Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Presne tak to má byť, cvičiť a robiť to čo ti prináša fyzické a psychické uspokojenie. A je úplne jedno či je to beh, bicykel, plávanie, posilňovanie atď.
ned pro 30, 2018 5:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Naprosty souhlas.To neni o rekordech.Nekteri z nas ovsem maji problem vylect do kabiny jak to tak sleduji.
ned pro 30, 2018 6:11 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 10, 2019 9:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned pro 30, 2018 6:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Ja uz tak moc nechodim.Od leta.tobe to reknu,delas do toho.Stal jsem vikend u Zatec,triangel zona.Dojel jsem v sobotu na obed a do Bohumina vlakem jet se mi nechtelo.U firmy parking,sprcha wc takze full.Odpo jsem sel do mesta.kukonout na ten hrad,namesti,,koupaliste jsem taky objevil dle planu.Cca 12km jen tamTo by furt nevadilo,24 za den nic hrozneho.Nedele to same,plus koupak cely den.Nejaky puchir na noze se udelal,to jsem neresil.V pondeli u nas uve spitalu ho vyrizla,prej hotovo.Jenze se stala chyba,nejaky zlaty kok se tam dostal,a jeste nejaky jiny kok,ani to neumim vyslovit.Ja to neresil jezdil dal,tyden dva tri.Po tretim jsem uz botu neobul,noha hnusna fialova az cerna.Tak dojdu zas do toho spitalu a uz si me tam nechali tyden na kapakach.Primar jen prvni den co prisel rikal-rad si zahravate se zdravim?Jak bys te prisel za tyden,rovnou vam tu nohu amputuji a to osobne,nebyly by cesta zpet uz :shock: .Prej jsou toho plne nemocnice tech bacilu a jak mas oslabenou imunitu,tak to dopadne.Ale uz jsem ok,tak zitra drepy :D
ned pro 30, 2018 8:44 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Ja som o problémoch s chrbtom takisto nevedel a ani nič nepocitoval až do chvíle keď som pred dvoma rokmi v lete zametal dlažbu a v tom bum-spadol som na zem ako keby mi niekto odstrihol miechu. Žena volala hneď záchranku, týždeň som lezal v nemocnici ako ochrnuty. Po vyšetreniach zistené dve vytecene a vysunuté platničky a silný zápal. Odvtedy si dávam pozor na ofuknutie a prechladnutie krížov. Takisto dávam veľký pozor pri dvihani veci zo zeme. A ako písal nejakejmagoj , zmenil sa pohľad na svet, priority a aj pohľad na ľudí, ktorí majú nejaký zdravotný problém alebo hendikep.
Jozin,cca 10rokov,mal kolega podobný problém na chodidle nohy. No keďže to bol trvdy chlp, vyrezal si to sám. Do pol roka, amputacia nohy až pod koleno.
ned pro 30, 2018 8:59 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

To ja vim ze zada jsou svinstvo to se neboj.Jen celkem ty zada mam pod kontrolou i kdyz ta prace je uplne na hovno co delame.To ofuknuti je uplne na nic jak pises.Na to je treba davat bacha.Ja tvrdy chlap nejsem tak jsem sel za profikama.Jen jsem si opet uvedomil jak je tenka hranice.mezi tim byt uplne fit a mrzak.
ned pro 30, 2018 9:33 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Tak jsem dokoncil oblibene drepy/je nesnasim :D / spolu s mrtvolou,presne jak se to nema v jeden den.a letos uz je nechcu videt.Dosahl jsem sveho maxima,sto kg na hrbu v serii,na ty me nohy jako hajzlovy pavouk obdivuhodny vykon.Ani v zadech mi nejeblo takze dalsi pozitivim dnes.tak to vecer zaleju,kupol jsem 6ks piv a uz je chladim na schodu venku teplota bude optimal teda.Sportu zdar i v pristim roce :D
pon pro 31, 2018 4:32 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 10, 2019 9:59 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 06, 2019 12:24 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

NakejMagoj: po pobyte v nemocnici a samostudiu literatúry viem, že problém s chrbticou nie je len o ofuknuti a prechladnutí. Naštudoval som veľa literatúry a snažím sa všetko dodržiavať len aby sa mi to už nikdy neopakovalo. Neprajem to nikomu zažiť.
Pozeral som tvoj beh a znepokojuje ma tam tvoj veľmi vysoký tep srdca pri tom tempe. Niečo nie je v poriadku.
Koľko máš kludovy tep?
ned led 06, 2019 12:34 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 10, 2019 10:00 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
ned led 06, 2019 1:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Ted o svatcich jsem byl doma od 22.a drel to denne doma v podstate.to tez neni dobre ale.i kdyz to stridas.telo uz je stare a nestiha se zregenerovat vubec. Vcera jsem jel na vikend,ted Eisenach,jen prochazka 5km do mcdonald jinak zadne aktivity.jo a objevil jsem opet pullover,cvik jeste z ucnaku,pak 30let ne,a ted zas,a je gut.
ned led 06, 2019 5:38 pm

jujo
Příspěvky: 104
Registrován: úte črc 25, 2017 8:32 pm

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

NakejMagoj :pozeral som ten predošlý tréning a tam na to tempo a co si písal koľko beháš a máš nachodene je to v norme. Pri tom poslednom nie je niečo v poriadku, buď zblbol merač tepu alebo si pretrenovany. Veľmi veľké výkyvy tepovej frekvencie a veľmi vysoká pri tom tempe. Doporučujem ti zmerať kludovy tep-ihneď ráno po prebudení a budeme múdrejší.
Jozin - treba ubrať nestíhaš regenerovať. Tiež mám také obdobia že idem dennodenne a zase budem vo forme ako pred 20timi romi, ale telo má hneď vyvedie z omylu. Momentálne mi stačí raz za 2-3dni tréning a je to v pohode. Samozrejme záleží na intenzite. No a pullover-dalsia klasika starej školy. Výborný cvik.
ned led 06, 2019 6:44 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

Vsak jasan.nekdy min je vice.telo uz je dojebane.ctvrt stoleti za volantem,ktomu nektere nezdrave obdobi v zivote...pulover fakt klasika,v jednoduchosti je krasa prece.na ucnaku v 88 roce jsem se ucastnil akce ,delame kliky 24h...udelal si deset,na bok,a dallsi 5 blaznu...cely den.dnes by me asi odvezli pokud bych to teda prezil
ned led 06, 2019 6:52 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 10, 2019 10:00 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
úte led 08, 2019 8:26 pm

NakejMagoj
Příspěvky: 494
Registrován: sob zář 06, 2014 7:24 am
Bydliště: Planeta Země

Re: Fitness v LKW

Příspěvek

___
Naposledy upravil(a) NakejMagoj dne čtv led 10, 2019 10:01 pm, celkem upraveno 1 x.
Všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
stř led 09, 2019 7:21 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů