Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
mili
Příspěvky: 319
Registrován: sob bře 02, 2013 4:57 pm
Bydliště: Plzensko

Příspěvek

Roade já taky :)
pát bře 13, 2015 7:49 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: at se nikdo na mě nezlobí ale tohle,to rovnou můžu říci "mám vestu jsem vůl" sorry,ale kdo si za to může,že i ten prodavač v marketu má více na hodku?lepší pracovní podmínky?atd atd.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát bře 13, 2015 7:53 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne pon úno 10, 2020 2:53 pm, celkem upraveno 1 x.
pát bře 13, 2015 8:41 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

a ve sportovních obchodech tu pásku koupíš i blikající :lol: :lol: cca 2 Eur
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát bře 13, 2015 8:48 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne pon úno 10, 2020 2:53 pm, celkem upraveno 1 x.
pát bře 13, 2015 8:54 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

máš net tak hledej šmudlo :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát bře 13, 2015 9:04 pm

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Tak konečně po dvou tejdnech co to vidím,vím co to jako znamená....Tak tenhle týden jsem pendlil se sklopkou do D přes Šebík a vestu měla spousta aut.Taky mi to bylo divný,co je to za modu.Hezkej nápad jak prověřit jednotu,ale klíčovejm silám který ovlivnujou podmínky řidiču i dopravců je to u prdele......S těma hnou tak několikatýdenní blokády silnic a ulice plný lidí s klackama v rukou.
TTN
sob bře 14, 2015 5:41 am

delivio

Příspěvek

Jsou i opačné reakce a je jich plno.Zde jedna z nich, aneb budujeme team po Česku. Někteří to prostě nezvládají ;)
Třepal Radim nebo netřepal :lol:
Obrázek
sob bře 14, 2015 7:38 am

bongiš
Příspěvky: 41
Registrován: úte lis 04, 2014 1:48 pm
Bydliště: Praha-Ostrava

Příspěvek

Taky jí tam nemam ani nedám podle mě to stejně nic nevyřeší a za par dní to vyšumí a bude vše při starém. 8)
sob bře 14, 2015 8:35 am

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.
Naposledy upravil(a) sof dne pon úno 10, 2020 2:53 pm, celkem upraveno 1 x.
sob bře 14, 2015 8:50 am

delivio

Příspěvek

Vyšumí nebo ne je taky názor.
Sof

Taky jsem fascinován, že tak jednoduchá věc jako reflexní vesta určité jedince dokáže
Rozhodit ne skutečným způsobem. Jejich reakce jsou pak pozoruhodné :)
Na náměstí se sejdeme opět na čtvrtfinále hokejového zapasu. Fandit budou i ti podobni Radimovi :D
Ta vesta už ted vyprodukovala zajímavou názorovou všehochuť.Baví me to číst.
Za mě.....nedejte se a buďte na sebe hrdí. Když ne vy tak budoucí generace to ocení.
sob bře 14, 2015 11:54 am

davadrak
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv črc 15, 2010 7:51 pm
Bydliště: domov nebo letná

Příspěvek

Takových reakcí je více a více od chlebodárců i vyhazovem vyhrožují :wink:
sob bře 14, 2015 2:35 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

.

Příspěvek

Ja Ti nevim...kdyby to bylo aspon sepsane v jednotlivych bodech co se ma zmenit tak bych treba tu vestu dal...ale takto?anebo to proste nechapu :roll: proc se k tomu nevyjadri nekdo ze sdruzeni ridicu?ze by to dostalo trochu vahu.
sob bře 14, 2015 5:18 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

každé ukázání názoru má svůj smysl a kdo to dokáže má mít spíš všeobecné uznání. Je jedno jestli něco změní, nebo nezmění, ale ukázat kdo jsem a co si myslím.

Taky jí tam nemam ani nedám podle mě to stejně nic nevyřeší a za par dní to vyšumí a bude vše při starém.

To není zrovna pozitvní přístup...asi spokojenost, nebo strach s SMS které jsou zde nafocené? Ale taky názor. Za sebe si přeju, abych takových názorů respektoval co nejméně.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob bře 14, 2015 8:19 pm

Romaryo
Příspěvky: 307
Registrován: čtv srp 16, 2007 8:56 am

Příspěvek

Moje zkušenosti. Negativní: jelikož je vesta dobře vidět na dálku, tak občan mdlého rozumu najel vědomě na půlící čáru a jal se mne vyděsit. Takovým lidem neustupuji a nehnul se o centimetr. Mírnější forma byla otáčení hlavou zleva doprava a naopak.

Pozitivní: vzbuzení zájmu z řad lidí z dopravy i mimo obor, cože to mám za maškarádu nebo nový trend.A to byl účel nenápadné akce. Stále používáme mluvené slovo nebo symboly k sdělení informací a předávání dál. Mimochodem někteří tuto techniku předávání vypilovali hrou na tichou poštu s výsledky někdy humornými. I ta tříletá holčička se mne ptala přes maminku, která přeložila ze svahilštiny, co to tam mám na zrcátku.

Pro nás dobrý nenápadný začátek. Rozbouřit vody a nechat červíčka hlodat.
ned bře 15, 2015 7:29 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů