Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

všichni dneska jak by tě okradli a jak by s kým vydrbali... a bohužel většina lidí v téhle republice taková je..určitě jsme se stím už setkali všichni ..... a to je celý kámen úrazu.... slušnost neexistuje.... všichni jedou po penězích a čest jim nic neříká.... myslím že nepomůže ani sjednocení ani nic.... prostě to přetrpět nebo se odstěhovat někde na ostrov...
stř bře 25, 2015 3:15 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Delivio a kterej to napraskal?
stř bře 25, 2015 7:50 pm

xliborxx
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 02, 2012 8:50 pm
Bydliště: Hranice

Příspěvek

Zdravim vsechny na tomto foru, jak to tady ctu a i jsem se setkal osobne s ridici tak je opravdu smutne ze se ridicum pod pohruzkou vyhazovu narizuji sundavat vesty.mozna by se tato akcw dostala casem na takovou uroven ze by to nekoho zajimalo a zabyval se tim ( myslim tim media)
Ale jak uz tu bylo receno chceme se sjednocovat ale nedokazeme si ani pomoci na cestach at uz z technickych duvodu, pres CB informace nebo nekam kolegu odvest. Je to smutne ze se to dopracovalo do techto pomeru.
Ale kdyz to nejde mezi nami ridici co takhle zkusit trebas prosadit to ze za nakladku bude zodpovedna odesilatelska firma a NE ridic!!! Toto by snad mohlo vsechny kolegy zaujmout kdyz uz se nekomu nechce sjednocovat.
stř bře 25, 2015 9:55 pm

Kony15
Příspěvky: 425
Registrován: pát úno 20, 2009 8:15 pm

Příspěvek

Tam kde jezdím já je možnost po naložení auto zvážit jestli není převážené. A i přesto se najdou střelci co na to kašlou protože se jim to ani nechce vážit :D
čtv bře 26, 2015 12:01 pm

delivio

Příspěvek

na netu
Obrázek

martinzjm

Nebudu psát jeho jméno ani firmu. Ale když se mu to nelíbí ať jde do fabriky.Nestydím se za to že jsem řidič, jako on. Možná se i naučí co je to mobbing....ten totiž použil.Jeho jednoduchou formu a skočil mu na ni manažer.

Jen je zajímavé, že podpora českých řidičů je hojně propagována v zahraničí více než doma.Zahraniční kolegové totiž nemaí takové obavy z neznámých věcí a změn.

A v úzké souvislosti se zlepšováním podmínek se může také stát, že než to řidiči stihnout tak bude kruh uzavřen.
Dk,IT,E připravují opatření k zesílení vnitřních pracovních podmínek pro domácí.Pirátský systém dostane trhliny. To se dotkne i řady českých řidičů. A tak je jen a jen na nás jak si to spravíme doma.Může se stát že se pak poškubeme mezi sebou. Je to jako šachová partie.

Pirátský systém -na vysvětlenou, tak se nazývá když zahraniční firma udělá pobočku na východě, ale využívá pracovní trh domácí prostřednictvím takto založených a nastrčených společností.
Naposledy upravil(a) delivio dne čtv bře 26, 2015 1:18 pm, celkem upraveno 1 x.
čtv bře 26, 2015 12:49 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think: muj kolega a kamarad Andrej, tak ten za ty prava ridicu protestoval nebo vyjadroval protest uz v minulem roce, protoze uz mel vyvesen ten hadr na levem zrcadle! :lol:

Obrázek

No on si s tim asi vykoledoval flintu do rukou, a ted s ni beha nekde na vychode Ukrajiny a boju za demokracii.
čtv bře 26, 2015 1:11 pm

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Adrian zakladatel této akce po napráskání od řidiče z Vapasu nakonec svoji firmu opouští a jde jezdit jinam kde jim nevadí jeho aktivita ba naopak ho v tom podporují.Jméno řidiče víme ve sjednocení všichni sám na nás pod článkem reagoval,že jsme banda blbů atd a tomu chudáku se musím jenom :lol: Jeho jméno tu říkat nebudu kdo chce mrkne na FB stránky kde se to dozví.
čtv bře 26, 2015 8:47 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Kdyz kazdy fejbuuknema :shock:
čtv bře 26, 2015 11:17 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a k čemu vám je jeho jméno :?: pojedete po D1 a je na kanále práskač z fa Vapas :lol: :lol: :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát bře 27, 2015 9:17 pm

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

:lol: Měli by si na něj dávat pozor hlavně jeho kolegové až k nám dojede někdo z Vapasu tak se ho musím optat :lol:
sob bře 28, 2015 10:01 am

delivio

Příspěvek

Roadtrain
Stačí mi vědět co je to za agenta. Takový ti vždy pomůžou. Připomíná mi ten borec jedem příběh z paměti národa.
A tak všichni praskají na tu dobu. Dnes maji metody ještě horší než ta lůza bývalá.
.
sob bře 28, 2015 10:51 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4469
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To delivio: Tak toto jsem si dnes říkal, když mě nějaký borec z Vapasu předjížděl, ani nepoděkoval, když jsem mu blikl. Oni se ti kluci utlučou sami, chce to jen čas.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 28, 2015 4:05 pm

delivio

Příspěvek

V pohodě 4512
Je mírový stav. Kéž by věčně.
sob bře 28, 2015 5:32 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4469
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Příspěvek

To delivio:Já jsem to špatně napsal asi. Vzpoměl jsem si na to práskání a udávaní, prostě na celou tuto kauzu, jak každý nadává na komunisty, jaký to byli svině a práskači, ale tato doba je snad ještě horší, když mě předjížděl kolega od Vapasu a ani nepoděkoval. :hands:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob bře 28, 2015 6:10 pm

delivio

Příspěvek

Můžou praskat a dělat kde co ale jim to nepomůže
V debatě s komisařem EU pro dopravu Violeta Bulc parlamentu byla rozdělena na otázku, zda jsou pravidla týkající se minimální mzdy v členském státě EU, se vztahují i ​​na zahraniční řidiče kamionů, kteří používají silnice. Komise nadále zkoumat, zda ustanovení práva EU. Německo má režim v lednu částečně vystavena na řidiče nákladních automobilů zahraničních v čistém tranzitu.

Mnoho poslanců zdůraznil, že je nutné, aby se zabránilo sociálnímu dumpingu a zajištění spravedlivé hospodářské soutěže mezi provozovateli. Někteří navrhovali zavést celounijní minimální mzdu, a vyzvala Komisi, aby předložila návrhy na ochranu sociálních práv a pracovních podmínek řidičů, včetně "černé listině" firem, které jsou porušením pravidel.

Jiní poukázal na to, že použití vnitrostátních právních předpisů minimálních mezd pro tranzitní jezdce omezuje volný pohyb zboží, který na trhu a subsidiarity EU pro vnitřní v rozporu, protože dodatečné náklady a byrokracie pro dopravní podniky z jiných členských států EU platit.

Bulc zdůraznil, že vnitrostátní právní předpisy s právem EU, musí být kompatibilní. Komise má zkoumání německých opatření a jejich dopad ještě není kompletní, a proto zatím nemůže dát jasnou odpověď na otázku, parlamentní, řekla. Komise se bude zabývat otázkou sociálních standardů a pracovní podmínky v odvětví dopravy v legislativních návrzích na další plánované na 2016 "silničního balíčku" dodal Bulc.
http://www.europarl.europa.eu/news/de/n ... Kommission
sob bře 28, 2015 6:15 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti