Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: uprchlici

Příspěvek

to sou mladí kluci tak snad nesrat dva dny vydrží, s tím chcaním to bude horší, já kvůli prostatě potřebuji chjcát min co dvě hodiny:) Jinak taky nechápu jak si někdo nemůže nevšimnout že se mu tam kvartírují, když jsem je viděl vylízat tak měl každý sebou batoh tašky atd...a ještě za něma někdo musí zavřít a zamaskovat lanko.
sob led 23, 2021 3:01 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: uprchlici

Příspěvek

Driver,co na tom nechápeš???lkw dojede na parkoviště.jeste motor neuhasl a má zataženo.sel na síť,je online,co je kolem neřeší je na ,, pumpě,,....jakože pumpař to obchází přes noc :wall: .ráno odestre a jede.
sob led 23, 2021 8:25 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: uprchlici

Příspěvek

Tak zrovna v Belgii se dá parkovat v podstatě kdekoliv. Jezdim cz Belgie cz a na dálnici jsem v Belgii nespal ani nepamatuju. Ideální je placek, kde místní odstavuji auta, když spí doma. Není důvod spavat na těch dálničních chlivech
sob led 23, 2021 11:01 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: uprchlici

Příspěvek

Pre mňa je Belgicko najhoršia krajina zo všetkých do ktorých jazdím. Našťastie som tam len občas. Neviem tam zaparkovať a parkujem skoro vždy len na diaľniciach. V každej fabrike do ktorej jazdím je zákaz parkovania, v prístavoch je tiež zákaz nočného parkovania. Dobré parkovacie miesta mimo diaľnic nepoznám, ale to len preto, že tam jazdím málo.

Na parkoviskách sú často nevysypané smetné koše a bordel. Cesty rozdrbané rovnako ako na Slovensku. Celkovo my Belgicko príde ako krajina vo veľkom úpadku.

A migranti? Policajti ich v autách nachádzajú len náhodou. A chytia ich len máličko. Určite veľké množstvá migrantov sa cez SK a CZ hranice do Nemecka dostanú. Podľa mňa by to polícia mala lepšie strážiť, obvzvlášť v tejto korona dobe. Častejšie by mala kontrolovať čo vezú kamióny a dodávky. Máme núdzový stav, prísne obmedzený pohyb a cez krajinu nám tranzitujú migranti!!?? :wall:
ned led 24, 2021 9:24 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: uprchlici

Příspěvek

V přístavech v Belgii žádný zákaz není,antwerpy třeba,žádný problém.to pleteš s Holandsko tam je zákaz úplně všude, Rotterdam to vede.pokud myslíš v Belgii to spaní na výjezdu,pod dálnici už,kde belgani nechávají auta,zas tak vymakane to není.z prava máš většinou cyklostesku,levý Špígl úplně v cestě.navic domácí jsou vyloženě nasrani jak tě vidí jak tam rolujes na večer.zas je fajn že tam ti naftu nevytahnou.
ned led 24, 2021 12:10 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: uprchlici

Příspěvek

No já po Belgii jezdím rozvozy, tak už to mám zmapované celkem do detailu. Navíc ještě mrazím, takže stávám někde v poli, ať ten hluk nikoho neotravuje. Ale Holandsko je jak píše Jožin, fakt není kde. Kdysi jsem stál v industriálce v Eindhovenu, zákaz tam nebyl, nikomu jsem nevadil. Ráno jsem se stejně vzbudil s klikama a stěračema natřenýma nějakou vazelinou. :cry:
ned led 24, 2021 12:36 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: uprchlici

Příspěvek

stř dub 07, 2021 10:48 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: uprchlici

Příspěvek

https://zpravy.tiscali.cz/do-evropy-plu ... d=12501008

doufám, že se ve výcvikovém táboře neflákali a dobře se naučili zacházet s noži a samopaly. Tohle přece není migrace, ale regulérní invaze.
úte črc 06, 2021 6:09 pm

Prevozník
Příspěvky: 95
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: uprchlici

Příspěvek

pohraničie s Českou republikou https://www.youtube.com/watch?v=tsxvPxKcHEE
stř říj 26, 2022 7:25 pm

wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: uprchlici

Příspěvek

řeší se následek, ne příčina. Pašerák 20 let natvrdo. A nikdo je nepreveze. Jezdím zadavat vychozí zemi na sjezdu Petrovice kdyz jedu ven. Chtělo by to tam dát kameru na noc. Bezna vec ze tam vyhazujou migranty z aut.....
stř říj 26, 2022 9:55 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: uprchlici

Příspěvek

Tam co píšeš má policie ČR svuj zlaty důl,dojedou ráno a zkasuji všechny ty co tam chrápou.Kamera by byla nežádoucí.
pon říj 31, 2022 9:46 am

Prevozník
Příspěvky: 95
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: uprchlici

Příspěvek

Mladá česká policajtka si poradila s migrantmi. Rovno ich vyhodili na Slovensko
https://www.youtube.com/watch?v=8B57x0wrZPA
sob lis 05, 2022 5:00 pm

Prevozník
Příspěvky: 95
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: uprchlici

Příspěvek

VIDEO: Děsivé záběry syrského uprchlíka, který nožem pobodal 4 batolata v parku ve francouzském Annecy

https://aeronet.news/video-desive-zaber ... i-migraci/
sob čer 10, 2023 8:22 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: uprchlici

Příspěvek

Úprimne , je to jebat , nech sa na to človek Kuka z akejkoľvek strany. Z jednej strany vyjebanci z Ukrajiny ,z druhej strany vyjebanci z juhu, z ďalšej strany eko vyjebanci ,čo sa lepia lepidlom k diaľnici . .. kam ten svet speje ? A naša super vláda to ešte podpise a u toho si tlieska ... na obyčajných ľudí z CZ sa úplne serie ...
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
stř črc 05, 2023 12:36 am

Prevozník
Příspěvky: 95
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: uprchlici

Příspěvek

Otrasný čin. Muž tmavej pleti znásilnil – to neuveríte – poníka

Berlín 31. augusta 2023

Vysokého muža tmavej pleti zachytila kamera.

https://www.hlavnespravy.sk/nemecko-pol ... er/3244480
čtv srp 31, 2023 3:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 7 hostů