Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

Ad Timy

Příspěvek

Proč máš bydliště gottwaldov, nic takového už naštěstí neexistuje?
ned bře 06, 2016 10:48 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Je to narážka na hokej, na doby slavných valašských derby.
https://www.youtube.com/watch?v=xUOjvuf0wFE

(v čase 0:00:38 se ten pokřik dá zaslechnout)
!LIAZ 4life!
ned bře 06, 2016 12:09 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Příspěvek

Timy-

Tak zítra to vypukne 8) Myslím hokej.
ned bře 06, 2016 12:12 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Ti moji už "vypukli" minulej týden. Zítra první semifinále proti Technice Brno. ;-)
Ale hokej bych tady asi fakt neřešil. Pokud máš zájem pokračovat v této debatě, tak mám dojem, že tu kdysi bylo i hokejové vlákno, takže raději tam.
!LIAZ 4life!
ned bře 06, 2016 12:30 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Urcite se najdou dnes GPS trucker,ktery bude datlovat do navi Gotwaldov,a nic...Nebo KarlMarx statd:-))
Neřeším...
ned bře 06, 2016 4:00 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Před cca pěti rokama mi známá říkala, že jí nějaká Pražanda naprosto regulérně řekla: "Zlín? To je někde u Gottwaldova, ne?"
Jak jsem nakoupil, tak prodávám, ale nemám důvod tomu nevěřit. Lépe řečeno, nevidím důvod. proč by mi ta známá lhala.
Po politicích by se nic pojmenovávat nemělo. Možná ještě třeba po Masarykovi dejme tomu, ale ani za něj bych asi ruku do ohně nedal.
!LIAZ 4life!
ned bře 06, 2016 4:23 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

tak ta prazanda byla aspon kousek od cile... :D .takych nazvu je plno,Cachy,Mohuč a podobne.Benatky(venezie)Solun(thesaloniky).Ja mam Zlinsko rad,za me fajn kraj.
Neřeším...
ned bře 06, 2016 5:21 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Příroda je tu krásná, slivovica lahodná a cérečky švarné, tož sa ani nedivím, že sa ti tu také lúbí.. :-D
!LIAZ 4life!
ned bře 06, 2016 5:46 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

vsude je neco neboj :D slivku nepiju,nepiju nic ,vim ze o hodne prichazim:-))Minuli tyden jsem chrapal v Napajedlich,na te nudli parkovisti pred Benzinou,mohl by tam nekdo dat popelnicu treba bo ten bordel kolem je hrozny.
Neřeším...
ned bře 06, 2016 6:03 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Nepřicházíš zase o tolik, neboj. Občas je sice dobré si dat cosik na povznesení nálady, ale nesmí se to zvrtnout. Protože kocovina je hrozné svinstvo.
!LIAZ 4life!
ned bře 06, 2016 6:22 pm

JANEK 1
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 26, 2012 12:02 am

jen poznámka

Příspěvek

Na Zlín může být člověk hrdý. Na Gottwaldov nikoli.
ned bře 06, 2016 6:33 pm

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

To ano, i když asi záleží i na tom jaký člověk. Určitě bylo dost těch, kteří byli hrdí i na Gottwaldov. Zejména tehdejší servilní funkcionáři.
!LIAZ 4life!
ned bře 06, 2016 6:52 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Jožin,zrovna mě se to povedlo v 90.tým,kousek od Karl Marx Stadtu jsem hledal Chemnitz,no na pumpě mi poradili :roll:
A když mě poslali do Zlína,taky jsem tápal,co je to za město,prostě to byly novoty.
Ale mužeme být všichni hrdý na pana Batu,udělal toho moc ,a to město jakkoli se dnes jmenuje hoooodně proslavil
pon bře 07, 2016 12:34 am

Uživatelský avatar
Timy
Příspěvky: 2211
Registrován: stř lis 26, 2008 6:04 pm
Bydliště: Gottwaldov

Příspěvek

Nejen být hrdí, hlavně si z něj vzít příklad. Takový člověk v naší zemi v současné době chybí. Nějaký pomýlený bloger sice nedávno napsal, že je pro něj Babiš následníkem Bati, ale je to přesně naopak. Babiš je úplný antiBaťa. Zatímco Babiš se snaží ze státního rozpočtu vysát co nejvíce peněz do vlastní kapsy, Baťa chtěl být (a nakonec i byl) největším plátcem daní v zemi. A to ani nemluvím o tom, jak se dostal k majetku Babiš (machinace, parazitování na veřejných rozpočtech) a jak Baťa (všechno si poctivě vydřel). Baťa byl skutečný podnikatel, v pravém slova smyslu.
!LIAZ 4life!
pon bře 07, 2016 7:45 am

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

me jen nejde do hlavy, jak ti nemci mysli...prej integrujou se a bude to dobry...nam uzavreli ze zacatku ze strachu pracovni trh a ted si tam natahaj milion neandrtalcu a vsechno jim daj zadarmo ...a cemu se smeju vzdycky, tak kdyz predjizdim nemce, tak mi neblikne, i kdyz autu s D prede mnou jo, nebo kdyz mu bliknu ja, tak neodpovi, ja to nejak k trukerskymu pocitu nepotrebuju, ale je to usmevny, takovy to maj asi tezky se szivanim se s cizincema :-) ..me by zajimal nejaky skutecny pruzkum, kolik procent je pro a kolik proti, zatim co jsem nasel, tak pokazdy jiny vysledky...

Jozine - tak si mel asi zatim stesti, nebo si vezl neco, co neslo znicit,nebo ukrast ....videl jsem x rozrezanych plachet a ne maly okynka na nahlednuti, ale treba metr lochnu, rozrezany stropy, kdy klukovi tim stropem skocili do prazdnych plechovek na limonady :-) ....ja osobne jsem mel tu cest, kdyz jsem vecer ve tme sel vyhodit 3 smejdy, ze na me vytah nuz a nebo mi jich ve fronte nalezlo do zbozi 20, dovedete si predstavit jak to pak vypadalo...i sem videl polaka, co vezl z FR do GB nejaky drahy vina a kluci mu tam bokem nalezli a min 3 palety rozslapali na hadry..je jim vsechno fuk a na vse kaslou, zadny zabrany..
úte bře 08, 2016 1:26 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů