvičení (zavěšení TRX) v bedně či za čumák auta, už jsem zneužíval i žebříky na střechu fabrik, lampy, fotbalové brány (pauzing v dědině u hřiště).
ned led 04, 2015 2:04 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Maschin-ty to strasne dramatizujes,nezlob se.Mam li cas,naladu,neco chytnu do ruky a hybu se.To je cele-ted stojim nedelu na nejakem PWC pred Kassel-Nasinec by rekl,uplne na pi.cu .tu nic neni,pochcal by kolo a cumel dal na DVD.Ja se navlekl,dal cepku to je zaklad,nasel branku do lesa a sel se projit par km ,fajn ticho nikdo nikde,po stezce.Hodil par kliku na pařezu co tam lezel-ted si udelam puding,napisu neco domu a jdu chrapat.nedela zabita,par joulu vychozenych,o tom to je cele.
Neřeším...
ned led 04, 2015 3:43 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Příspěvek

Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne pát úno 20, 2015 8:29 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 04, 2015 5:02 pm

Walther
Příspěvky: 53
Registrován: úte črc 19, 2011 8:24 pm
Bydliště: Uherský Brod

Příspěvek

Tak dneska ráno v Maďarsku -9°, ale to přece nevadí, v bedně nesněží . 8)
úte led 27, 2015 12:43 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja mam novou ,,cinku,,-Pouzivam tu tyc na stahovani palet jesterkou z druhe strany navesu,at nemusim plachtovat druhou stranu,je jeji puvodni urceni.Je to plna kulatina,2.5m,tak nejakou vahu to ma :D
Neřeším...
stř led 28, 2015 7:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti