Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Ty reflexni pasky jsou pekny, ale na houby. Ano. Nesjedou vam ze zrcadka, ale kdo si jich vsimne. Ja se k te akci pridal este pred zacatkem a s tim zakladatelem jsme uz i par wlov prohodili a je jednoduche vysvetleni proc vesta a ne paska. Pojedete s paskou a kdo si vas vsimne??? Komu prijde divna reflexni paska na zrcadku??? Nikomu. Mozna tak jednomu cloveku ze sta. Ale vesty si kazdy vsimne. Zabere vic prostoru, je vyraznejsi a na zrcadku se hned tak nevidi. Uz se diky ni o akci mluvilo i v radiu.
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
čtv bře 05, 2015 7:05 am

Pavel PB
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 04, 2015 8:01 pm
Bydliště: Přibram

Příspěvek

Ok dobrá myšlenka.Je nás moc ale přitom strašně málo. :idea:
čtv bře 05, 2015 7:20 am

Uživatelský avatar
Adonisos
Příspěvky: 691
Registrován: stř lis 03, 2010 6:05 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Ony média se k tomuto staví celkem chladně.. Na Facebooku někdo zveřejnil odpověď od Radiožurnálu na upozornění(leták), že se taková akce koná.. Stálo tam, že dotyčný má přestat spamovat podobnýma akcema..!! A správně Tom-Oaza, ta akce není jen pro řidiče, ale i dopravce!! Dopravce, který nemá v hlavě nasmolené, a ví, co je špatně v dopravě, může taky vyjádřit nesouhlas a tu vestu rozdat šoférům, jen ať "bojují".. Přispěje svojí trochou do mlýna!! Neříkejte mi, dopravci, že je pro vás všechno OK..
Ranní ptáče bez lahváče vůbec nikam nedoskáče!!
čtv bře 05, 2015 7:51 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Média: Pokud chce organizátor medializaci, co takhle vytvořit "tiskovou zprávu", gramaticky a slohově správně, pár dobrých fotek, připojit odkazy a rozeslat vybraným vytipovaným lidem v médiích? U mě tohle funguje bez problémů (v případě pozvánek na motoristické akce apod.). A ne hodit na FB (bůhví kam všude) do příspěvků na zeď toto:
Radek Vlček 28 únor v 10:08: Dobry den,chtel jsem poprosit za sebe i ostatni kolegy ridice z povolani o medializaci nasi akce ,,Sjednoceni ridicu z povolani,, . Na FB je to skupina ,,sjednoceni ridicu z povolani,, Dekuji Radek Vlcek.
čtv bře 05, 2015 8:21 am

Fazol
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 18
Registrován: úte pro 09, 2014 8:57 am
Bydliště: Ostrava

Vesta na zrcátku

Příspěvek

Kontaktujte Novu , udělají reportáž a uvidíš kolik bude vesticek
čtv bře 05, 2015 8:43 am

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Proc se toho nechytne zdruzeni ridicu a nezacne konat?
čtv bře 05, 2015 1:53 pm

delivio

Příspěvek

TZ přebírá ČTK jen z oficiálních zdrojů, tím fb není.Podobně je to u médií tech serióznejsich.
Jak vypadá TZ lze najít na netu.
Ano a správně je to,že je to impuls i pro seriózní dopravce.
čtv bře 05, 2015 3:50 pm

Uživatelský avatar
Tom-Oaza
Příspěvky: 1886
Registrován: ned čer 12, 2011 12:33 pm
Bydliště: Nikol-city
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

no ridic si to porad nedal,jemu je to jedno. uvidim zda si to da dalsi ridic ktery zacne jezdit behem tydne. i kdyz asi vezme auto ode mne kde to mam dane tak uvidim zda ji necha nebo sunda. zitra ho budu zaucovat a tak mu vysvetlim proc ji mam a bude to na nem. ale mrzi me ze u nas na depu to nikdo nema, jen jednoho sem videl ze ji mel,ale ten jezdi prepravu kamionem mezi stredisky.
dokonce i skladnici u nas vi k cemu je to dobry :wink:
Renault Master
Peugeot boxer
Iveco Daily 35C12 2x
Lancia Kappa 2,4 TDS
čtv bře 05, 2015 7:37 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

Davide, když už Trucker píše 7 článek o Jamalu, tak mohl krátký info hodit. Nikde o akci ani slovo. Jen něco na FCB jak psali kluci vejš.
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
čtv bře 05, 2015 8:05 pm

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Dejte tomu čas a že nepotkám 50 aut,tak to přeci hned nesundám.Tisknou se letáky a dávají se po pumpách atd a Adrian jeden ze zakladatelů akce jede i do raichu podpořit demonstraci řidičů.Akce v raichu má velikou podporu a samy se do toho pustili a spíš nechápou zatím malý zájem cz řidičů :cry: Zítra si taky vytisknu letáky a budu dávat po pumpách atd je potřeba se zapojit a pomoc mu s tím.
čtv bře 05, 2015 8:53 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Luďa : Budu se opakovat: Mohl. A udělal pro to někdo něco? Poslal někdo něco kloudnýho (čímž nemyslím výkřik na facebook "podpořte nás") do redakce Truckeru, Truck Magazinu, apod.? Dvě, tři fotky, dva odstavce proč tohle všechno, pravopisně správně a s nějakým kontaktem na někoho z organizátorů?
čtv bře 05, 2015 9:13 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Příspěvek

Taky nevím k čemu je to dobrý, prosím o vysvětlení. Děkuji.
čtv bře 05, 2015 9:15 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Příspěvek

Přesně o tom Davide mluvím, Chce se dělat nejaká akce, ale snaha zviditelnit se jinak než "spamem" na FCB ne e
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
čtv bře 05, 2015 9:42 pm

Johnys1
Příspěvky: 10
Registrován: sob čer 09, 2012 12:16 am
Bydliště: za vodou v rákosí

Příspěvek

Faktem je, že o tom málokdo ví.. Na Pardubicku jsem potkal pár nákladních aut, ale i městských autobusů v Pardubicích s vestou.. Vesty si všimne spousta i dopravou nezasvěcených lidí, tak jako má přítelkyně, ale dál to alespoň v její případě nevedlo.
Já sám o této akci také nevěděl, až z tohoto tématu. FCB nemám, tak jsem měl smůlu.
čtv bře 05, 2015 9:57 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Příspěvek

Tak nemlaťte prázdnou slámu a pošlete to dál
čtv bře 05, 2015 9:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů